طراحی فروشگاه اینترنتی

در عصر ارتباطات به جهت توسعه و رشد هر کسب و کاری لازم است بسترهای ارتباطی آن با کاربران نیز فراهم باشد. داشتن این بستر برای آن دسته از کسب و کارهایی که کالایی برای فروش دارند، اهمیت دوچندانی دارد. فروشگاه اینترنتی یعنی فروشگاهی به وسعت دنیا و مشتریانی به اندازه افراد کل جهان! فعالیت در بستر آنلاین می‌تواند سرعت رشد کسب و کار شما بسیار بالاتر ببرد؛ از این‌رو صاحبان کسب و کارها در تلاش هستند که سایت فروشگاهی خود را بسازند. از آنجا که طراحی سایت فروشگاهی نیازمند فردی متخصص است، پیشنهاد می‌کنیم سفارش طراحی سایت فروشگاه اینترنتی خود را به تیم باتجربه و متخصص رویال کد بسپارید. تنها چند کلیک تا ثبت سفارش فاصله دارید؛ پس هم‌اکنون اقدام نمایید.

طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتی

رویال کد ، تیم قدرتمند در زمینه ساخت فروشگاه اینترنتی

۰۳۴۹۱۰۱۱۲۱۰ تضمین کیفیت

دلایل ضرورت طراحی سایت فروشگاهی

سود‌دهی بیشتر

بدیهی است وقتی که هر لحظه از شبانه‌روز اجناس شما در معرض دید باشد، قابلیت مشاهده کالاها در هر مکانی فراهم باشد، ویژگی‌های محصولات همگی به صورت یکجا در دسترش باشد و... قطعا مشتریان بیشتری خواهید داشت که منجر به سوددهی بیشتر خواهد شد. این امر با داشتن یک سایت فروشگاهی میسر خواهد شد؛ به عبارت دیگر تنها در صورتی که فروشگاه خود را در یک بستر آنلاین قرار دهید می‌توانید به این مزایا دسترسی پیدا کنید.

کسب رضایت از مشتریان

در زمانی که شما فروشگاه آنلاین داشته باشید، همیشه در دسترس کاربرانتان خواهید بود. کاربران شما نه تنها می‌توانند با اطمینان خاطر از شما خرید کنند که خود منجر به افزایش رضایت می‌شود؛‌ بلکه در صورت هر گونه اتفاقی به‌راحتی می‌توانند با شما ارتباط گرفته و نظرشان را بیان کنند. این مسئله در نهایت منجر به افزایش رضایت افراد خواهد شد.

کسب اعتبار بیشتر

کسب و کاری که یک سایت معتبر در صفحه وب دارد به‌راحتی می‌تواند در برندسازی و کسب اعتبار موفق شود. با توجه به گسترش استفاده مردم از اینترنت، بسیاری از افراد قبل از خرید کردن درباره آن محصول جستجو می‌کنند. در صورتی که شما جزو نتایج جستجوی مخاطبتان قرار بگیرید، علاوه بر اینکه احتمال فروشتان بالاتر می‌رود، برند شما در ذهن مخاطب جای گرفته و معتبر شناخته خواهید شد. بحث برندسازی باعث می‌شود در آینده نیز در صورتی که مخاطب به فروشگاه شما مراجعه کند، با خیال بهتری خرید کند.

مدیریت بهتر فروشگاه

داشتن یک پایگاه داده آنلاین، لیست خرید و فروش در بستر رایانه و... به شما کمک می‌کند تا موجودی محصولات خودتان را کنترل نمایید. از طرفی انواع گزارش‌گیری‌های مورد نیاز هر صاحب کسب و کاری مانند میزان فروش، درآمد، سوددهی، ضرر و... به راحتی در فروشگاه آنلاین امکان‌پذیر است. افرادی که با طراحی فروشگاهی اینترنتی فروش خود را در بستر آنلاین نیز دارند، در امر مدیریت فروشگاه بسیار بهتر عمل می‌کنند. این افراد در پایان هر ماه می‌توانند با سیستم مدیریتی خود گزارش فروش گرفته و میزان سود یا ضرر خود را معین کنند. همچنین کنترل میزان موجودی کالاها نیز برای این افراد آسان‌تر خواهد بود.
27سایت
با موفقیت طراحی شده است
9 همکار
عزیز در تیم رویال کد فعالیت دارد
27 مشتری
گرانقدر با رویال کد همکاری دارند
1 سایت
با موفقیت به فروش رسانده ایم

عوامل موفقیت یک فروشگاه اینترنتی

چه عواملی طراحی یک فروشگاه اینترنتی را موفقیت آمیز می کند؟

ساخت سایت فروشگاهی که تمام نیاز کاربران و صاحبان آن را تامین کند، مهارت بالایی را می طلبد و تنها محدود به برنامه نویسی نمی شود. در واقع مجموعه ای از تخصص های مختلف در کنار یکدیگر، موفقیت فعالیت های تجاری آنلاین را رقم می زنند؛ فروشگاه های اینترنتی نظیر دیجی کالا و علی بابا، با آگاهی از این موارد به موفق ترین وبسایت های فروشگاهی ایران مبدل شده اند. در اینجا باید به این نکته توجه داشت که هر کدام از حوزه های مرتبط با رشد و توسعه یک فروشگاه اینترنتی، بسیار تخصصی هستند و نباید انتظار داشت که تنها یک شخص عهده دار تمام مسئولیت ها شود.

سوالی دارید ؟ منتظر صدایی گرم شما هستیم

برای مشاوره رایگان با شماره ۰۳۴۹۱۰۱۱۲۱۰ تماس بگیرید

بهترین سیستم های مدیریت محتوا فروشگاهی

روش های ساخت فروشگاه اینترنتی

با استفاده از شیوه‌های مختلفی قادر خواهید بود، اقدام به طراحی فروشگاه اینترنتی کنید. امکانات متنوعی در اختیار افراد عادی که آشنایی چندانی با برنامه‌نویسی ندارند، قرار گرفته است؛ سیستم های مدیریت محتوا نظیر وردپرس، دروپال و جوملا از جمله این موارد هستند که در مقایسه با سایر CMS شهرت بیشتری دارند. البته به جز این موارد سیستم های دیگری وجود دارند که امکانات آنها به مراتب بیشتر است؛ اما معمولاً رایگان نیستند. هر کدام از سیستم ها ویژگی های مختص به خود را دارند و در عین حال نیز با سایر نمونه ها مشترک هستند. همچنین امکان استفاده از سیستم های مدیریت محتوای اختصاصی نیز وجود دارد.

روش های ساخت فروشگاه اینترنتی

سایر خدمات رویال کد در زمینه طراحی سایت

بدون آگاهی هیچ وقت تصمیم نگیر

نقشه راه رویال کد

مقالات

انواع قالب‌های خبری و مجله‌ای وردپرس

مقالات

انواع قالب های شرکتی وردپرس

Python چیست و چه کاربردی دارد؟
مفاهیم اولیه

آشنایی با زبان برنامه‌نویسی پایتون و کاربردهای آن