مهتا فتحی

مهتا فتحی

زمانی که شما وارد دنیای حسابداری می‌شوید؛ یعنی درواقع وارد یک حرفه پویا شدید که همواره با تغییر شرکت‌ها و قوانین، نیاز است که در جریان جدیدترین استاندارهای حسابداری و گزارشگری مالی قرار گیرید و آموزش در فعالیت‌های روزانه شما بخش مهمی را به خود اختصاص دهد.

  • موقعیت در رویال کد : حسابدار
  • رسالت: سامان دهی به امور بخش مالی با دنیای واقعی حسابداری
  • شماره داخلی :102

درباره

مهتا فتحی متولد  ۱۳۷۸ و دانشجوی کارشناسی ارشد در رشتهٔ حسابرسی دانشگاه خوارزمی تهران است که بعد از اتمام دوران کارشناسی حسابداری در دانشگاه باهنر کرمان، به دلیل علاقه بسیاری که به این حوزه داشت، همواره به دنبال ارتقای سطح علمی و کسب تجربیات جدید دررابطه‌با امور مالی و کسب‌وکارها بود. او در خرداد ۱۴۰۱ به تیم رویال کد پیوست و تجربهٔ کاری خود را آغاز کرد.

او به‌عنوان یک حسابدار با چالش‌های بسیاری روبه‌رو است. مهم‌ترین این چالش‌ها، ایجاد یک سیستم حسابداری با کنترل‌های داخلی مناسب است که همواره در تلاش برای بهبود و ارتقای آن در شرکت است. ثبت روزانه معاملات و پیگیری تراکنش‌ها و مغایرت‌گیری، بخشی از روند دائمی کار او به‌عنوان حسابدار شرکت رویال کد است.

تهیه گزارش‌ها برای مدیریت مانند صورت سود و زیان و بودجه‌بندی که باعث پیشبرد اهداف مجموعه می‌شوند جز قسمت‌های شیرین ‌کار او است که تمامی امور مالی در گزارش‌های حسابداری خلاصه شده و اطلاعات مناسب در اختیار استفاده‌کنندگان قرار داده می‌شود. از دیگر وظایف او در تیم رویال کد می‌توان به ارائه اظهارنامه‌های مالیاتی و حسابداری حقوق و دستمزد اشاره کرد.

مهارت ها

مهارت های شغلی

کاربرد اکسل و اکسس در حسابداری 90٪

نرم افزار حسابداری سپیدار 80٪

امور مالیاتی و بیمه 100٪

تهیه گزارشات مالی و بودجه بندی 70٪

مهارت فردی

مسئولیت پذیری100٪

روحیه کار تیمی 100٪

دقت عمل 90٪

ارتقای سطح علمی 100٪