کارن چاپ

کارن چاپ در سال 1385 در شهر تبریز تأسیس شد و در زمینهٔ چاپ طرح‌های دلخواه روی تیشرت،  سیو شرت، کلاه، ماگ و قاب گوشی فعالیت می‌کند. این شرکت به دو روش سابلیمیشن و چاپ رولی فرایند چاپ طرح‌های دلخواه را انجام می‌دهد. علاوه بر چاپ روی موارد ذکر شده، امکان چاپ طرح بر روی تابلوفرش، تیشرت‌های ست نخ پنبه و پیکسل نیز انجام می‌دهد. این شرکت به طور مستقیم و غیرمستقیم با 40 نفر از بهترین طراحان و خیاط‌ها همکاری می‌کند. لازم به ذکر است تیشرت‌های طراحی شده توسط این شرکت از جنس نخ پنبه است. طراحی سایت این شرکت توسط رویال کد و به‌وسیله سیستم وردپرس انجام شده است. رویال کد به‌وسیله قالب وودمارت، page builder المنتور و باتوجه‌به نیازهای این شرکت، سایتی را خلق کرده است که کاملاً با خواسته‌های کارن چاپ متناسب است. هرچند که طراحی فروشگاه اینترنتی این شرکت با قالب آماده بوده؛ اما باتوجه‌به درنظرگرفتن تمام جوانب فعالیت کارن چاپ، قالب موردنظر کاملاً بهینه‌سازی‌شده است.

کارن چاپ
سعید اشک‍خونی مدیر مجموعه کارن چاپ سعید اشک‍خونی

شکل فعالیت ما با بقیه کمی متفاوت است و این مورد را از اول هم می دانستیم ما قرار بود کار چاپ روی تیشرت انجام بدهیم و باید وبسایت ما با توجه به نوع شغل ما طراحی می شد. این مساله برای ما مشکل ساز بود چون با هر شرکتی تماس می گرفتیم درک درستی از کار ما نداشت و باید کلی بهشون توضیح می دادیم که دقیقا چه چیزی می خواهیم و این در حالی بود که ما شناخت درستی از طراحی وبسایت نداشتیم فقط چند تا سیستم مدیریت محتوا می شناختیم. کلی گشتیم که رویال کد را پیدا کردیم تو کرمان بودن این شرکت کمی ما رو نگران می کرد اما از همون اول به ما گفتن که جای نگرانی نیست و ما برای تمام شهرهای ایران کار طراحی انجام میدهیم.

اولش خیلی امیدوار نبودم که کارمو قبول کنند و خودمو آماده کرده بودم که کلی باهاشون چونه بزنم و همه چی و بهشون توضیح بدهم اما همه چی برعکس شد. اول مشاوره هاشون باهامون تماس گرفتن و من توضیحات مختصری بهشون ارائه کردم. بهشون هم گفتم که ما تازه اول کار هستیم و جیب ما رو هم در نظر بگیرن گفتن خیالتون راحت الویت ما مشتری هامون است. با خودمون گفتیم لابد دارن شعار می دن تا این که نتیجه کار را نشون مون دادن. بهمون یاد دادن چطوری باهاش کار کنیم. کار کردن باهاش خیلی راحت بود اول شک کردم که واقعا این سایت بدردمون می خوره یا نه که به ما اطمینان دادن که خیالتون راحت مشکلی پیش نمیاد اگه هم اومد تیم پشتیبانی ما کمک تون می کنند. الان با اینکه خیلی وقته داره میگذره اما هیچ مشکلی تو استفاده از سایت نداشتیم. شرکت ما با خیال راحت داره از سایت استفاده می کند و دقیقا هم کار فروشگاه واقعی را داره برامون انجام میدهد از رویال کد و تیم حرفه ای شون بابت زمان و وقتی که گذاشتن ممنون هستیم.

#ff7634
#0088a5
html
css
wordpress
js