طراحی سایت در کرمان

شاید به اشتباه تصور کنید که هیچ شرکت مطرح طراحی سایت در کرمان وجود ندارد و شما به ناچار مجبور به سپردن طراحی سایت فروشگاه اینترنتی خود به یک شرکت مستقر در تهران هستید؛ اما با قاطعیت می گوییم که سخت اشتباه می کنید! کرمان نیز همچون سایر شهرهای دیگر ایران در زمینه های مختلف به پیشرفت های زیادی دست پیدا کرده و بسیاری از کسب و کارها مایل هستند که فراتر از محدوده جغرافیایی حال حاضر خود، محصولات خود را ارائه نمایند.

کرمان نیز همچون سایر شهرهای دیگر ایران در زمینه های مختلف به پیشرفت های زیادی دست پیدا کرده و بسیاری از کسب و کارها مایل هستند که فراتر از محدوده جغرافیایی حال حاضر خود، محصولات خود را ارائه نمایند. در عصری که ما زندگی می کنیم، تمام فعالیت های تجاری می بایست قسمتی از کسب و کار خود را در فضای اینترنت عرضه کنند؛ در غیر اینصورت، از سایر رقبا باز خواهند ماند. در اینجا ممکن است این سوال برای شما پیش بی آید که آیا می توانم در کرمان و به شکل حضوری در خواست طراحی سایت بدهم؟ آیا وبسایتی که تحویل می گیرم از نظر کارایی و کیفیت، سطح بالایی را خواهد داشت؟

پاسخ این پرسش مثبت است. شما می توانید با هزینه بسیار مناسب و در کوتاه ترین زمان ممکن، کسب و کار خود را به شکل آنلاین گسترش داده و سود بسیار زیادی را بدست آورید. مهم نیست در کجای کرمان و یا در کدام شهر اطراف این استان زندگی می کنید؛ داشتن بهترین فروشگاه اینترنتی یا هر نوع وبسایت دیگر برای شما رویا نیست تضمینی است که ما در رویال کد به شما می دهیم.

طراحی سایت کرمان

ساخت سایت در کرمان

رویال کد ، تیم قدرتمند در زمینه طراحی و ساخت سایت در کرمان

۰۳۴۹۱۰۱۱۲۱۰ تضمین کیفیت

طراحی سایت کرمان

طراحی انواع سایت بخصوص وبسایت های فروشگاهی یک تخصص است

همانطور که می دانید، فروشگاه اینترنتی زیادی بوجود آمده است؛ ولی لزوماً همه آنها موفق نبوده و نیستند و بعضی از آنها در همان روزهای اول کاری شکست خورده اند. دلیل موفقیت های اندک و شکست ها تنها به صاحب وبسایت مرتبط نمی شوند؛ در این مورد نقش اصلی را شرکت های طراحی وبسایت ایفا می کنند. واقعیت این است که اگر گروه طراحی سایت کار خود را به درستی انجام ندهد، شما متحمل ضرر سنگینی خواهید شد. مسلماً مشتریان شما می خواهند در سریع ترین زمان ممکن، فرآیند خرید خود را تکمیل کنند. آنها اصلاً دوست ندارند در طی روند خرید و ثبت سفارش با پیغام های خطا روبرو شوند و یا قسمت های مورد نظر خود را به سختی پیدا کنند. اگر کاربران نتوانند براحتی با سایت تعامل برقرار کنند، فعالیت تجاری شما برشکست خواهد شد.

شما خودتان پیش آمده که با تلفن همراه خود اقدام به خرید اینترنتی کرده باشید؛ اگر وبسایت فروشگاهی توانسته باشد که رضایت شما را کاملاً جلب کند، شما نه از عملکرد مدیر سایت بلکه از کیفیت بالایی که شرکت طراحی وبسایت ارائه کرده است، راضی بوده اید. چرا شما بعنوان صاحب یک کسب و کار اینترنتی نباید در شهر ما کرمان، سایتی داشته باشید که با فروشگاه های اینترنتی بزرگی نظیر دیجی کالا رقابت کند.

طراحی انواع مختلف سایت در کرمان توسط رویال کد
22سایت
با موفقیت طراحی شده است
12 همکار
عزیز در تیم رویال کد فعالیت دارد
18 مشتری
گرانقدر با رویال کد همکاری دارند
19 سایت
با موفقیت به فروش رسانده ایم

چرا از وردپرس استفاده کنیم ؟

من می دانم چطور با وردپرس کار کنم همین برای من کافی است

اگر شما فکر می کنید با دانستن یک CMS دیگر هیچ احتیاجی به یافتن بهترین شرکت های طراحی سایت ندارید، پس همین لحظه فاتحه کسب و کار خود را نه تنها در این شهر، بلکه در کل فضای اینترنت بخوانید.
قبل از اقدام با ساخت وبسایت باید چندین نکته را مد نظر قرار دهید:
شما تصور می کنید که سیستم های مدیریت محتوای رایج نظیر وردپرس را بلد هستید. اما حقیقت این است که شما هیچ آشنایی با آنها ندارید و زمانی متوجه این مساله خواهید شد که دیگر خیلی دیر شده است.
طراحان و برنامه نویسان حرفه ای با اصول طراحی واکنشگرا به خوبی آشنا هستند. آنها می دانند هر سایت را چگونه طراحی و برنامه نویسی بکنند که در تمامی نمایشگرها مانند موبایل، تبلت و دسکتاپ به وضوح نمایش داده شوند. طراحی دکمه ها، فونت ها، نحوه ارتباط صفحات مختلف با یکدیگر و برنامه نویسی اصولی، چند مورد از هزاران موردی است که در ساخت فروشگاه های اینترنتی باید به درستی رعایت شوند.

سوالی دارید ؟ منتظر صدایی گرم شما هستیم

برای مشاوره رایگان با شماره ۰۳۴۹۱۰۱۱۲۱۰ تماس بگیرید

بهترین شرکت طراحی سایت در کرمان

آشنای با رویال کد

به جرات اعلام می کنیم که رویال کد بهترین شرکت طراحی سایت در شهر کرمان است که بهترین متخصصین این حوزه را از طراحان و برنامه نویسان گرفته تا سئو کاران و یا حتی متخصصان دیجیتال مارکتینگ و برندسازی را کنار یکدیگر جمع کرده است.
رویال کد با شماره 16578 و شناسه ملی 14008984359 در شهر کرمان به ثبت رسیده و شما می توانید با مراجعه حضوری و غیرحضوری در تمام نقاط ایران، اقدام به ثبت سفارش ساخت وبسایت بکنید.

رویال کد بهترین شرکت طراحی سایت در کرمان

چرا رویال کد بهترین شرکت طراحی سایت در کرمان است؟

در مجموعه رویال کد، هر شخص و یا گروهی مسئولیت معینی را برعهده گرفته است. مثلاً طراحان تجربه و رابطه کاربری با همکاری یکدیگر، بدنه اصلی وبسایت شما را طراحی می کنند. سپس برنامه نویسان ما کار برنامه نویسی سایت را آغاز خواهند کرد. توسعه دهندگان ما به دو گروه برنامه نویسان فرانت اند و برنامه نویسان بک اند تقسیم می شوند؛ این دو گروه توسط مدیر پروژه مدیریت خواهند شد.

گروه بندی کردن افراد شاغل در هر بخش، موجب افزایش بازدهی افراد می شود و آنها با تمرکز بیشتری وظایف خود را به انجام می رسانند و سرعت کار نیز بالا می رود.

ما در رویال کد توانایی همکاران خود را شناسایی کرده ایم و هر شخصی در جایگاه درست خود قرار دارد. برای نمونه می توانیم به طراحان تجربه و رابطه کاربری خود اشاره کنیم که از بهترین گرافیست ها و افراد حرفه ای در این حوزه گلچین شده اند و یا تیم برنامه نویسان فرانت اند و بک اند ما که همگی امتحان خود را پس داده اند.

در اینجا باید این نکته را نیز خاطر نشان کنیم، که فعالیت ما تنها محدود به طراحی و برنامه نویسی نمی شود. متخصصان سئو ما نیز در کنار شما و تیم برنامه نویسی، تمام سعی خود را می کنند که وبسایت شما همیشه در صفحات اول گوگل دیده شود. در کنار تمام این خدمات، ما با افتخار خدمات دیجیتال مارکتینگ و برندینگ را نیز به شما ارائه خواهیم کرد.

هنگامی که طراحی وبسایت شما به اتمام رسید، هرگز تنهای تان نخواهیم گذاشت. شما از آموزش ها و پشتیبانی رایگان ما نیز بهره خواهید برد.

در رویال کد چه نوع وبسایت هایی طراحی می شوند؟

فعالیت ما تنها به ساخت وبسایت هایی که کالا عرضه می کنند، محدود نمی شود. ما انواع فروشگاه های اینترنتی را که هدفشان فروش خدمات است نیز طراحی می کنیم. نوع وبسایت شما مهم نیست؛

طراحی انواع سایت ها نظیر سایت های طراحی سایت موسسه حقوقی،طراحی فروشگاه اینترنتی،طراحی سایت خبری،طراحی سایت دکوراسیون داخلی و موارد دیگر را به بهترین شکل ممکن انجام خواهیم داد.

تنها موردی که رویال کد به آن اهمیت می دهد، طراحی با کیفیت ترین وبسایت ها و در کوتاه ترین زمان ممکن است.

تمام هدف ما بدست آوردن رضایت کامل مشتریان عزیز می باشد. زیرا معتقدیم تنها راه کسب سود بیشتر این است که تمام منافع کاربران خود را پوشش دهیم. این باعث افتخار ما خواهد بود که در جهت پیشرفت کسب و کارهای آنلاین در شهر کرمان نقش مهمی را ایفا خواهیم کرد.

خدماتی که رویال کد در زمینه طراحی سایت در کرمان انجام می دهد ؟

مشاوره قبل از طراحی سایت در کرمان

مشاوره و بررسی نیاز

تمام هدف تیم رویال کد این است که بهترین راه حل و متد طراحی سایت مناسب شما را ارائه دهد ، مهم ترین تفاوت تیم طراحی سایت رویال کد با سایر مجموعه ها مشاوره دقیق و متناسب با کسب و کار شما است ، رویال کد منافع خودش را در جلسه مشاوره در نظر نمی گیرد و تمام تلاش این تیم حرفه ای طراحی سایت بر این است که شما با بالاترین سرعت عمل به سمت کسب درآمد از طریق کسب و کار اینترنتی حرکت کنید . بهتون قول می دهم در جلسه مشاوره از میزان تجربه و تخصص ما شگفت زده خواهید شد !

طراحی سایت کرمان با بهترین کیفیت

طراحی سایت

در مرحله طراحی و پیاده سازی به واسطه نیازسنجی جامعی که در جلسه مشاوره توسط مجموعه ما انجام شده است ما اقدام به پیاده سازی سایت شما می کنیم و این تعهد را داریم که با جدیدترین و استاندارترین تکنولوژی ها اقدام به طراحی و پیاده سازی سایت شما کنیم و همین موضوع باعث می شود تا کاربران شما احساس راحتی کامل با سایت شما کنند و اعتماد سازی راحت تر انجام شود ، همچنین ما در مجموعه متخصصان طراحی رابط کاربری را دارا می باشیم که تمامی تلاش خود را می کنند تا کاربر بهترین تجربه کار با سایت شما را داشته باشند

پشتیبانی و طراحی سایت در کرمان

پشتیبانی سایت در کرمان

تیم پشتیبانی ما به مدت چندین ماه پس از تحویل سایت به شما به صورت رایگان براساس متد طراحی سایت جهت حل مشکلات و رسیدگی به سایت شما در خدمتتون است تا برای سایت و کسب و کار شما مشکلی پیش نیاد و با خیال آسوده به فکر فروش و گسترش کسب و کار اینترنتی خود باشید ، پس از گذشت مدت پشتیبانی رایگان شما می توانید با تعرفه مناسب از پشتیبان های مجموعه ما استفاده نمایید

سئو سایت در کرمان

ارائه راه حل افزایش فروش

شما فقط با داشتن یک سایت برای کسب و کار خود به درآمد های بالا مانند دیجی کالا ، اسنپ و خیلی از کسب و کار های آنلاین موفق دست نمی یابید و حتما باید مواردی مانند سئو سایت ، دیجیتال مارکتینگ ، برندینگ را انجام دهید ، تیم طراحی سایت مجموعه ما در قدم به قدم این پروسه ها در کنار شما هست و تمام تلاش خود را می کنیم تا سایت شما به درآمد های بالا دست بیایید ، ما در زمینه فروش متخصصان با تجربه ای داریم که می توانند در این مسیر به شما کمک بسیاری نمایند

مشاوره طراحی سایت

سوالات متداول در مورد طراحی سایت

چه مواردی رویال کد را از سایر شرکت های طراحی سایت در کرمان متمایز می کند ؟

رویال کد فقط در زمینه طراحی سایت فعالیت دارد که این مسئله باعث شده است تا بتوانیم با تمرکز بیشتری روی ساخت تیم های فنی مربوط به هر بخش کار کنیم و این ادعا را داشته باشیم که ما یک متخصص در زمینه طراحی سایت در کرمان هستیم

روند طراحی سایت در رویال کد به چه صورت است ؟

روند طراحی سایت در رویال کد در چند مرحله کلیدی انجام می پذیرید.

 • مشاوره :
 • اولین مرحله از روند طراحی سایت در رویال کد مشاوره است ، ما برای شما عزیزان یک جلسه مشاوره کاملا رایگان در نظر گرفته ایم تا بتوانیم با نیاز ، ایده ها ، طرز فکر و کسب و کار شما به صورت کامل آشنا شویم تا برای شما بهترین روش طراحی سایت که متناسب با نیاز و کسب و کار شما است را مشخص کنیم .
 • اخذ قرارداد رسمی :
 • پس از اینکه ما با کار شما به صورت کامل آشنا شدیم و بهترین روش طراحی سایت همراه با تعرفه و زمان انجام پروژه مشخص کردیم ، به سراغ اخذ قرارداد رسمی می رویم تا همه چی به صورت شفاف و مکتوب برای شما مشخص شود تا با خیال آسوده مابقی روند کار را به ما بسپارید .
 • آماده سازی طرح اولیه :
 • در این مرحله با توجه به سلیقه ، امکانات مورد نیاز و طرز فکر شما اقدام به آماده سازی طرح اولیه ظاهر سایت شما (رابط کاربری سایت) در نرم افزارهای همچون adobe xd یا فیگما می کنیم تا شما قبل از انجام پروسه کدنویسی بدانید قراراست سایت شما از لحاظ ظاهر به چه صورت باشد . پس ارائه طرح رابط کاربری سایت شما می توانید تا 3 مرتبه درخواست ویرایش آن را ارائه نمایید تا طرح ارائه شده به تایید شما برسد .
 • اجرا فرانت اند سایت :
 • پس تایید طرح اولیه توسط شما ، این طرح براساس روش طراحی سایت انتخابی شما به دو صورت اجرا می شود :
  1. کدنویسی :
  2. در صورتی روش انتخابی جهت طراحی سایت ، استفاده از قالب اختصاصی باشد ما طرح تایید شده شما را تبدیل به قالب استایتک به واسطه (html , css , js) می کنیم .
  3. طراحی با قالب آماده و پیج بیلدر :
  4. در صورتی که روش انتخابی شما برای طراحی سایت ، قالب آماده باشد در این مرحله ما اقدام به نصب وردپرس و قالب آماده انتخابی شما می کنیم و سپس مطابق با طرح رابط کاربری ، فرانت اند (ظاهر سایت) را اجرا می کنیم.
 • اجرای بک اند سایت :
 • در صورتی که روش انتخابی شما برای پیاده سازی سایت ، طراحی سایت اختصاصی باشد . در این مرحله ما با زبان php و فریم ورک لاراول اقدام به پیاده سازی سیستم مدیریت محتوا سایت می نماییم و پس از آماده سازی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی سایت شما ، آن را با قالبی که در مرحله قبل اجرا شده است هماهنگ می کنیم .
 • تست و دیباگ :
 • پس از آماده سازی سایت ، ما سایت آماده شده را را توسط جامع آماری و مختصصان امنیت و سئو مورد تست قرار می دهیم تا مطمئن شویم که سایت بدون هیچ مشکلی از نظر امنیت ، سئو ، تجربه کاربری می توانند به کاربران شما خدمات رسانی نمایید
 • پشتیبانی :
 • پس از اینکه سایت از همه لحاظ کامل و مورد تایید شما بود ، ما سایت را روی هاست و دامین اصلی شما اجرا می کنیم و سایت را به شما تحویل می دهیم ، پس تحویل سایت به شما ، ما شما را رها نمی کنیم و به مدت 3 تا 12 ماه براساس روش طراحی سایت شما به صورت کاملا رایگان برای رفع ابهام ، پاسخ به سوالات شما و حل مشکلات احتمالی در خدمت شما هستیم 😊

قالب های که توسط رویال کد طراحی می شود با موبایل سازگار هستند ؟

تمای سایت های که توسط تیم طراحی سایت رویال کد طراحی می شود با تمام دیوایس های مختلف از جمله موبایل ، تبلت ، لپ تاپ ، کامپیوتر شخصی ، تلویزیون هوشمنده و ... کاملا هماهنگ هستند تا کاربران شما بدون مشکل بتوانند از سایت استفاده نمایید . به هماهنگی سایت با تمامی دستگاه به اصطلاح ریسپانسیو گفته می شود .

آموزش کار با پنل مدیریت سایت ارائه می شود ؟

همانطور که در بالا گفتیم شما علاوه به دریافت سایت ، سه جلسه آموزشی رایگان از ما دریافت می کنید . این سه جلسه آموزشی تمامی جوانب کسب و کار شما در بر می گیرد و به شما کمک می کنند برای مدیریت سایت هیچ ابهامی برای شما باقی نماند .

 1. کار با پنل کاربری
 2. در این جلسه به شما به صورت کامل اموزش می دهیم چگونه تغییرات مورد نیاز خودتان را در سایت اعمال کنید یا اینکه چگونه محتوا یا محصول جدید به سایت اضافه نمایید . در این جلسه به صورت کامل کار با تک تک بخش های مختلف سایت به شما آموزش خواهد داده شد
 3. سئو محتوا
 4. قطعا یکی از مسیر های ورودی کاربران به سایت موتورهای جستجوگر هستند ، برای اینکه موتور های جستجوگر شما را جز نتایج اول به نمایش بگذارند باید محتوا شما دارایی خصوصیاتی باشد تا گوگل متوجه شود محتوا شما مناسب چه کلمه ای هست و محتوا شما را در آن کلمه به نمایش بگذارد ، ما در این جلسه به صورت کامل این قوانین و خصوصیاتی را به شما آموزش می دهیم تا شما 50 درصد از مسیر سئو سایتتون پیش ببرید .
 5. نگه داری از سایت
 6. سایت مانند هر چیزی دیگری جهان هستی نیاز به رسیدگی دارد و اگر این رسیدگی انجانم نشود قطعا سایت دچار مشکل خواهد ، ما در این جلسه تمامی نکاتی که باید رعایت نمایید تا سایت از لحاظ سرعت ، امنیت و سئو به مشکل نخورد و همیشه در بهترین حالت باشد را به شما آموزش می دهیم تا بعد از اتمام زمان پشتیبانی رایگان تا مدت زمانی طولانی نیازی به پشتیبانی خاصی پیدا نکنید.

خدمات طراحی سایت رویال کد دارایی پشتیبانی است ؟

روی تمام خدمات طراحی سایت رویال کد پشتیبانی رایگان براساس روش طراحی سایت انتخابی وجود دارد

 • طراحی سایت با وردپرس (قالب آماده) : 3 ماه پشتیبانی رایگان
 • طراحی سایت با وردپرس (قالب اختصاصی) : 6 ماه پشتیبانی رایگان
 • طراحی سایت اختصاصی : 12 ماه پشتیبانی رایگان
همچنین در صورتی که بعد از گذشت مدت زمان پشتیبانی رایگان شما می توانید با استفاده سرویس های پشتیبانی مجموعه رویال پشتیبان ، پشتیبانی خود را تمدید نمایید

پس طراحی سایت چه مواردی را باید تهیه نماییم ؟

پس از اینکه طراحی سایت شما به اتمام برسد ، شما باید اقدام به خرید هاست و دامنه نمایید ، تا سایت شما بتواند از طریق اینترنت در دسترس کاربران قرار گیرد

هاست چیست ؟

هاست بخشی از منابع یک سرور بسیار قدرتمند است که این سرور ها به اینترنت ها پرسعتی متصل هستند و در شرایط بسیار خاصی نگه داری می شوند تا اطلاعات شما از بین نرود . به عنوان مثال شما یک هاست خریداری می نمایید که حجم این هاست 4 گیگابایت است و این یعنی 4 گیگابایت از هارد یک سرور را به همراه 2 گیگابایت رم و دو هسته سی پی یو در اختیار شما گذاشته اند .

دامنه چیست ؟

دامنه یا دامین ، همان آدرس سایت شما است که شامل سه بخش اصلی :

 • پیشوند دامنه (www.)
 • اسم دامنه یا برند نیم (royalcode)
 • پسوند دامنه (.net)
است و کاربر با وارد کردن آدرس دامین سایت شما (www.royalcode.ir) در آدرس بار مرورگر خود می تواند به سایت شما دسترسی داشته باشد

آیا طراحی سایت وردپرس مناسب کار من است ؟

اینکه طراحی سایت وردپرس برای شما مناسب است یا خیر ، کاملا به نیاز کاربران شما بستگی دارد ، ما در جلسه مشاوره رایگان به صورت کامل نیاز کاربران و بازار هدف شما را مورد بررسی قرار می دهیم و سپس روش طراحی سایت پیشنهادی خودمان را با توجه به تجربه قبلی خودمان و نیازهای کاربران به شما اعلام می کنیم .

رویال کد علاوه بر پشتیبانی و آموزش رایگان ، دیگر چه خدمات رایگانی ارائه می کند؟

رویال کد تمام تلاش خود را می کند که خدماتی فوق العاده و درخور مشتریان ارزشمند خود ارائه کنند ، اما علاوه بر خدمات ارزشمند و پشتیبانی و آموزش رایگان ، به شما عزیزان هاست با حجم دو گیگابایت ، دامنه .ir و پنل پیامک به مدت یکسال به صورت رایگان در اختیار شما عزیزان می گذارد.

پیش از جلسه مشاوره و طراحی سایت من باید چه پیش نیاز های را آماده کنم ؟

شما نیاز به آماده سازی پیشنیاز خاصی ندارید ، اما برای اینکه روند کار سریع تر پیش رود و خروجی نهایی کیفیت بالاتری داشته باشد پیشنهاد می کنم قبل از ثبت درخواست مشاوره یک دایکومنت و پروپوزال کامل از پروژه خود تهیه کنید تا مشاوران ما خیلی سریع تر و بهتر با نیاز و ذهنیت شما آشنا شوند تا جلسه مشاوره بالاترین بهره وری را برای شما عزیزان داشته باشد.
همچنین برای اینکه بتوانید ارتباط راحت تری از لحاظ نزدیکی گفتار با مشاوران ما داشته باشید پیشنهاد می کنم مقاله " اصطلاحات طراحی سایت " را مطالعه نمایید تا در صورتی که با اصطلاح خاصی رو به رو شدید اطلاعات کلی در مورد آن اصطلاح داشته باشید.

رویال کد فقط به سایت های که طراحی کرده است، خدمات پشتیبانی ارائه می کند ؟

خیر ، شرکت طراحان نوباوه فردا زیر مجموعه های متنوعی دارد که در زمینه های مختلف فعالیت دارند ، یکی از این مجموعه ها که به صورت تخصصی در زمینه پشتیبانی انواع سایت ها فعالیت دارد، رویال پشتیبان نام دارد و در صورتی که شما از خدمات طراحی سایت مجموعه دیگری استفاده کرده اید و الان نیاز به پشتیبانی دارید می توانید به سراغ این مجموعه بروید و از خدمات حرفه ای این مجموعه استفاده نمایید.
رویال پشتیبان به صورت تخصصی در زمینه پشتیبانی سایت وردپرس، اختصاصی، جوملا و پرستاشاپ فعالیت دارد و اگر سایتی با این سیستم های مدیریت محتوا دارید می توانید به سراغ این مجموعه بروید.

در رویال کد آموزش طراحی سایت نیز ارائه می شود؟

بله در مجموعه رویال کد آموزش طراحی سایت به دو صورت ساعتی و دوره کامل انجام می شود و در صورت نیاز به آموزش می توانید از طریق شماره های موجود در سایت با ما تماس حاصل نمایید تا اطلاعات کامل تری در مورد نحوه ارائه آموزش دریافت نمایید.

چرا باید به سراغ طراحی سایت اختصاصی برویم؟

اگر بدنبال سایت فروشگاهی هستید که کاملاً شما را از سایرین متمایز کند، تنها انتخاب شما ساخت یک سیستم مدیریت محتوای اختصاصی است. سیستم های مدیریت محتوای رایج معایب و محدودیت های زیادی دارند. شما قادر نخواهید بود که CMS های معروف را شخصی سازی کنید و حتی برنامه نویسان حرفه ای نیز نمی توانند، امکانات خاصی را به آنها اضافه کنند.

برنامه نویسان ما در رویال کد هر آنچه را که شما لازم داشته باشید، در وبسایت شخصی شما قرار خواهند داد. نوع امکانات و قابلیت های آنها با توجه به خواسته های شما توسط تیم مشاوره و طراحان تجربه کاربری تعیین می شوند. همچنین خود شما نیز می توانید قبل از آغاز کار، ویژگی هایی را که مایل هستید در سیستم شخصی شما قرار بدهیم، از ما تقاضا کنید.

بهترین زبان برنامه نویسی که برای طراحی اینگونه سیستم ها استفاده می شود، PHP و فریم ورک مطرح آن لاراول است. توسعه دهندگان بک اند با تکیه بر تجربیات و دانش فراوان خود در این حوزه، کامل ترین CMS های شخصی را برای شما طراحی خواهند کرد. در اینجا منظور ما از عبارت شخصی تنها مربوط به طراحی قسمت بک اند نمی شود بلکه شما نیز صاحب یک قالب کاملاً متفاوت با ظاهری منحصر به فرد نیز خواهید شد.

ما در این شیوه، ابتدا قالب شما را طراحی و برنامه نویسی می کنیم و بعد از تایید آن توسط شما، کار طراحی قسمت بک اند سایت را آغاز خواهیم کرد. بعد از پایان برنامه نویسی این بخش، قالب ها و قسمت بک اند به یکدیگر متصل خواهند شد.

مزایایی که طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی برای شما خواهد داشت:

 • سایت شما نمونه ای نخواهد داشت و کاملاً خاص است.
 • هیچ محدودیتی برای طراحی امکانات شخصی ندارد، هر برنامه ای را که مورد نیاز شما است مانند سیستم حسابداری و انباری داری شخصی می توان در آنها برنامه نویسی کرد.
 • توسعه پذیر هستند و اگر مایل بودید قابلیت افزودن برنامه های جدید تر را در آینده دارا می باشند.
 • اگر بیزینس بزرگی داشته و تعداد کالا و خدمات شما بسیار متنوع است، طراحی سیستم محتوای اختصاصی تنها راهکار شما خواهد بود.

خدماتی که رویال کد در زمینه طراحی سیستم مدیریت محتوای اختصاصی ارائه می کند:

 • 4 جلسه مشاوره رایگان خواهید داشت
 • 12 ماه خدمات پشتیبانی رایگان در اختیار شما قرار می دهیم
 • 8 جلسه آموزش رایگان برای شما ترتیب خواهیم داد
 • در مدت زمان 90 روز کاری وبسایت شخصی خود را تحویل خواهید گرفت.

vue.js چیست و چه کاربردی دارید؟

رویال کد در مبحث توسعه فرانت اند از تکنولوژی vuejs استفاده می کند. در این روش، vuejs به وسیله API هایی که برنامه نویسان ما به وجود آورده اند با قسمت بک اند سایت در ارتباط خواهد بود و بدین شکل قسمت های بک اند و فرانت اند از یکدیگر کاملاً جدا شده و در سرورهای گوناگونی قرار می گیرند. تاثیر این فناوری را در سرعت بارگذاری صفحات به وضوح خواهید دید؛ بازدید کنندگان وبسایت شما در کمتر از سه ثانیه به صفحه جدید هدایت خواهند شد. از سویی دیگر، امنیت وبسایت شما بشدت افزایش خواهد یافت و دیگران نگران دسترسی هکرها به اطلاعات فروشگاه اینترنتی خود نخواهید بود.

سایر خدمات رویال کد در زمینه طراحی سایت

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

دیدگاه ها