مشاوره طراحی سایت

تصمیم گرفته اید سایت داشته باشید؟ به شما تبریک می گوییم. از این لحظه به بعد منتظر اتفاقات خوش آیند در زمینه کاری خود باشید. اما بیش از انجام طراحی سایت، باید پیش نیاز لازم فراهم شود. که دریافت مشاوره ساخت سایت، مختص به کارفرما خواهد بود. در این صفحه به شما توضیح خواهیم داد که چرا بیش از آغاز به کار طراحی وبسایت، باید مشاوره های لازم در اختیار شما قرار بگیرد. پس همراه ما در رویال کد باشید

مشاوره رایگان طراحی سایت

رویال کد ، یک جلسه مشاوره کاملا رایگان برای شما در نظر گرفته است

۰۳۴۹۱۰۱۱۲۱۰ از ۹ صبح تا ۹ شب

دلایل ضرورت دریافت مشاوره طراحی سایت

چرا دریافت مشاوره طراحی سایت مهم است؟

پیش از آغاز به کار، تمام اطلاعات اساسی در مورد نوع کسب وکار شما و مشتریان تان باید جمع آوری شود؛ زیرا هر وبسایتی، نمایانگر هویت کسب و کار مرتبط به خود است و از این طریق صاحب سایت را ثروتمند خواهد کرد. بنابراین، مخاطبان باید بتواند با سایت شما به درستی ارتباط برقرار کنند و از سویی دیگر، تمام ایده ها و نیازهای شما روی سایت به درستی پیاده سازی شده باشد. اگر این موارد رعایت نشود به هیچ وجه موفق به فروش محصول و خدمات نخواهید شد.
علاوه بر نکات ذکر شده، یکی دیگر از مواردی که مشاوران باید در نظر بگیرند، بودجه شما است. آنها با توجه به این مورد، بهترین پیشنهادها را ارائه خواهند داد.
مساله دیگری که باید در نظر بگیرید این است که سایت های گران قیمت ضامن سودآوری برای شما نخواهند بود. چون که هدف سایت جذب مخاطب و فروش است و سایت های پر هزینه الزاماً کسب سود بالا را تضمین نمی کنند.

چرا قبل از طراحی سایت مشاوره دریافت کنیم ؟

وظایف یک مشاور طراحی سایت

مشاوران طراحی سایت چه کارهایی را انجام می دهند؟

مشاوران وظیفه دارند که با شما جلساتی را برگزار نمایند و در این جلسات، سوالات مختلفی از شما پرسیده خواهد شد. هدف از این کار، شناخت دقیق نوع فعالیت اقتصادی شما است. مشاوران وظیفه دارند که نیازها، رقبا و مشتریان شما را تحلیل کرده و امکاناتی را که باید در سایت شما وجود داشته باشند، ارزیابی نمایند و سپس راهکارهای مناسب را پیش روی کارفرمایان قرار دهند. این راهکارها می توانند شامل طراحی سایت های وردپرسی، طراحی سایت های وردپرسی با قالب آماده و طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی باشند.
از دیگر وظایف مشاوران طراحی سایت، شفاف سازی روند کار و پاسخگویی به تمام سوالات کارفرمایان است.
لازم به ذکر است که فعالیت مشاوران تنها به موارد بالا محدود نبوده و می بایست برعملکرد تیم برنامه نویسی و طراحی نیز نظارت داشته باشند.

خدمات یک مشاوره طراحی سایت

چه خدماتی توسط مشاوران طراحی سایت ارائه می شود؟

مشاوران خدمات گوناگونی را متناسب با نوع کسب و کار ارائه می دهند که در ادامه لیست خواهیم کرد:

  • ارائه خدمات متناسب با نوع کسب و کار شما
  • همکاری با طراحان و برنامه نویسان برای خلق وبسایتی زیبا و کامل
  • کمک به پیاده سازی تمام ایده ها و نیازهای کارفرمایان روی سایت
  • انتخاب نام دامنه متناسب با نوع کسب و کار
  • راهنمایی جهت خرید هاست با کیفیت
  • ارائه خدمات لازم در زمینه دیجیتال مارکتینگ و سئو
به چه کسی می توان مشاور طراحی سایت گفت ؟

پیش نیازهای یک جلسه مشاوره

کارهایی که پیش از جلسات مشاوره باید انجام دهید

در این بین، پیش نیازهایی لازم است که شما باید به عنوان سفارش دهنده کار فراهم کنید. بعد از ثبت سفارش طراحی سایت، توصیه می کنیم که فهرستی کامل از ایده ها و نیازهای خود آماده کرده باشید. شما باید بدانید که دقیقا چه چیزی را می خواهید و تمایل دارید وبسایت ایده آل شما چه خصوصیاتی داشته باشد. همینطور اطلاعات پایه ای از رقبا و مشتریان تان کسب کرده باشید. اگر بخواهیم واضح تر این مساله را بیان کنیم، شما به عنوان سفارش دهنده و کسی که به فکر پیشرفت کاری خود است، باید دقیقا بداند که چه چیز می خواهد و رقبایش چه کسانی هستند.
نکته مهم دیگری که باید خدمت تان عرض کنیم، داشتن اطلاعات مقدماتی در مورد اصطلاحات طراحی سایت همچون دامنه، سرور و هاست است. البته لازم نیست همانند یک طراح سایت این موارد را بدانید. تنها اطلاعات پایه ای کفایت می کند. داشتن این اطلاعات سبب می شود که جلسات مشاوره زودتر به نتیجه رسیده و در زمان شما نیز صرفه جویی شود. برای آگاهی از این اصطلاحات می توانید مقاله اصطلاحات طراحی سایت را مطالعه نمایید.

مشاوران طراحی سایت چه مهارت هایی دارند؟

مشاوران طراحی سایت باید مهارت هایی داشته باشند که بخشی از آنها مرتبط با طراحی وب و قسمتی دیگر با توانایی های فردی در ارتباط است. پیش از هر چیزی مشاور باید منافع سفارش دهنده را در نظر بگیرد و هر پیشنهادی که ارائه می کند، در جهت اهداف کسب و کار کارفرما باشد؛ این بدان معنا است که تحت هیچ شرایطی اجازه ندارد، سراغ گزینه های پر هزینه برود و اگر لازم به این کار بود با ذکر دلایل منطقی، بهترین راه حل ها را پیش روی سفارش دهنده قرار دهد.
مشاوران طراحی وب باید بدانند که وبسایت گران قیمت نه تنها هیچ سودی ندارد، بلکه ممکن است به زیان سفارش دهنده نیز تمام شود. زیرا که اینگونه سایت ها امکانات بیشماری را در اختیار صاحبان خود قرار می دهند و برخی از این امکانات ممکن است هرگز به کار نیایند. مشاوران باید افرادی دلسوز بوده و شنونده خوبی نیز باشند. همچنین باید بتوانند مسائل را به خوبی تحلیل کرده و تمام جوانب کار را به درستی ارزیابی نمایند.
مشاوران باید در حیطه های مختلف ساخت سایت، مهارت داشته باشند. طراحی وبسایت شامل طراحی تجربه کاربری، رابط کاربری، برنامه نویسی، سئو، دیجیتال مارکتینگ و امنیت وبسایت است. مشاوران طراحی وب، باید با تمام این حوزه ها آشنایی کامل داشته و در کنار مدیر پروژه بر روند اجرای کار، کاملا نظارت کنند.

در تمام مراحل کنارتون هستیم

آیا مشاوره طراحی سایت تنها قبل از شروع کار انجام می شود؟

مشاوره طراحی سایت تا اتمام پروژه به طول خواهد کشید. همانطور که ساخت سایت مراحل مختلف دارد، مشاوره نیز با توجه به این مراحل صورت می پذیرد. به عنوان مثال، هنگامی که ساختار اصلی سایت شما توسط طراحان تجربه و رابطه کاربری ساخته شد، باید به تایید نهایی شما برسد. در این میان، ممکن است شما مایل باشید تغییراتی را روی ساختار اولیه ایجاد کنید. با توجه به اینکه ساخت سایت یک امر تخصصی است ممکن است انجام این کار از حوزه توانایی های شما خارج باشد. در اینجا مشاوران ما به کمک شما می آیند و با در نظر گرفتن قواعد کار و تغییرات مدنظر شما، پیشنهادهای مناسب را ارائه خواهند کرد.
همانطور که می دانید، موفقیت در فضای کسب و کارهای آنلاین بدون سئو و دیجیتال مارکتینگ غیر ممکن است. در این مرحله نیز مشاوران در کنار صاحبان سایت خواهند بود و در کنار متخصصین حوزه دیجیتال مارکتینگ و سئو، خدمات لازم را ارائه خواهند کرد.

مشاوره فقط قبل از طراحی سایت نیاز است ؟

رویال کد در کنار شماست

چرا مشاوران طراحی سایت رویال کد بهترین انتخاب هستند؟

مشاوران ما تنها مشاور نیستند بلکه در تمامی حوزه های طراحی وب دانش و تخصص بالایی دارند؛ آنها با توجه به رویه رویال کد که طراحی سایت های پر بازده است و با در نظر گرفتن منافع و بودجه مشتریان، کارآمدترین راه حل ها را عرضه می کنند.
مشاوران رویال کد نه تنها با اصول طراحی و برنامه نویسی آشنایی کامل دارند، بلکه در حوزه دیجیتال مارکتینگ، برندینگ و سئو جزو بهترین های کشور هستند. آنها گوشی شنوا برای حرف ها و دغدغه های شما دارند و همین طور به دلیل تجربه بسیار بالا از قدرت تحلیل زیادی برخوردار می باشند. نگران پیاده سازی ایده ها و نظرات خود روی وبسایت نباشید، فقط کافی است آنها را با مشاوران ما در میان بگذارید و با خیالی آسوده روی کسب و کار خود تمرکز کنید.

اوووپس! نتوانستیم جای گذاری فرم شما را انجام بدیم.

ما متخصص هستیم !

در چه زمینه های می توانید از رویال کد مشاوره طراحی سایت بگیرید ؟