خانه زبان کرمان

خانه زبان کرمان یکی از بهترین آموزشگاه های زبان در شهر کرمان می باشد که به طور تخصصی روی برگزاری دوره های آیلتس و تافل تمرکز کرده و در کنار آنها نیز دوره های عمومی مکالمه زبان برگزار می نماید. اساتید این آموزشگاه همگی رتبه های علمی در مقطع دکترا داشته و یا  مدارک معتبر بین المللی از دانشگاه کمبریج و سفارت بریتانیا را دارند. طراحی سایت خانه زبان کرمان به وسیله قالب آماده فلت سام در وردپرس انجام پذیرفته است. طراحی قالب این سایت نیز به صورت نیمه اختصاصی بوده و قسمت های مربوط به ثبت نام کلاس ها به صورت اختصاصی طراحی شده است.

خانه زبان کرمان
محسن خدادادی مدیر مجموعه خانه زبان کرمان محسن خدادادی

ما می خواستیم جزو معدود آموزشگاه های زبان در کرمان باشیم که بهترین خدمات آموزشی و عرضه می کنه پس باید همه چیزمون هم در حد عالی می بود. سایت ما جایی بود که زبان آموزها تصمیم

می گرفتن که آیا در کلاس های ما ثبت نام کنن یا نه و ما به اندازه ای که روی انتخاب مدرسین مون حساس بودیم روی طراحی سایت مون هم وسواس زیادی داشتیم و باید همه چیز دقیقا همونطوری باشه که ما می خواستیم. خوشبختانه رویال کد حساسیت ما رو درک کرد و ما مرتب تاکید می کردیم که باید سایت مون با بهترین کیفیت طراحی بشه و حتی بهشون می گفتیم که هرچقدر پول لازم داشته باشه ما میدیم فقط یه سایت خوب تحویل مون بدید. اونا هم گفتن که لازم نیست خیلی هزینه کنیم اون ها نوع فعالیت ما رو به دقت ارزیابی کردن و در انتها هم به ما طراحی سایت با قالب فلت سام و طراحی اختصاصی بعضی از بخش ها رو به ما پیشنهاد دادن که واقعا برامون به صرفه بود. سایت ما همه چیز داره و متوجه شدیم که بعضی از زبان آموزای ما هم از طریق سایت با ما آشنا شدن و ثبت نام کردن. من به شخصه از رویال کد واقعا ممنونم.

#1e9498
#00cda1
html
css
wordpress
js