بویان کاکتوس

بویان کاکتوس در حیطه تولید کاکتوس و انتشار محتوای مناسب در مورد آن، تولید کاکتوس های مشتری پسند، معرفی مزایای کشت کاکتوس برای محیط زیست و گسترش مزارع تجاری با حداکثر قدرت بهره وری برای این منظور به وجود آمده است. ناگفته نماند که کاکتوس های تولیدی توسط این مجموعه، اغلب در مزارع اختصاصی که با دانش و تکنولوژی روز دنیا به وجود آمده اند، پرورش می یابند. همچنین مرکز اصلی فعالیت آنها در شهرستان لارستان واقع در استان فارس قرار دارد.
طراحی ظاهری وبسایت بویان کاکتوس اهمیت ویژه ای داشت و باید در همان نگاه اول مخاطب را جذب خود می کرد. رویال کد با توجه به نیاز و بودجه این مجموعه پیشنهاد طراحی سایت وردپرس توسط قالب آماده فلت سام اقدام به طراحی ظاهر وبسایت بویان کاکتوس نمود. البته لازم به ذکر است که ساخت قالب وبسایت آن ها نیمه اختصاصی بوده و با توجه به نوع فعالیت آن ها، بخشی از طراحی فرانت اند آن به صورت انحصاری انجام شده است.

بویان کاکتوس
حسن انوشیروان مدیر مجموعه بویان کاکتوس حسن انوشیروان

ما دلمون میخواست یه سایت زیبا داشته باشیم چون تو حوزه گل و گیاه فعالیت می کردیم اینو رویال کد بدون اینکه ما بهشون بگیم فهمیدن و تو جلسات مشاوره هم به ما گفتن که سایتمون باید ظاهر جذابی داشته باشه که مخاطب جذب کنه به جز ظاهر جذاب عملکرد سایت هم مهم بود بخاطر همین هم رویال کد به ما پیشنهاد داد بعضی از قسمت های سایت باید مجزا برنامه نویسی و طراحی بشه ما هم قبول کردیم. ما الان عاشق سایتمون هستیم و خوشحالیم که بقیه هم از سایتمون تعریف می کنن اگه سایت بویان کاکتوس نبود بعید میدونستم انقدر مشتری میتونستیم جذب کنیم.

#accc96
#f3daca
html
css
wordpress
js