مشاوره طراحی سایت

تصمیم گرفته اید سایت داشته باشید؟ به شما تبریک می گوییم. از این لحظه به بعد منتظر اتفاقات خوش آیند در زمینه کاری خود باشید. اما بیش از انجام طراحی سایت، باید پیش نیاز لازم فراهم شود. که دریافت مشاوره ساخت سایت، مختص به کارفرما خواهد بود. در این صفحه به شما توضیح خواهیم داد که چرا بیش از آغاز به کار طراحی وبسایت، باید مشاوره های لازم در اختیار شما قرار بگیرد. پس همراه ما در رویال کد باشید

مشاوره رایگان طراحی سایت

رویال کد ، یک جلسه مشاوره کاملا رایگان برای شما در نظر گرفته است

034-91011210 از 8 صبح تا 5 بعدازظهر

دلایل ضرورت دریافت مشاوره طراحی سایت

چرا دریافت مشاوره طراحی سایت مهم است؟

پیش از آغاز به کار، تمام اطلاعات اساسی در مورد نوع کسب وکار شما و مشتریان تان باید جمع آوری شود؛ زیرا هر وبسایتی، نمایانگر هویت کسب و کار مرتبط به خود است و از این طریق صاحب سایت را ثروتمند خواهد کرد. بنابراین، مخاطبان باید بتواند با سایت شما به درستی ارتباط برقرار کنند و از سویی دیگر، تمام ایده ها و نیازهای شما روی سایت به درستی پیاده سازی شده باشد. اگر این موارد رعایت نشود به هیچ وجه موفق به فروش محصول و خدمات نخواهید شد.
علاوه بر نکات ذکر شده، یکی دیگر از مواردی که مشاوران باید در نظر بگیرند، بودجه شما است. آنها با توجه به این مورد، بهترین پیشنهادها را ارائه خواهند داد.
مساله دیگری که باید در نظر بگیرید این است که سایت های گران قیمت ضامن سودآوری برای شما نخواهند بود. چون که هدف سایت جذب مخاطب و فروش است و سایت های پر هزینه الزاماً کسب سود بالا را تضمین نمی کنند.

وظایف یک مشاور طراحی سایت

مشاوران طراحی سایت چه کارهایی را انجام می دهند؟

...
بررسی دقیق حوزهٔ فعالیت مشتری

مشاوران طراحی سایت وظیفه دارند که با شما جلساتی را برگزار نمایند و در این جلسات، سؤالات مختلفی از شما پرسیده خواهد شد. چراکه هدف از این کار، شناخت دقیق نوع فعالیت اقتصادی شما است. درواقع مشاوران قصد دارند، نیازها، رقبا و مشتریان شما را به طور کامل تحلیل ‌کنند سپس امکاناتی را که باید در سایت باتوجه‌به حوزهٔ کاری‌تان وجود داشته باشد، ارزیابی نمایند و در آخر راهکارهایی که باعث پیشرفت در حوزهٔ فعالیتتان می‌شود را ارائه دهند. این راهکارها می‌توانند شامل مواردی مانند طراحی سایت‌های وردپرسی، طراحی سایت‌های وردپرسی با قالب آماده و طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی باشند.

...
پاسخگویی به سؤالات

از دیگر وظایف مشاوران طراحی سایت که می‌توان به آن اشاره کرد، شفاف‌سازی روند کار و پاسخگویی به تمام سؤالات کارفرمایان است. در این قسمت مشاوران، روند و چگونگی انجام کار را به طور واضح برای کارفرما توضیح می‌دهند تا کارفرما کامل در جریان نحوهٔ کار قرار بگیرد همچنین مشاوران به‌تمامی سؤالات کارفرما پاسخ داده و توضیحات لازم خدمت آن‌ها ارائه می‌شود.

...
نظارت بر عملکرد

لازم به ذکر است که فعالیت مشاوران تنها به موارد بالا محدود نخواهد بود؛ بلکه آن‌ها به عملکرد تیم برنامه‌نویسی و طراحی نیز، نظارت کامل و دقیقی دارند تا کار به بهترین نحو برای کارفرما انجام شود.

خدمات یک مشاوره طراحی سایت

چه خدماتی توسط مشاوران طراحی سایت ارائه می شود؟

مشاوران خدمات گوناگونی را متناسب با نوع کسب و کار ارائه می دهند که در ادامه لیست خواهیم کرد:

  • ارائه خدمات متناسب با نوع کسب و کار شما
  • همکاری با طراحان و برنامه نویسان برای خلق وبسایتی زیبا و کامل
  • کمک به پیاده سازی تمام ایده ها و نیازهای کارفرمایان روی سایت
  • انتخاب نام دامنه متناسب با نوع کسب و کار
  • راهنمایی جهت خرید هاست با کیفیت
  • ارائه خدمات لازم در زمینه دیجیتال مارکتینگ و سئو
به چه کسی می توان مشاور طراحی سایت گفت ؟

پیش نیازهای یک جلسه مشاوره

کارهایی که پیش از جلسات مشاوره باید انجام دهید

قبل از جلسهٔ مشاوره، پیش‌نیازهایی لازم است که شما باید به‌عنوان سفارش‌دهنده کار فراهم کنید.

...
تهیه فهرستی از نیازها

بعد از ثبت سفارش طراحی سایت، توصیه می‌کنیم که فهرستی کاملی از ایده‌ها و نیازهای خود آماده کرده باشید. درواقع باید به طور دقیق بدانید که چه چیزی را می‌خواهید و همچنین تمایل دارید که وب‌سایت ایده‌آل شما، چه خصوصیاتی داشته باشد.

...
بررسی رقبا

رقبای خود را بررسی کنید و اطلاعات پایه‌ای از رقبا و مشتریان خود کسب کنید. درحقیقت شما به‌عنوان سفارش‌دهنده سایت و کسی که به فکر پیشرفت کاری خود است، باید دقیقاً بداند که رقبایش چه کسانی هستند.

...
تهیه فهرستی از اطلاعات مقدماتی

قبل از جلسهٔ مشاوره، شما باید فهرستی از اطلاعات مقدماتی را آماده کنید و این اطلاعات مقدماتی، همان اصطلاحات طراحی سایت هستند که شامل دامنه، سرور و هاست می‌شوند. البته نیاز نیست که همانند یک طراح سایت، این موارد را بدانید؛ چراکه دانستن تنها اطلاعات پایه‌ای دربارهٔ آن‌ها، کفایت می‌کند. درواقع داشتن این اطلاعات سبب می‌شود که جلسات مشاوره زودتر به نتیجه رسیده و در زمان شما نیز، صرفه‌جویی شود. برای آگاهی از این اصطلاحات می‌توانید مقاله اصطلاحات طراحی سایت را مطالعه نمایید

مشاوران طراحی سایت چه مهارت هایی دارند؟

مشاوران طراحی سایت باید مهارت هایی داشته باشند که بخشی از آنها مرتبط با طراحی وب و قسمتی دیگر با توانایی های فردی در ارتباط است. پیش از هر چیزی مشاور باید منافع سفارش دهنده را در نظر بگیرد و هر پیشنهادی که ارائه می کند، در جهت اهداف کسب و کار کارفرما باشد؛ این بدان معنا است که تحت هیچ شرایطی اجازه ندارد، سراغ گزینه های پر هزینه برود و اگر لازم به این کار بود با ذکر دلایل منطقی، بهترین راه حل ها را پیش روی سفارش دهنده قرار دهد.
مشاوران طراحی وب باید بدانند که وبسایت گران قیمت نه تنها هیچ سودی ندارد، بلکه ممکن است به زیان سفارش دهنده نیز تمام شود. زیرا که اینگونه سایت ها امکانات بیشماری را در اختیار صاحبان خود قرار می دهند و برخی از این امکانات ممکن است هرگز به کار نیایند. مشاوران باید افرادی دلسوز بوده و شنونده خوبی نیز باشند. همچنین باید بتوانند مسائل را به خوبی تحلیل کرده و تمام جوانب کار را به درستی ارزیابی نمایند.
مشاوران باید در حیطه های مختلف ساخت سایت، مهارت داشته باشند. طراحی وبسایت شامل طراحی تجربه کاربری، رابط کاربری، برنامه نویسی، سئو، دیجیتال مارکتینگ و امنیت وبسایت است. مشاوران طراحی وب، باید با تمام این حوزه ها آشنایی کامل داشته و در کنار مدیر پروژه بر روند اجرای کار، کاملا نظارت کنند.

در تمام مراحل کنارتون هستیم

آیا مشاوره طراحی سایت تنها قبل از شروع کار انجام می شود؟

مشاوره طراحی سایت تا اتمام پروژه به طول خواهد کشید. همانطور که ساخت سایت مراحل مختلف دارد، مشاوره نیز با توجه به این مراحل صورت می پذیرد. به عنوان مثال، هنگامی که ساختار اصلی سایت شما توسط طراحان تجربه و رابطه کاربری ساخته شد، باید به تایید نهایی شما برسد. در این میان، ممکن است شما مایل باشید تغییراتی را روی ساختار اولیه ایجاد کنید. با توجه به اینکه ساخت سایت یک امر تخصصی است ممکن است انجام این کار از حوزه توانایی های شما خارج باشد. در اینجا مشاوران ما به کمک شما می آیند و با در نظر گرفتن قواعد کار و تغییرات مدنظر شما، پیشنهادهای مناسب را ارائه خواهند کرد.
همانطور که می دانید، موفقیت در فضای کسب و کارهای آنلاین بدون سئو و دیجیتال مارکتینگ غیر ممکن است. در این مرحله نیز مشاوران در کنار صاحبان سایت خواهند بود و در کنار متخصصین حوزه دیجیتال مارکتینگ و سئو، خدمات لازم را ارائه خواهند کرد.

مشاوره فقط قبل از طراحی سایت نیاز است ؟

رویال کد در کنار شماست

چرا مشاوران طراحی سایت رویال کد بهترین انتخاب هستند؟

مشاوران ما تنها مشاور نیستند بلکه در تمامی حوزه های طراحی وب دانش و تخصص بالایی دارند؛ آنها با توجه به رویه رویال کد که طراحی سایت های پر بازده است و با در نظر گرفتن منافع و بودجه مشتریان، کارآمدترین راه حل ها را عرضه می کنند.
مشاوران رویال کد نه تنها با اصول طراحی و برنامه نویسی آشنایی کامل دارند، بلکه در حوزه دیجیتال مارکتینگ، برندینگ و سئو جزو بهترین های کشور هستند. آنها گوشی شنوا برای حرف ها و دغدغه های شما دارند و همین طور به دلیل تجربه بسیار بالا از قدرت تحلیل زیادی برخوردار می باشند. نگران پیاده سازی ایده ها و نظرات خود روی وبسایت نباشید، فقط کافی است آنها را با مشاوران ما در میان بگذارید و با خیالی آسوده روی کسب و کار خود تمرکز کنید.