طراحی سایت شخصی | طراحی وب سایت شخصی

طرحی سایت شخصی | طراحی وب سایت شخصی | رویال کد

طراحی سایت شخصی (طراحی وب سایت شخصی کمک شایانی به شما می کنند تا کاربران شما راجب شما اطلاعاتی کسب کنند .در حال حاضر بسیاری از افراد و تجارت‌های بزرگ به دنبال توان وتجربه علمی و عملی شما هستند و بسترهای زیادی هم برای دستیابی به هدف خودشان دارند. شاید یکی از مهم‌ترین آن‌ها استفاده از شبکه‌های اجتماعی مانند فیس بوک و لینکدین و توتیتر باشد اما از نگاه افراد دیگر شما زمانی یک فرد حرفه‌ای خواهید شد که اول از همه در مکاتبات  و قراردادهای رسمی خود از ایمیل کمپانی‌هایی مانند Google یا yahoo استفاده ننمایید و ایمیل با نام خودتان را داشته باشید. زمانی این امر عملی می‌شود که ابتدا شما وب‌سایت شخصی خودتان را داشته باشید تا در فضای اینترنت شما را بهتر شناسایی نمایند.

دومین دلیل از دلایل اصلی و مهم برای داشتن یک وب سایت شخصی این است که کاربران شما از دیدن مشخصات شما یا صفحه تماس با ما و دیدن رزومه شما به‌صورت آنلاین در وب سایت شخصی شما احساس خشنودی و رضایت می‌نمایند.

وقتی که شما تصمیم به داشتن یک وب سایت شخصی گرفتید, در ابتدا باید برنامه مشخص و منظمی برای طراحی و پیاده‌سازی و مهم‌تر از همه هدف از داشتن وب سایت شخصی خود داشته باشید. آیا شما وب سایت شخصی را فقط به این دلیل می‌خواهید که بگویید من هم در دنیای اینترنت و وب هستم و یا بهره‌برداری‌های و هدف‌های بیشتری را از این وب سایت انتظار دارید؟ در پاسخ دادن به این‌گونه سؤال‌ها شرکت طراحی و مشاوره‌های آن کمک شایانی به شما می‌کنند و تیم رویال مفتخر است که به‌صورت رایگان به شما مشاوره حضوری و تلفنی ارائه می‌دهید و برای شما جلسات مشاوره رایگان برگزار می‌نمایید .

در تمامی جلساتی که تیم رویال برای مشاوره و برنامه‌ریزی سایت شما برگزار می‌نمایید, شما را کمک و مشاوره می‌نماییم تا بهترین تصمیم‌گیری برای طراحی سایت شخصی خود را نیز داشته باشید. امروزه داشتن وب سایت شخصی هم برای معرفی شخص و هم برای گسترش کسب و کار می‌تواند کاربردهای خیلی زیادی داشته باشید. البته خیلی از افراد که دوست دارند وب سایت شخصی داشته باشند, متأسفانه اهمیتی به هزینه‌های آن نمی‌دهند و دوست دارند وب سایتی با کمترین و پایین‌تر هزینه و بالاترین کیفیت را داشته باشند. متأسفانه این اتفاق غیرممکن است. اما تیم رویال کد سعی می‌کنید با دادن مشاوره به شما عزیزان در زمینه طراحی سایت شخصی کمک نمایند تا هزینه شما مقداری کاهش یابد.

با داشتن سایت شخصی افراد از سراسر دنیا با شما و مدل کسب و کار شما آشنا خواهند شد. بنابراین تیم رویال کد دلایل داشتن وب سایت های شخصی را در سه مورد دسته‌بندی کرده است که عبارتند از:

 1. اجازه دهید شغل شما را پیدا کنند
  داشتن یک وب سایت مانند این می‌باشد که شما رزومه کاری و شخصی خود را برای همه ارسال یا همان پست می‌نمایید و شما زمانی که هر هفته با چندین فرصت شغلی که به شما پیشنهاد داده می‌شود مواجه خواهید شد.  بسیاری از این فرصت‌های شغلی شما را از روزنامه یا مجلات پیدا نکرده‌اند و این می‌تواند بزرگترین مزیت داشتن یک وب سایت شخصی باشد. بنابراین چنانچه می‌خواهید در وب و اینترنت باشید باید در ابتدا وب سایت شخصی خود را داشته باشید.
 2. در دسترس بودن همیشگی شما
  در زمان حال بسیاری از افراد و شرکت‌های بزرگ برای جذب و دریافت نیروی کاری برای کسب و کار خود از روش‌های قدیمی مانند روزنامه یا حتی رادیو و تلویزیون بسیار کمتر از قبل استفاده می‌کنند و برای صرف هزینه کمتر از اینترنت و دنیایی وب بهره می‌برند. آن‌ها معمولاً دوست دارند در رابطه با فردی که می‌خواهند آن را جذب نمایند اطلاعات بیشتر مانند تصویر شما  یا روزمه کاری یا کلاً مهارت‌هایی که شما دارایی آن‌ها هستید کسب نمایند.
  زمانی که نام شما را در موتورهای جستجو مانند گوگل سرچ می‌کنند وب سایت شما مطمئناً در نتایج جستجو به آن‌ها نشان داده خواهد شد و این برای آن‌ها ارزش زیادی دارد.
 3. رزومه کاری خود را به صورت دیجیتال ارائه دهید
  در زمان گذشته تمامی رزومه‌ها باید پرینت می‌شدند اما در زمان حال بیشتر آن‌ها می‌تواند به صورت دیجیتال به افراد مختلف در هر جای جهان ارسال گردند.

بنابراین در زیر به چند سرویس که شما می‌توانید در طراحی سایت شخصی به وب سایت شخصی خود اضافه نمایید اشاره می‌نماییم

 • صفحه تماس با ما
 • صفحه رزومه
 • معرفی شما به دوستان و آشنایان بازدیدکننده سایت
 • داشتن گالری تصویر
 • مدارک و مهارت‌های شما
 • گفتگو و چت به صورت آنلاین
 • معرفی آدرس شبکه‌های اجتماعی خود مانند فیسبوک و … به کاربرانتان
 • توضیح و توصیف کسب و کاری که شما با آن آشنایی دارید و در حال حاضر در آن حرفه‌ای هستید
 • نمایش ویدئوهایی که برای کاربران سایت مفید می‌باشد
 • ارسال نظرات و پیشنهادها از طرف کاربران

البته طراحی سایت شخصی کار آسانی به نظر نمی‌رسد. به دلیل اینکه کاملاً نظر صاحب وب سایت باید در طراحی دخیل باشد و این مورد می‌تواند حساسیت‌های طراحی را چندین برابر نماید. باید قبل از طراحی, سلیقه‌های مشتری و رنگ موردعلاقه مشتری نیز به‌دقت مورد بررسی قرار بگیرد تا درنهایت بتوانیم محصولی کاملاً کاربرپسند و زیبا و صدالبته مشتری‌پسند را داشته باشیم. از این رو با افتخار اعلام می‌نمایم که تیم طراحی سایت رویال کد با ارائه خدمات بسیاری عالی و پشتیبانی 24 ساعته بعد از تحویل سایت به مشتری تضمین می‌کنند که وب سایتی را دریافت نمایید که کاملاً باب سلیقه شماست و هیچوقت شما را در مدیریت وب سایت شخصی خود تنها نمی‌گذارد.

تیم رویال کد سعی دارد در زمینه طراحی سایت و طراحی سایت در کرمان و طراحی سایت خبری و طراحی انواع وب سایت فعالیت نمایید و بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه نمایید و امیدوارست بهترین کیفیت را به شما عزیزان ارائه دهد