لوت کمپینگ

سایت لوت کمپینگ در زمینه‌ی فروش تجهیزات کوهنوردی فعالیت می‌کند. محصولاتی مانند پوشاک، کفش، انواع چادر، انواع کیسه‌خواب، کوله‌پشتی، میز و صندلی از برندهای مختلف، در سایت لوت کمپینگ آماده فروش است. همچنین امکان خرید ماگ، قهوه‌ساز و همین‌طور ست قاشق و چنگال را که قابلیت استفاده در هنگام کوهنوردی داشته باشند نیز توسط این سایت بفروش می‌رسد.

دفتر اصلی این شرکت در شهر کرمان واقع شده و سفارش‌ها را به سراسر ایران صادر می‌کند. سایت لوت کمپینگ توسط شرکت رویال کد و به‌وسیله قالب وودمارت در وردپرس به وجود آمده است. قالب وودمارت از page builder المنتور بهره می‌برد و قابلیت طراحی قالب‌های مناسب را دارا است. طراحان حرفه‌ای رویال کد این سایت را با تمامی امکانات موجود، به بهترین نحو ممکن طراحی کرده‌اند.

لوت کمپینگ
آرش ایرانمنش مدیر مجموعه لوت کمپینگ آرش ایرانمنش

ما قرار بود تجهیزات کوهنوردی رو بفروشیم و برامون هم مهم بود که یه سایت خیلی با کیفیت داشته باشیم که هیچوقت دچار مشکل نشه چون تنوع محصولات ما بالا بود و از برندهای مختلف جنس می فروشیم دوست نداشتیم سایت مون هنگ کنه و ما دچار مشکل بشیم از یه طرف دیگه هم نمی تونستیم خیلی برای طراحی سایت هزینه کنیم چون بیشتر سرمایه مون و صرف کارمون کرده بودیم. رویال کد و یکی از دوستانمون به ما معرفی کرد گفت که می تونن با هزینه کم سایت خوبی و درست کنن ما باهاشون تماس گرفتیم و خیلی هم تاکید کردیم که فروشگاه اینترنتی ما نباید دچار مشکل بشه چون تنوع محصولاتمون بالاست گفتن خیالتون راحت هیچ مشکلی بوجود نمیاد خلاصه اینکه کارمون و سپردیم دستشون نتیجه کار ما خیلی خوب بود سایت مون خیلی قشنگ شده بود و همه امکاناتی که ما لازم داشتیم و تو سایت گذاشته بودن امکاناتی که حتی خودمون هم از قبل فکرشو نکرده بودیم بعد آماده شدن سایت هم برامون آموزش های رایگان گذاشتن استفاده از سایت خدا رو شکر خیلی راحت بود و هر جایی هم که مشکل داشتیم سریع راهنمایی مون می کردن منکه ازشون خیلی ممنونم کیفیت کارشون واقعا بالاست.

رنگ های مورد استفاده در این سایت

#fec605
#014a7f

تکنولوژی های مورد استفاده برای این سایت

html
css
wordpress
js