آکادمی زائری

آکادمی زائری فعالیت خود را از سال 1393 در زمینهٔ تولید دوره‌های آموزشی زبان دانمارکی شروع کرده است.

آکادمی زائری نام مجموعه جوانی است که باهدف توسعه علم‌های مدرن و آینده‌دار تشکیل شده تا علوم فعالیت حرفه‌ای و مؤثر را گسترش دهد و افراد توانمند را برای شغل‌های مدرن امروز و فردای کشور، بسازد.

این آکادمی، دانشجویان خود را تا رسیدن به بازار کار همراهی می‌کند. به عبارتی معتقد است که اگرچه هر فرد متخصصی می‌تواند وارد بازار کار شود، اما به دلیل تغییرات و دگرگونی‌های بازار کار، دسترسی به بهترین موقعیت شغلی متناسب با مهارت‌های افراد، کمی مشکل است به همین دلیل آکادمی زائری تلاش می‌کند تا با پیوندزدن آموزش به بازار کار، این مسئله را حل کند.

آزمون‌های تخصصی که آکادمی در پایان دوره‌های آموزشی ارائه می‌دهد، راهی است برای ساختن رزومه و تأییدیه‌های شغلی تا کارآموزان آکادمی با داشتن یک گواهی معتبر بتوانند هم خودشان موقعیت‌های بهتری را شناسایی کنند، و هم‌دوره‌ای‌ها و اساتید آکادمی بتوانند ‌آن‌ها را به شرکت‌های مختلف معرفی کنند تا پلتفرم استعدادیابی دانشجویان آکادمی آن‌ها را به بهترین موقعیت متناسب با سطح کیفی مهارت آن‌ها وصل کند.

طراحی سایت آکادمی زائری توسط شرکت رویال کد و به‌وسیله قالب استادیار پیاده‌سازی شده است. تیم حرفه‌ای رویال کد سعی کرده است سایتی کاملاً متناسب با نیازهای آکادمی زائری طراحی کند تا کاربران به‌راحتی بتوانند از دوره‌های آن بهره ببرند.

آکادمی زائری

رنگ های مورد استفاده در این سایت

#1fbd50
#dd3333

تکنولوژی های مورد استفاده برای این سایت

elementor
wordpress
css
html