رویال کد : شرکت طراحی سایت برتر

"رویاهاتو به کد تبدیل کن" برای رویال کد این جمله تنها یک شعار تبلیغاتی نیست بلکه مبنایی است که ما تمام فعالیت های خود را براساس آن بنا کرده ایم. در مجموعه ما موردی که اهمیت دارد، پیاده سازی ایده ها و گسترش کسب و کارتان در جهت رساندن آنها به یک فعالیت اقتصادی پربازده است. فعالیتی که شما را ثروتمند کند. ما اعتقاد داریم زمانی به سود سرشار و لقب بهترین شرکت طراحی سایت دست پیدا خواهیم کرد که همه چیز را از دید مشتریان خود نگاه کرده و طوری عمل کنیم که انگار برای کسب و کار خودمان در حال برنامه ریزی و طراحی هستیم.

25 پروژه

با موفقیت به اتمام رسیده است

12 همکار

عزیز در رویال کد داریم

14 مشتری

گرانقدر با رویال کد همکاری دارند

19 کسب و کار

اینترنتی موفق ایجاد کرده ایم

رضا ذوالعلی

من رضا ذوالعلی متولد سال 78 در شهر کرمان هستم. در دانشگاه رشته IT را برای ادامه تحصیل انتخاب کردم؛ اما بعد از گذشت زمانی، متوجه شدم که دانشگاه نمی تواند پاسخگوی بلند پروازی های من در دنیای برنامه نویسی و تکنولوژی باشد؛ از همین جهت، تحصیلات خود را در دانشگاه رها کرده و برای یاد گرفتن همه چیزهایی که من را به یک طراح و برنامه نویس واقعی بدل کند، راهی بازار کار شدم. خوشبختانه اتفاقات خوبی برای من افتاد و با اساتید بزرگواری در حوزه طراحی وب آشنا شدم و سپس فعالیت خود را در زمینه توسعه وردپرس آغاز نمودم. اما محدودیت های زیادی در این CMS من را متقاعد کرد که باید به دنبال راه حل های جدیدتری بگردم. زیرا که کسب و کارها هر روز گسترده تر می شوند و دیگر سیستم های قدیمی پاسخگوی نیاز آنها نیست. این امر مشوق من شد که هر روز بر دانش خودم در حوزه طراحی وب اضافه کنم و تبدیل به شخصی بشم که در زمینه طراحی سیستم های اختصاصی دارای مهارت و تجربه است. در همان آغاز به کار فعالیت رویال کد، تمام سعی خود را کردم که هیچکدام از همکارانم من را بالاتر از خودشان ندانند در حقیقت تجربیات من در حوزه طراحی وب این موضوع را به من اثبات کرد که روحیه کار تیمی، همکاری و ایده پردازی های دسته جمعی یک وبسایت کامل را به وجود می آورد. خوشبتختانه تمام همکارم در رویال کد به این موضوع واقف هستند و در عین حال هر کدام خودشان را مسئول وظایف محول شده می دانند و از هیچ تلاشی فروگذار نمی شوند.

در ابتدا رویال کد به صورتی که هم اکنون فعالیت می کند، وجود نداشت و تنها محدود به چند نفر بودیم. اما خوشبختانه در همان بدو شروع فعالیت، موفق شدیم رتبه اول گوگل را در کلمه کلیدی طراحی سایت در کرمان را بدست آوریم و این زمینه ای شد که تعداد مشتریان ما هر روز افزایش پیدا کند. با بالا رفتن تعداد سفارشات اقدام به استخدام نیروهای متخصص بیشتری کردیم. اصلی ترین چالشی که پیش روی ما قرار گرفت، این بود که شرکت ها چندان به تیم حقیقی اعتماد نمی کردند؛ بخصوص آنکه تعدادی از شرکت های دولتی نیز تصمیم داشتند که سفارش طراحی وب خود را بعهده ما بگذارند. همین امر سبب شد که اقدام به تاسیس شرکت رویال کد نماییم.

ثبت شرکت رویال کد

رویال کد در سال 99 با شماره 16578 و به شناسه ملی 14008984359 فعالیت خود را آغاز کرد. ثبت رویال کد نیز چندان کار ساده ای نبود زیرا که مسئولان مربوطه، نام این شرکت را غیر ایرانی می دانستند. به همین خاطر با همفکری اعضای تیم، نام طراحان نوباوه فردا را برای خود برگزیدیم.

دلیل انتخاب نام طراحان نوباوه فردا

پشت انتخاب این نام یک عقیده استوار است. ما همیشه روی استفاده از ایده های جدید و خلاقیت تاکید می کنیم و به همین خاطر، نام شرکت خود را با طراحان نوباوه به معنای خلق چیزهای جدیدتر انتخاب کردیم. خلق ایده های نو که قرار است در آینده میان مردم شناخته شود از همین جهت، نام فردا را نیز به انتهای آن افزودیم. ایده های ما در شرکت نوباوه فردا یکبار خلق شده و گسترش می یابد. ایده های که تنها در اختیار ما است. و قرار نیست هیچکدام از آنها شبیه دیگری باشد.

رویال کد چگونه به مشتریان خدمات می رساند؟

هر چند ما در شهر کرمان واقع شده ایم اما مفتخریم که به تمام هموطنان عزیزمان، بهترین خدمات طراحی سایت را ارائه می دهیم. برای ما مکان و زمان هیچ معنایی ندارد. در واقع یکی از اهداف مان در رویال کد، حذف فاصله ها و موانع زمانی بود که خوشبختانه همواره در این مهم موفق بوده ایم. شما در هر کجای ایران که باشید، کافی است همین لحظه تصمیم بگیرید که یکبار برای همیشه، کسب و کار خود را متحول نمایید. با افتخار در کنار شما خواهیم بود.

خدماتی که رویال کد ارائه می دهد

رویال کد مفتخر است که تمام خدمات مرتبط به طراحی وب را در اختیار مشتریان عزیز قرار میدهد. این خدمات شامل طراحی و برنامه نویسی سایت های ورد پرسی، قالب های سفارشی، طراحی سیستم های مدیریت محتوای اختصاصی و هر آنچه که مربوط به طراحی سایت است . ما در رویال کد برای هر بودجه ای ایده مناسبی ارائه می دهیم. ایده ای که همه نیازهای شما و مشتریان تان و همچنین خواسته های شما در آن لحاظ شده است. مهم نیست چه نوع وبسایتی را احتیاج دارید؛ فروشگاه اینترنتی، وبسایت خبری، وبسایت طراحی دکوراسیون داخلی، وبسایت وکالت، وبسایت مذهبی و هر نوع وبسایت دیگری را با بهترین کیفیت و بیشترین امکانات خلق خواهیم کرد. رویال کد بوسیله دانش، تخصص و خلاقیت اعضای با تجربه خود، کسب و کار شما را به یک برند شناخته شده در فضای اینترنت مبدل می کند. موفقیت شما را ضمانت می کنیم. همین لحظه با ثبت سفارش خود در رویال کد، اولین قدم را برای رسیدن به سود سرشار محکم بردارید.

نظرات مشتریان رویال کد

صادق مهاجری مشتری بهترین شرکت طراحی سایت

صادق مهاجری

رویال کد واقعا حرفای من را می فهمید. اعضای تیم خوش فکر و متعهد بودن. اول نمی دونستم دقیقا چی برای من خوبه اما مشاوراشون خیلی خوب من را راهنمایی کردن و هر نظری که داشتم را روی کار اعمال کردن در هر مرحله از کار من را در جریان قرار می دادن واقعا وقتی پروژمو سپردم دستشون خیالم از بابت همه چیز راحت بود. سایت منو هم سر وقت تحویل دادن و هر چیزی که لازم بود یاد بگیرم رو یاد گرفتم. بخاطر حس مسئولیت پذیری شون خیلی ممنونم. واقعا رویال کد بهترین شرکت طراحی سایت در ایران است.

مجید وکیل زاده مشتری بهترین شرکت طراحی وب سایت

مجید وکیل زاده

رویال کد نه تنها تو طراحی سایت بلکه تو برندینگ هم کمکم کرد. قشنگ جواب ذهن دیوونه و آشفته من و دادن. تو هر مرحله از کار هم نظرمو می پرسیدن انقدر کارشون کامل بود که واقعا نمی تونستم ایرادی ازشون بگیرم حتی طراحی اولیه که برام می فرستادن و نشون چند تا کاربلد می فرستادم اونا هم تایید می کردن. تا الان هم هیچ مشکلی تو استفاده از سایت نداشتم. مرسی ازت رویال کد.


مریم جعفری مشتری بهترین تیم طراحی سایت ایران

مریم جعفری

برای منی که کیف دستساز خودم و میفروشم و واقعا فرصت این و نداشتم که تمام تمرکزم و بذارم روی مسائل حاشیه ای، رویال کد یه نعمت بزرگ بود. اول مشاورین شون اومدن از من چند تا سوال پرسیدن بعد با توجه به اجناسی که میفروختم به من سیستم اختصاصی پیشنهاد دادن. چون گفتن اگه کارم رونق پیدا کنه، سیستم اختصاصی برای من خیلی کمک کنندس. الان یه سالی از اون موقع می گذره می بینم اگه این سایت و نداشتم واقعا هیچ کاری از دستم بر نمیومد. سایتم هیچوقت دچار مشکل نشده اطلاعاتش حذف نشده حتی به من هم یاد دادن چطوری تولید محتوا برای سایتم انجام بدم. بعد از آماده شدن سایت هم بهم یاد دادن چطوری ازش استفاده کنم. اونقدر امکاناتش کامله که می گم خدا رو شکر که من با رویال کد آشنا شدم. ممنونم ازتون.

محسن خدادادی مشتری بهترین شرکت طراحی سایت در تهران

محسن خدادادی

سایت منو قبلا یه شرکت دیگه درست کرده بود هر کاری که می کردم نمی تونستم درست سئوش کنم. متخصص سئو هم میاوردم به مشکل بر میخورد. بعدا فهمیدم شرکت قبلی با اینکه کلی پول ازم گرفته که مثلا یه چیز اختصاصی درست کنه، کدهای کپی شده روش استفاده کرده بخاطر همین سایتم همش هنگ می کرد یا اصلا رتبه نمیاورد. مشاورای رویال کد به من گفتن که با توجه به نوع کارم این سایت جوابگو نیست چون هرچقدر که اطلاعات بهش وارد می کنم سایتم سنگین میشه. بابت همین باید یه تغییرات اساسی بهش بدم. دستشون درد نکنه سایت و تحویل گرفتن از نو دوباره ساختنش. الان چند ماهی میگذره و از کار کردن باهاش راضی هستم. نه هنگ می کنه نه الکی سنگین میشه. از نظر سئو هم رتبه خوبی تونستم بگیرم. از برنامه نویسا و سئو کارای رویال کد ممنونم. دستتون طلا

سایت های که توسط رویال کد طراحی شده است