سئو سایت هتل

سئو سایت هتل | سئو وب سایت هتل | رویال کد
رضا ذوالعلی

خرداد 2, 1397

سئو سایت هتل (سئو وب سایت هتل)

گردشگری و مسافرت از دیرباز میان فرهنگ‌های مختلف به اهدافی نظیر تفریح – سرگرمی – مذهبی و … رایج بوده است. در این میان مسافران تمایل زیادی دارند که قبل از مسافرت مواردی نظیر اسکان و اقامت خود را معین نمایند که اغلب یا به واسطه سرچ در اینترنت است و یا به واسطه شناخت قبلی و وجود معرف میسر می شود.
سرچ هایی که در موتور جستجوگر گوگل صورت می گیرد می تواند تحت واژه هایی نظیر هتل خوب ، هتل ارزان ، هتل های اسپانیا ، هتل های تهران و … باشد. در این جستجو ها لیست هتل ها نمایش داده می شود و کاربران معمولاً به وبسایت هایی مراجعه می کنند که در صفحه اول گوگل نمایش داده می شوند و با رجوع به آنها از نحوه خدمات هتل اطمینان حاصل می کند و در نهایت اقدام به رزرو هتل می نماید.
اگر شما هم دارای یک وبسایت هتل هستید که وبسایت شما با کلید واژه ها ی مختلف در صفحه اول گوگل به نمایش در نمی آید بدانید که وبسایت شما دارای نقص است و ممکن است نیمی از مشتریان را به همین دلیل از دست داده باشید. اما راه کار چیست؟

سئو سایت هتل (سئو وب سایت هتل) راه حل شما می باشد. پیشنهاد تیم ما در باره سئو سایت هتل (سئو وب سایت هتل) این است که :

اگر وبسایت شما راه اندازی شده است و تا به حال هیچ تنظیماتی در خصوص سئو روی سایت هتل (سئو سایت هتل ، سئو وب سایت هتل) خود انجام نداده اید:
ابتدا باید کلید واژه های مختص به سایت شما با توجه به قوانین و تولز های مناسب و مورد تایید گوگل مشخص شود و سپس تنظیمات سئو روی وبسایت (سئو سایت هتل ، سئو وب سایت هتل) شما انجام شود. نکته ای که در خصوص کلید واژه وبسایت هتل باید در نظر داشت این است اگر در خصوص وبسایت هتل بهترین پیشنهاد این است که حداقل 4 کلید واژه خوب و مناسب انتخاب نمایید. اگر صرفا 1 کلید واژه انتخاب نمایید ممکن است طیف بسیار محدودی از کاربران را به سایت خود جذب نمایید. به این مثال توجه نمایید: شخصی تنظیمات سئو وبسایت هتل خود را روی کلید واژه هتل تهران تنظیم می نماید . اگر کاربری با کلیدواژه هتل ارزان اقدام به جستجو نماید این سایت اصلاً نمایش داده نخواهد شد و به همین دلیل طیف گسترده ای از کاربران را از دست می دهد. پس از انتخاب کلید واژه مناسب نوبت به درج محتواهای مورد نیاز کاربران می رسد (که مهم ترین امر در سئو سایت هتل ، سئو وب سایت هتل می باشد ). با این کار شما اطمینان کاربران را جلب می نمایید و کاربران آسوده تر اقدام به عملیات رزرواسیون می نماید. می توانید جهت تنظیمات سئو سایت هتل (سئو وب سایت هتل) خود با تیم فنی ما مشاوره ای در این زمینه داشته باشید تا در صورت لزوم از راهنمایی لازم برخوردار شوید و سایت خود را به بهترین نحو سئو نمایید. یا پیاده‌سازی سئو سایت خود را به تیم فنی ما (تیم طراحی سایت رویال کد) بسپارید تا به صورت تمام و کمال سایت شما سئو بشود.

سئو سایت هتل | تنظیمات سئو وب سایت هتل | رویال کد

اگر تنظیمات سئو سایت هتل (سئو وب سایت هتل) شما دچار مشکلات فنی شده است :

گاهی شرکت ها و طراحان وبسایت که سایت هتل را طراحی (طراحی سایت هتل) می کنند ، به دلیل اینکه خودشان از صفر تا 100 طراحی را به عهده داشته اند به هتل دارها پیشنهاد می دهند که تنظیمات سئو سایت را نیز عهده دار شوند و در این صورت همه چیز عالی پیش می رود تا زمانی که پشتیبانی وبسایت شما به پایان برسد ، زمانی که پشتیبانی وبسایت شما پایان یابد تنظیمات سئو (سئو سایت هتل ، سئو وب سایت هتل) برای سایت شما درج شده است اما به روز رسانی های مورد نیاز انجام نمی شود و یا الگوریتم های جدیدی اعمال می شود که سئو سایت (سئو سایت هتل ، سئو وب سایت هتل) شما از آن برخوردار نیست ، در این میان نیاز به برطرف نمودن خطاها – برطرف نمودن مشکلات و اضافه کردن برخی تنظیمات الزامی می باشد. اگر وبسایت شما چنین مشکلاتی دارد و شما نمی دانید راه حل چیست می توانید با تیم فنی ما (تیم طراحی سایت رویال کد) مشاوره انجام دهید تا از راهنمایی های ما بهره مند شوید.

اگر از سئو سایت (سئو سایت هتل ، سئو وب سایت هتل) خود اطلاعات کافی را ندارید و نمی دانید سئو سایت شما به چه صورت است :

در این خصوص می توانید سایت خود را از لحاظ سئو (سئو سایت هتل ، سئو وب سایت هتل) و با استفاده از تولز هایی که مورد تایید گوگل هستند تست نمایید و پس از بررسی و تحلیل نتایج به سئو سایت (سئو سایت هتل ، سئو وب سایت هتل) خود پی ببرید. در این مورد نکته ای را که باید مد نظر قرار دهید این است که گاهی این تولز ها نتایج را به شما نشان می دهند اما نتایج وضعیت خوبی ندارد و امید بخش نیستند در این مورد حتما سایت شما نیاز به بررسی های بیشتر و رفع مشکلات دارد که می توانید به سپردن سئو سایت هتل (سئو وب سایت هتل) خود به تیم فنی ما (تیم طراحی سایت رویال کد) از نتایج مطلوب در این زمینه بهره مند شوید. تیم فنی ما (تیم طراحی سایت رویال کد) با اعمال راه کار های به روز و متفاوت مشکلات و نواقص مربوط به وبسایت شما را به صورت کامل رفع می نماید و با پشتیبانی های مکرر هیچ گاه سایت شما دچار کاهش رتبه و محبوبیت نخواهد شد.
از دیگر مزایای سئو سایت هتل (سئو وب سایت هتل) می توان به پیروزی در رقابت میان هتل ها پرداخت. ممکن است نحوه خدمات رسانی هتل شما بسیار عالی و معقول باشد اما سایت شما به دلیل سئو نبودن امکان مشاهده در بهترین بازاراینترنتی (گوگل) را نداشته باشد و مسافرانی که از طریق اینترنت به جستجو می پردازند هیچ گاه سایت شما را در اینترنت نبینند و طبیعتا شما را در لیست انتخاب های خود قرار ندهند.اما به انتخاب هتل هایی با نحوه ارائه خدمات متوسط بپردازند به دلیل اینکه آن وبسایت ها زودتر از سایت شما به نمایش در گوگل در آمده اند. لذا پیشنهاد تیم ما این است که سئو سایت هتل (سئو وب سایت هتل) خود را انجام دهید تا در رقابت ها پیروز شوید.

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

دیدگاه ها
 • محمد گفت:

  برای اینکه بفهمیم یک سایت دارای سئو هست یا ن باید چی کار کرد؟!

 • صحرا گفت:

  بسیار عالی و کاربردی بود

 • حسن گفت:

  میشه یه توضیح بیشتر بدیدکه دقیقا سئو چیه و چی کار میکنه من خوب متوجه نشدم?

  • رضا ذوالعلی گفت:

   سلام
   عملیات بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو را سئو می گویند این عملیات به صورتی است که سایت مورد نظر در کلمه کلیدی پر بازده در رتبه های اول به نمایش گذاشته شود

 • هادی گفت:

  برای اینکه سئو یاد بگیریم چه زبان هایی باید بلد باشیم؟!

  • رضا ذوالعلی گفت:

   سلام
   شما نیاز به یادگیری زبان برنامه نویسی به زبان خاصی ندارید شما باید با الگوریتم های گوگل آشنا شوید تا بتوانید یک سئو کار حرفه ای شوید

 • مینا گفت:

  خیلی خوب بود تونستم با توجه به اطلاعات شما اطلاعات بیشتری راجب سئو‌ داشته باشم

 • مسعود گفت:

  تو مطالبتون نوشتید که کلید واژه باشه این کلید واژه ها تا چه تعداد میتونه باشه؟ تعدادش بیشتر باشه ؟!

 • سمیرا گفت:

  برای ساخت سایت هتل حتما باید به برنامه نویس تاکید کنیم که سئو هم داشته باشه یا به صورت پیش فرض این کارو انجام میدن؟

  • رضا ذوالعلی گفت:

   سلام
   در بحث پیاده سازی سایت فقط ۲۰% سئو قابل پیاده سازی است و مابقی موارد را باید بعد از پیاده سازی و تولید محتوا انجام دهید

 • حمید عسکری گفت:

  سلام
  برای طراحی وب سایت باید به چه نرم افزارهایی مسلط باشیم ؟

  • رضا ذوالعلی گفت:

   با سلام نیاز به تسلط به برنامه خاصی نیست اما شما باید به زبان های مانند html | css | js | php or asp.net مسلط شوید تا بتوانید یک وب سایت حرفه ای پیاده سازی نمایید

 • sarina aaaaa گفت:

  سئو سایت هتل واقعا توی این اوضاع کار سختیه. درسته که کرونا اومده، اما بهرحال همچنان مردم سفر میرن و البته که سفرهای کاری همچنان کما فی السابق برقراره. واسه همین بازار کار هتل دارها خیلی هم کساد نشده و اتفاقا مردم دیگه به کرایه خونه و این چیزا راضی نمیشن و به خاطر مسائل بهداشتی میرن هتل!

  همینم باعث شده که وب سایت هایی که در حوزه رزرو هتل فعالیت میکنن خیلی زیاد بشه و رقابتی بودن این حوزه باعث سخت شدن کار بشه. البته رقابت همیشه خوبه، به شرطی که یه تیم سئوی قدرتمند داشته باشی که بتونه از پس اون بالایی ها بربیاد!

 • شمسی گفت:

  سئوی سایت های هتل واقعا سخت و طاقت فرسا هست، به خصوص توی این شرایط و البته قبل از کرونا خیلی سخت تر هم بود. اما خب الان شاید کمی بهتر شده باشه، اما بازم داریم میبینیم که مردم به سفرهاشون ادامه میدن و سفر، یعنی اینکه افراد نیاز به محل اقامت دارن و بنابراین هتل ها خیلی هم کارشون کساد نشده و هنوزم میتونن پول در بیارن.

  برای همین، اومدن به سمت فضای آنلاین و شخصا خیلی هتل ها رو دیدم که تا کرونا اومد، رفتن به سمت طراحی سایت هتلشون و الان هم دارن میلیاردی پول پارو میکنن!