بویان کاکتوس

بویان کاکتوس در حیطه تولید کاکتوس و انتشار محتوای مناسب در مورد کاکتوس فعالیت می‌کند، همچنین تولید کاکتوس‌های مشتری‌پسند، معرفی مزایای کشت کاکتوس برای محیط‌زیست و گسترش مزارع تجاری با حداکثر قدرت بهره‌وری، از دیگر فعالیت‌های مهم بویان کاکتوس به شما می‌آید. ناگفته نماند که کاکتوس‌های تولیدی توسط این مجموعه، اغلب در مزارع اختصاصی که با دانش و تکنولوژی روز دنیا به وجود آمده‌اند، پرورش می‌یابند. همچنین مرکز اصلی فعالیت آنها در شهرستان لارستان واقع در استان فارس قرار دارد.

طراحی ظاهری وب‌سایت بویان کاکتوس اهمیت ویژه‌ای داشت و باید در همان نگاه اول مخاطب را جذب خود می‌کرد. رویال کد باتوجه‌به نیاز و بودجه این مجموعه پیشنهاد طراحی سایت وردپرس توسط قالب آماده فلت سام اقدام به طراحی ظاهر وب‌سایت بویان کاکتوس نمود. البته لازم به ذکر است که ساخت قالب وب‌سایت آن‌ها نیمه اختصاصی بوده و باتوجه‌به نوع فعالیت آن‌ها، بخشی از طراحی فرانت‌اند آن به‌صورت انحصاری انجام شده است.

بویان کاکتوس
حسن انوشیروان مدیر مجموعه بویان کاکتوس حسن انوشیروان

ما دلمون میخواست یه سایت زیبا داشته باشیم چون تو حوزه گل و گیاه فعالیت می کردیم اینو رویال کد بدون اینکه ما بهشون بگیم فهمیدن و تو جلسات مشاوره هم به ما گفتن که سایتمون باید ظاهر جذابی داشته باشه که مخاطب جذب کنه به جز ظاهر جذاب عملکرد سایت هم مهم بود بخاطر همین هم رویال کد به ما پیشنهاد داد بعضی از قسمت های سایت باید مجزا برنامه نویسی و طراحی بشه ما هم قبول کردیم. ما الان عاشق سایتمون هستیم و خوشحالیم که بقیه هم از سایتمون تعریف می کنن اگه سایت بویان کاکتوس نبود بعید میدونستم انقدر مشتری میتونستیم جذب کنیم.

#accc96
#f3daca
html
css
wordpress
js