کارن چاپ

کارن چاپ در سال 1385 در شهر تبریز تاسیس شد و زمینه چاپ طرح های دلخواه روی تی شرت، سویشرت، کلاه، ماگ و قاب گوشی فعالیت می کند. این شرکت به دو روش سابلیمیشن و چاپ رولی فرایند چاپ طرح های دلخواه را انجام می دهد. علاوه بر چاپ روی موارد ذکر شده، چاپ طرح ها روی تابلو فرش، تیشرت های ست نخ پنبه و پیکسل نیز صورت می پذیرد. این شرکت به طور مستقیم و غیر مستقیم با 40 نفر از بهترین طراحان و خیاط ها همکاری می کند. لازم به ذکر است تی شرت های طراحی شده توسط این شرکت از جنس نخ پنبه می باشد. طراحی سایت این شرکت توسط رویال کد و به وسیله سیستم وردپرس انجام شده است. رویال کد به وسیله قالب وودمارت، page builder المنتور و با توجه به نیازهای این شرکت، سایتی را خلق کرده است که دقیقا متناسب با خواسته های کارن چاپ می باشد. هر چند که طراحی فروشگاه اینترنتی این شرکت با قالب آماده بوده اما با توجه به در نظر گرفتن تمام جوانب فعالیت کارن چاپ، قالب مورد نظر کاملا بهینه سازی شده است.

کارن چاپ
سعید اشک‍خونی مدیر مجموعه کارن چاپ سعید اشک‍خونی

شکل فعالیت ما با بقیه کمی متفاوت هست و اینو ما از اول هم می دونستیم ما قرار بود کار چاپ روی تیشرت انجام بدیم و باید وبسایت ما با توجه به نوع شغل ما طراحی می شد. این مساله برای ما مشکل ساز بود چون با هر شرکتی تماس می گرفتیم درک درستی از کار ما نداشت و باید کلی بهشون توضیح می دادیم که دقیقا چی می خوایم و این در حالی بود که ما شناخت درستی از طراحی وبسایت نداشتیم فقط چند تا سیستم مدیریت محتوا می شناختیم. کلی گشتیم که رویال کد را پیدا کردیم تو کرمان بودن این شرکت کمی ما رو نگران می کرد اما از همون اول به ما گفتن که جای نگرانی نیست و ما برای تمام شهرهای ایران کار طراحی انجام میدیم.

اولش خیلی امیدوار نبودم که کارمو قبول کنن و خودمو آماده کرده بودم که کلی باهاشون چونه بزنم و همه چی و بهشون توضیح بدم اما همه چی برعکس شد. اول مشاوره هاشون باهامون تماس گرفتن و من توضیحات مختصری بهشون ارائه کردم. بهشون هم گفتم که ما تازه اول کار هستیم و جیب ما رو هم در نظر بگیرن گفتن خیالتون راحت الویت ما مشتری هامون هست. با خودمون گفتیم لابد دارن شعار می دن تا این که نتیجه کار را نشون مون دادن. بهمون یاد دادن چطوری باهاش کار کنیم. کار کردن باهاش خیلی راحت بود اول شک کردم که واقعا این سایت بدردمون می خوره یا نه که به ما اطمینان دادن که خیالتون راحت مشکلی پیش نمیاد اگه هم اومد تیم پشتیبانی ما کمک تون می کنند. الان با اینکه خیلی وقته داره میگذره اما هیچ مشکلی تو استفاده از سایت نداشتیم. شرکت ما با خیال راحت داره از سایت استفاده می کنه و دقیقا هم کار فروشگاه واقعی را داره برامون انجام میده از رویال کد و تیم حرفه ای شون بابت زمان و وقتی که گذاشتن ممنون هستیم.

#ff7634
#0088a5
html
css
wordpress
js