بهترین درگاه پرداخت واسط ایران در سال ۱۴۰۱

رویال کد > بهترین درگاه پرداخت واسط ایران در سال ۱۴۰۱
بهترین درگاه پرداخت واسط ایران

رضا ذوالعلی

مهر 6, 1401

ما در این مقاله سعی کردیم بهترین درگاه‌های پرداخت اینترنتی در ایران را به شما عزیزان معرفی کنیم.

رویال کد در کنار شماست تا بتوانید بهترین درگاه پرداخت اینترنتی را برای سایت خود انتخاب کنید تا بتوانید امنیت خودتان و کاربرانتان را تضمین کنید.

درگاه پرداخت اینترنتی چیست؟

ممکن است اولین سؤالی که برایتان پیش آید این باشد که درگاه اینترنتی چیست؟ برای پاسخ به این سؤال، اگر بخواهیم به طور ساده برایتان توضیح دهیم باید این‌گونه گفت: که ممکن است بارها برایتان پیش‌آمده باشد که خواسته‌اید خدماتی را مانند پرداخت قبوض یا محصولی را به‌صورت اینترنتی خریداری کنید، در اینجا برای اینکه بتوانید مبلغ خود را پرداخت کنید، نیاز به یک واسط دارید که به آن درگاه پرداخت اینترنتی می‌گویند.

درگاه پرداخت اینترنتی، این امکان را برای کسب‌وکارها فراهم می‌کند تا بتوانند از طریق پایانه‌های بانکی، هزینهٔ خدمت یا محصول خود را دریافت کنند.

در این هنگام کاربران یا مشتریان، به‌وسیلهٔ شماره کارت، cvv2 ، تاریخ انقضا کارت خود و رمز پویایی که از طرف بانک مربوطه، برای آن‌ها پیامک می‌شود، می‌توانند از طریق درگاه پرداخت اینترنتی بدون مراجعه به بانک و دستگاه‌های خودپرداز، هزینهٔ خدمت یا محصول خود را بپردازند.

درواقع با وجود درگاه‌های پرداخت اینترنتی معتبر دیگر به‌راحتی می‌توانید در خانه، بسیاری از خدمات را انجام دهید و با خیال راحت از فروشگاه‌های اینترنتی، خرید کنید.

درگاه پرداخت اینترنتی چه ویژگی‌هایی دارد؟

۱.امنیت

همان‌طور که می‌دانید قطعاً هیچ مشتری یا کاربر، اطلاعات بانکی خود را در سایت‌های ناامن وارد نمی‌کند و همچنین با قراردادن درگاه پرداخت اینترنتی نامعتبری که از امنیت نیز برخوردار نیست، نه‌تنها مشتریان و کاربران خود را از دست می‌دهد؛ بلکه باید پاسخگوی لورفتن اطلاعات بانکی آن‌ها و همچنین پولی را که از دست می‌دهند نیز، باشید.

پس در نتیجه، وجود امنیت از جمله نکاتی است که باید در هنگام انتخاب درگاه پرداخت اینترنتی، توجه ویژه‌ای به آن داشته باشید تا امنیت کاربران و مشتریان خود، تضمین شود.

۲. هزینه

به‌ازای هر تراکنشی که مشتریان و کاربران در درگاه سایت شما انجام می‌دهند، باید هزینه‌ای را به‌عنوان تعرفه، پرداخت کنید که این روزها کارمزد پرداخت این هزینه، به یکی از دغدغه‌های اصلی کسب‌وکارها تبدیل شده است.

و در اینجا باید توجه داشته باشید که هر درگاه پرداخت اینترنتی که شما انتخاب می‌کند چه خدمات یا محصولی را به‌ازای تعرفه‌ای که می‌پردازید، به شما می‌دهد.

۳. روش پرداخت

بنابراین، به‌خاطر داشته باشید که برای راحت کردن مسیر پرداخت مشتری و همچنین محاسبات مالی خودتان از درگاهی استفاده کنید که روش‌های پرداخت جدیدی را ارائه دهد.

روش پرداخت آنلاین، در واقع مسیری است که پرداخت مشتری را برای هر دو طرف یعنی کسب‌وکار و مشتری، راحت می‌کند و کسب‌وکارها باید در نظر داشته باشند برای محاسبات مالی خودشان و همچنین برای راحت کردن مسیر پرداخت مشتری و کاربران خود، درگاهی را انتخاب کنند که از روش‌های پرداخت جدیدی استفاده می‌کند.

به طور مثال درگاه پرداخت زیبال، علاوه بر ارائه پرداخت آنلاین از طریق درگاه، امکان دیگری را نیز برای کسب‌وکارها فراهم کرده است به‌نام  دستگاه کارت‌خوان مبتنی بر شناسه که بتوانند با استفاده از این محصول، امکان پرداخت درب محل را نیز داشته باشند تا مشتریانی که به هر دلیلی نمی‌توانند از طریق درگاه پرداخت اینترنتی، خرید خود را انجام دهند از این طریق بتوانند به‌راحتی و با اطمینان خاطر، خرید کنند.

و همچنین کسب کارها نیز در این صورت  محاسبات مالی‌شان به مشکل نخواهد خورد و احتمال خطا نیز به‌شدت پایین می‌آید.

 ۴. سازگاری

ویژگی مهم دیگری که باید در هنگام انتخاب درگاه پرداخت اینترنتی به آن توجه داشته باشید، سازگاری آن‌ها با سیستم مدیریت محتوا یا پلتفرم شما است.

به این‌گونه که درگاه پرداخت از لحاظ فنی، ساختاری و همچنین زیبایی بصری باید با پلتفرم شما، سازگار باشد.

معرفی انواع درگاه پرداخت + درگاه پرداخت اینترنتی چه مزایایی دارد؟

هنگامی که می‌خواهید برای سایت فروشگاهی خود، درگاه پرداخت اینترنتی بگیرید، یکی از اساسی‌ترین سؤالاتی که ذهن شما را مشغول می‌کند و باید بین آن‌ها انتخاب کنید، این است که چه درگاه پرداختی را باید بگیرم؟

ما در این مقاله انواع درگاه پرداخت اینترنتی با مزایا و معایبشان را برای شما عزیزان توضیح می‌دهیم که بتوانید انتخاب راحت‌تری را داشته باشید و باتوجه‌به نیاز و شرایط خود، بتوانید نوع درگاه پرداخت اینترنتی خود را، انتخاب کنید.

به‌طورکلی دو نوع درگاه پرداخت وجود دارد:

 • درگاه پرداخت مستقیم
 • درگاه پرداخت واسط

درگاه پرداخت مستقیم

در درگاه پرداخت مستقیم، بعد از اینکه مشتری سبد خرید خود را تکمیل می‌کند و برای اینکه بتواند سفارش خود را ثبت کند، باید مبلغ پرداختی را بپردازد که در این مرحله به قسمت تسویه‌حساب می‌رود، در این قسمت به درگاه پرداخت بانکی، متصل می‌شود و با واردکردن اطلاعات کارت بانکی خود، پرداخت را انجام می‌دهد، به‌این‌ترتیب بعد از اینکه مشتری یا کاربر پرداخت را انجام دهد، مبلغ به طور مستقیم در حساب بانکی که شما در آن حساب دارید، منتقل می‌شود، و در آخر بعد از تکمیل خرید توسط مشتری یا کاربر، به سایت پذیرنده که همان سایت شما است، هدایت می‌شوید.

درواقع به این نوع پرداخت که به‌صورت مستقیم کاربران و مشتریان  به بانک متصل می‌شوند را درگاه پرداخت مستقیم می‌گویند.

درگاه‌های پرداخت مستقیمی زیادی در ایران وجود دارد به طور مثال می‌توان به درگاه پرداخت پارسیان، درگاه پرداخت بانک ملت، درگاه پرداخت بانک ملی و درگاه پرداخت بانک سامان و … اشاره کرد.

با درگاه پرداخت اینترنتی مستقیم، دیگر کارمزدی از حساب شما کسر نمی‌شود؛ اما باید مالیات پرداخت کنید و همچنین باید شرایط را داشته باشید تا بتوانید درگاه پرداخت مستقیم را دریافت کنید.

از جمله این شرایط شامل:

 • وب‌سایت شما باید به طور کامل راه‌اندازی شده باشد.
 • برای کسب‌وکار خود باید مجوز معتبر حقیقی و حقوقی داشته باشید.
 • سایت شما باید دارای نماد اعتماد الکترونیکی باشد.
 • تمام قوانین تجارت الکترونیک باید در سایت شما رعایت شده باشد.

اما توجه داشته باشید که دریافت درگاه پرداخت اینترنتی مستقیم مراحل زیاد و سختی را نسبت به درگاه پرداخت غیرمستقیم را دارد.

مزایای دریافت درگاه پرداخت مستقیم:

 • یک پنل خصوصی و حرفه‌ای برای تراکنش‌ها خواهید داشت.
 • درگاه پرداخت مستقیم بدون کارمزد است و واریز پول، به‌صورت مستقیم و بدون کسر است.
 • کاربر بعد از خرید، وارد صفحه مستقیم درگاه بانکی می‌شود.

معایب درگاه پرداخت مستقیم:

 • مدت‌زمان درخواست درگاه مستقیم معمولاً بازه سه‌ماهه زمان می‌برد.
 • برای راه‌اندازی آن، نیاز به کدنویسی دارید.
 • درگاه پرداخت مستقیم ضمن اینکه علاوه بر درگاه پرداخت، سرویس‌ها و محصولاتی را نیز دارد که کار کسب‌وکارها را راحت کرده است.

درگاه پرداخت واسط

در درگاه پرداخت واسط دیگر مشتریان بعد از نهایی کردن سفارش خود و برای تسویه‌حساب، به درگاه بانکی متصل نمی‌شوند، درواقع به یک درگاه واسطی متصل می‌شوند.

درگاه‌های پرداخت واسط درواقع تیم پشتیبانی قوی‌تری را دارند و همچنین شما می‌توانید به‌آسانی، پلاگین‌های مورد نظرتان را در هر سیستم مدیریت محتوایی که دارید، پیاده‌سازی کنید.

در نظر داشته باشید که درگاه پرداخت واسط برعکس درگاه پرداخت مستقیم، کارمزد می‌گیرد و همچنین روال دریافت این درگاه نیز راحت‌تر است.

مزایای درگاه پرداخت واسط:

 • فعال‌سازی در سریع‌ترین زمان ممکن و بدون طی روال اداری
 • عدم  نیاز به کدنویسی
 •  قابلیت ایجاد درگاه پرداخت اختصاصی با نام سایت و برند کسب‌وکار در صفحه پرداخت
 •  بدون نیاز به مجوز کسب‌وکار
 •  تسویه‌حساب به‌صورت پایا
 •  نصب سریع و راحت

معایب درگاه پرداخت واسط:

 • نیاز به کارمزد برای هر پرداخت
 • امکان استفاده از تسویه پایا
 • دریافت اینماد الزامی است

بهترین درگاه‌های پرداخت اینترنتی در ایران

1.درگاه پرداخت اینترنتی زیبال

درگاه پرداخت اینترنتی زیبال با آدرس اینترنتی: zibal.ir، در سال 1396 تأسیس شد و فعالیت خود را در زمینهٔ درگاه پرداخت اینترنتی و ارائه دستگاه کارت‌خوان پرداخت درب منزل، آغاز کرده است و در حال حاضر درگاه پرداخت اینترنتی زیبال، تمامی سرویس‌های پرداختی موردنیاز یک کسب‌وکار را به‌صورت حرفه‌ای، ارائه می‌دهد.

همان‌طور که در قسمت بالا اشاره کردیم، درگاه پرداخت اینترنتی زیبال، دستگاه کارت‌خوان درب منزل را نیز به کسب‌وکارها ارائه می‌دهد تا فروشگاه‌های اینترنتی و دیگر کسب‌وکارها بتوانند پرداخت درب محل را نیز داشته باشند و در این صورت مشتریان بیشتری را می‌توانند به سمت خود جذب کنند.

درگاه پرداخت اینترنتی زیبال از مهم‌ترین ویژگی که وجود امنیت هست، برخوردار است و به‌راحتی می‌توانید از این درگاه، برای سایت خود استفاده کنید و امنیت مشتریان و خودتان را تضمین کنید. از دیگر ویژگی‌های این درگاه می‌توان به پایداری و عدم قطعی آن اشاره کرد که همین ویژگی‌ها باعث شده است که بیش از 1000 کسب‌وکار از این درگاه اینترنتی برای سایت خودشان، استفاده کنند.

البته این درگاه پشتیبانی 24 ساعته دارد و کسب کارها می‌توانند از طریق چت آنلاین در سایت، تماس تلفنی و تیکت مشکلات و خطاهای خود را در تمامی مراحل مانند دریافت درگاه اتصال به آن، مراحل ثبت‌نام و… برطرف کنند.

مزایای درگاه پرداخت اینترنتی زیبال:

 • تنوع سرویس‌ها و امکانات درگاه پرداخت
 • دارای اپلیکیشن اندروید
 • پشتیبانی 24 ساعته عالی دارد
 • تسویه روزانه و انواع مدل‌های تسویه منعطف
 • مهلت تست رایگان

معایب درگاه پرداخت اینترنتی زیبال:

 • کارمزد بالایی در بین درگاه‌های واسط را دارد
 • عدم امکان ساخت درگاه با لینک برای فروشگاه‌های شبکه‌های اجتماعی وجود دارد
 • نیاز به ای نماد دارد
 • عدم ارائه تسویه‌حساب خودکار

2.درگاه پرداخت اینترنتی آی دی پی (idpay.ir )

درگاه پرداخت اینترنتی آی دی پی با آدرس اینترنتی: idpay.ir، یکی از بهترین درگاه‌های پرداخت اینترنتی در ایران است.

درگاه پرداخت اینترنتی آی دی پی از جمله درگاه‌هایی است که اگر پرداختی را داشته باشید همیشه  ساعت 8 صبح فردای آن روز، پول را به‌حساب شما واریز می‌کند. این ویژگی باعث شده است که تعداد بالایی از کسب‌وکارها، درگاه پرداخت اینترنتی سایت خود را به آی دی پی بسپارند؛ زیرا بقیهٔ درگاه‌های پرداخت اینترنتی بعد از اینکه مشتری تسویه می‌کند و برای اینکه پول به حسابتان واریز شود ممکن است 3 الی 4 روز زمان ببرید. یا همچنین در بعضی از درگاه‌های پرداخت اینترنتی، شما باید درخواست واریز پول را ثبت کنید سپس پول به حسابتان واریز شود؛ یعنی به‌گونه‌ای که این کار، به‌صورت خودکار نیست و حتماً شما باید درخواست خود را ثبت کنید، و این ویژگی درگاه پرداخت اینترنتی آی دی پی، بسیار موردتوجه کسب‌وکارها قرار گرفته است؛ زیرا در این روزها که اکثر کسب‌وکارها نیاز دارند پول سریعاً به حسابشان واریز شود و بابت دلایلی مانند پرداخت بدهی‌های خود نمی‌توانند صبر کنند، این درگاه مشکل آن‌ها را برطرف کرده است.

درگاه پرداخت اینترنتی آی دی پی برای کسب‌وکارها اپلیکیشن اندروید را نیز ارائه می‌دهد تا کسب‌وکارها به‌وسیلهٔ آن بتوانند تراکنش‌های مالی که صورت می‌گیرند را به‌راحتی مشاهده کنند و همچنین می‌توانند درگاه اینترنتی خود را مدیریت کنند.

درگاه ایدی پی

مزایای درگاه پرداخت اینترنتی آی دی پی (idpay.ir ):

 • وجود وب‌سرویس برای وب‌سایت
 • تراکنش مجاز تا سقف ۵۰ میلیون تومان است
 • واریز پرداختی‌ها به‌صورت مداوم هر روز ساعت ۸ صبح
 • ارائه فروشگاه آنلاین فایل و خدمات دیگر
 • ساخت لینک اختصاصی پرداخت با فیلدهای متفاوت و جالب
 • دارای اپلیکیشن اندرویدی
 • ارائه سرویس پیامکی رایگان
 • امکان اطلاع‌رسانی پرداخت از طریق ایمیل، ربات، تلگرام، پیامک و نوتیفیکیشن اپلیکیشن اندروید
 • وجود فیلدهای شماره‌تلفن کد پستی آدرس و.. برای لینک یا پرداخت

معایب درگاه پرداخت اینترنتی آی دی پی (idpay.ir ):

 • دارای کارمزد ۵۰۰ تومان برای پرداخت‌های غیر از وب‌سرویس

3.درگاه پرداخت اینترنتی بیت پی (bitpay)

درگاه پرداخت اینترنتی بیت پی با آدرس اینترنتی: bitpay.ir، اولین درگاه واسط اینترنتی در ایران بود که طرفداران زیادی را به سمت خود جذب کرد. در اوایل اسم این درگاه اینترنتی، payline بود که خدمات بسیار خوبی را به مردم ارائه می‌داد.

در اوایلی که درگاه پرداخت الکترونیکی واسط در ایران پا به عرضه گذاشت، در آن زمان قوانین مشخصی برای این‌گونه درگاه‌ها وجود نداشت و به همین علت بسیاری از درگاه‌ها مسدود شدند؛ مانند درگاه پرداخت payline.

تعداد زیادی از کسب‌وکارها منتظر بازگشت این درگاه پرداخت الکترونیکی بودنند که در نهایت درگاه پرداخت payline در همین حوزه با دو استارت‌آپ جدید فعالیت خود را مجدد آغاز کرد و یکی از این دو استارت‌آپ، سایت بیت پی بود.

درگاه پرداخت الکترونیکی بیت پی ویژگی‌های زیادی دارد؛ اما مهم‌ترین ویژگی آن که باعث شد اکثر کسب‌وکارها درگاه پرداخت الکترونیکی سایت خود را به درگاه بیت پی بسپارند، سریع آن در جهت تسویه‌حساب است.

تسویه‌حساب سریع از جمله ویژگی‌هایی است که برای بسیار برای کسب‌وکارها مهم است. زیرا آن‌ها به دنبال درگاهی هستند که در کوتاه‌ترین زمان ممکن، پول به حسابشان واریز شود.

البته ناگفته نماند که این درگاه از نظر پشتیبانی نیز جز سریع‌ترین درگاه‌های موجود در ایران به‌حساب می‌آید. درگاه پرداخت اینترنتی بیت پی، پشتیبانی 24 ساعته دارد و مشتریان می‌توانند از طریق تیکت با کارشناسان بیت پی ارتباط برقرار کنند و مشکل خود را برطرف کنند.

 

درگاه بیت پی

مزایای درگاه پرداخت اینترنتی واسط بیت پی (bitpay):

 • سرعت فوق‌العاده بالایی در تسویه‌حساب دارد
 • پشتیبانی عالی
 • نرخ کارمزد مناسب برای هر تراکنش
 • ارائه بخش تسویه‌حساب خودکار
 • ارائه کیف پول

معایب درگاه پرداخت اینترنتی بیت پی(bitpay):

 • عدم ارائه اپلیکیشن برای موبایل
 • برای گزارش کرفتن سقف کارمزد باید با پشتیبانی تماس بگیرید.

4. درگاه پرداخت اینترنتی نکست پی (nextpay)

درگاه پرداخت الکترونیکی نکست پی با آدرس الکترونیکی: nextpay.org، در سال 1395 فعالیت خود را در زمینهٔ درگاه پرداخت الکترونیکی آغاز کرده است.

این درگاه پرداخت با شعار (در کمتر از 5 دقیقه درگاه پرداخت خودت را راه‌اندازی کن) توانست توجه بسیاری از کسب‌وکارها را به سمت خود جذب کند؛ زیرا اینکه بتوانید در کمترین زمان ممکن، درگاه اینترنتی را برای سایت خود فراهم کنید از جمله مواردی است که برای کسب‌وکارها از اهمیت بالایی برخوردار است.

از دیگر ویژگی‌های درگاه پرداخت اینترنتی نکست پی که ازاین‌جهت نیز توجه بسیاری از کسب‌وکارها را به سمت خود جذب کرده، می‌توان به دارابودن سویچر هوشمند بدون قطعی، اشاره کرد که با استفاده از سویچر هوشمند، این امکان را به مشتریان می‌دهد که اگر در زمان پرداخت، مشکلی برای سیستم بانکی رخ بدهد، به‌سرعت به بانک دیگری متصل می‌شود و کاربران می‌توانند به‌راحتی و بدون قطعی، پرداخت خود را انجام دهند.

درگاه نکست پی

مزایای درگاه پرداخت اینترنتی نکست پی (nextpay):

 • راه‌اندازی در کمترین زمان ممکن
 •  45 روز ابتدایی بدون کارمزد
 •  تسویه‌حساب دقیق و سریع

معایب درگاه پرداخت اینترنتی نکست پی (nextpay):

 • عدم ارائه درگاه پرداخت مستقیم

5. درگاه پرداخت اینترنتی آقای پرداخت

درگاه پرداخت اینترنتی آقای پرداخت با آدرس: aqayepardakht.ir، یکی از بهترین درگاه‌های پرداخت اینترنتی در ایران است که فعالیت خود را در سال 1397 آغاز کرده است.

فعال‌سازی سریع درگاه پرداخت اینترنتی آقای پرداخت به‌صورت احراز هویت انجام می‌شود.

این درگاه با اینکه مانند دیگر درگاه‌های پرداخت اینترنتی در ایران سابقه بالایی ندارد؛ اما در همین مدت زمانی که فعالیت کرده، توانسته است توجه بسیاری از کسب‌وکارها را جلب کند.

درگاه پرداخت اینترنتی آقای پرداخت از مهم‌ترین ویژگی یک درگاه که وجود امنیت هست، برخوردار است و توانسته امنیت کاربران خود را به طور کامل تضمین کند.

همچنین این درگاه زیر نظر شاپرک فعالیت می‌کند و جز معتبرترین درگاه‌ها در ایران به‌حساب می‌آید.

از دیگر ویژگی این سایت، دارای بودن راهنمای کامل کار با وب سرور و سایت برای برنامه‌نویسان است. البته کار با درگاه پرداخت اینترنتی آقای پرداخت بسیار آسان است؛ زیرا از تمام پلاگین‌های مربوط به سایت ساز، برخوردار است. همچنین این درگاه ظاهری زیبا و لنشینی را دارد.

درگاه اقای پرداخت

مزایا درگاه پرداخت اینترنتی آقای پرداخت:

 •  دارای افزونه‌های سیستم مدیریت محتوا مانند وردپرس
 • دارای انواع درگاه پرداخت شخصی و فروشگاهی و اختصاصی محصول
 • کارمزد کم تا سقف ۲ هزار تومان
 • کاهش کارمزد با قراردادن نماد آقای پرداخت
 •  تسویه حساب در کمترین زمان ممکن
 • ارائه اپلیکیشن موبایلی

معایب درگاه پرداخت اینترنتی آقای پرداخت:

 • پس از ثبت‌نام بدون احراز هویت دسترسی به هیچ قسمتی از پنل را ندارید
 • دریافت تصویر کارت ملی و شناسنامه

6.درگاه پرداخت اینترنتی زرین پال

درگاه پرداخت اینترنتی زرین پال با آدرس اینترنتی: www.zarinpal.com، بهترین و اولین درگاه پرداخت الکترونیکی در ایران است که خدمات بسیار خوبی را به کسب‌وکارها ارائه می‌کند.

یکی از ویژگی‌های درگاه زرین یال، ارائه زرین کارت به کاربران خود، است.

این کارت دقیقاً مشابه کارت بانکی است و با استفاده از این کارت، کاربران می‌توانند از خدمات عضو شتاب استفاده کنند البته ناگفته نماند به‌ازای استفاده از زرین کارت، کاربران باید حدود نیم درصد کارمزد را پرداخت کنند.

یکی دیگر از ویژگی‌های درگاه زرین کارت این است که اگر کاربران خواستند، برداشتی را انجام دهند می‌توانند در روزهای سه‌شنبه این کار را به‌صورت رایگان انجام دهند و دیگر هزینه‌ای از آن‌ها کسر نمی‌شود.

همچنین با استفاده از این درگاه می‌توانید هر مبلغی که را که می‌خواهید را به هر کارتی که مدنظرتان است، انتقال دهید.

درگاه پرداخت اینترنتی زرین پال، همچنین اپلیکیشن موبایل را نیز به کاربران خود ارائه می‌دهد که می‌توانند با استفاده از آن پرداخت‌های خود را مدیریت کنند.

اگر وب‌سایت وردپرسی دارید، این درگاه معروف و محبوب، افزونهٔ ووکامرس زرین پال را نیز ارائه می‌دهد که مناسب سایت‌های وردپرسی است.

درگاه زرین پال

مزایای درگاه پرداخت اینترنتی زرین پال:

 • امکان استفاده از زرین کارت
 • طراحی فرم دلخواه برای پرداخت
 • امکان استفاده از اپلیکیشن موبایلی برای مدیریت امکانات
 • پشتیبانی مناسب
 •  امکان صدور درگاه پرداخت الکترونیکی با نام برند و کسب‌وکار شخصیتان
 •  تسویه‌حساب رایگان در روز سه‌شنبه هر هفته

معایب درگاه پرداخت اینترنتی زرین پال:

 • نیاز به ای نماد و کد رهگیری مالیاتی دارد

7.درگاه پرداخت اینترنتی پی (pay.ir) :

درگاه پرداخت اینترنتی پی دات آر با آدرس اینترنتی:www.pay.ir، جز قدیمی‌های درگاه در ایران به‌حساب می‌آید. این درگاه متعلق به مجموعه سامان کیش است که از جهت از اعتبار و امنیت بسیار خوبی برخوردار است.

یکی از ویژگی‌های مخصوصی که این درگاه ارائه می‌دهد، کیف پول است. کاربران می‌توانند به‌راحتی کیفت پول خود را بسازند و حسابشان را مدیریت کنند.

همچنین این درگاه این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده است که بتوانند بدون نیاز به درگاه پرداخت شاپرک، به‌حساب افرادی که در سایتشان عضو شده‌اند، پول واریز کنند.

درگاه پی

مزایای درگاه پرداخت اینترنتی پی (pay.ir):

 • ارائه درگاه پرداخت مناسب برای فروشگاه‌های شبکه‌های اجتماعی
 • ارائه پلاگین‌های مدیریت سایت
 • پنل ساده و کاربردی
 • قابلیت USSD
 • پرداخت با QR Code
 •  درگاه شخصی

معایب درگاه پرداخت اینترنتی پی (pay.ir)

 •  تعرفه بالا
 •  عدم وجود اپلیکیشن موبایلی برای مدیریت پنل

سخن آخر

ما در این مقاله سعی کردیم بهترین درگاه‌های پرداخت اینترنتی را برای شما عزیزان معرفی کنیم تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

همان‌طور که گفته شده یکی از گام‌هایی که باید بعد از طراحی سایت فروشگاهی یا طراحی سایت، مانند سایت‌های خدماتی انجام دهید، داشتن درگاه پرداخت اینترنتی معتبر است که امنیت مشتریان و کاربرانتان را بتوانید تضمین کنید و کاربران و مشتریانتان بتوانند به‌راحتی محصول یا خدمات را به‌صورت اینترنتی بپردازند.

تجربیات و نظرات خود را دربارهٔ این درگاه‌های اینترنتی که در این مقاله گفته شده، با ما در میان بگذارید.

اگر این مقاله برایتان مفید بود با دوستانان به اشتراک بگذارید:
لینک مقاله کپی شد
پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

دیدگاه ها تا کنون دیدگاهی برای این مقاله ثبت نشده است