مگنی

با مگنی دیگه در استرالیا تنها نیستی این شعار اپلیکیشن مگنی است که به شما امکان آشنایی با فارسی زبانان داخل استرالیا را می دهد. این برنامه قابلیت های متنوعی مانند شبکه اجتماعی امن و دوستانه، آشنایی با کسب و کارهای ایرانی مستقر در استرالیا و آگاهی از مراسمات و فستیوال های ایرانیان مقیم این کشور را در اختیار علاقه مندان قرار می دهد. به وسیله این برنامه می توانید با الزامات زندگی در استرالیا آشنا شده و دوستان ایرانی در این کشور پیدا کنید. مگنی با هدف اتصال بین فارسی زبانان داخل استرالیا با یکدیگر و همچنین آشنایی هموطنان داخل ایران با شرایط زندگی در این کشور و ایجاد ارتباط دوستانه بین هر دو گروه به وجود آمد؛ بعلاوه می بایست نیازهای خاص افراد مقیم این کشور را برطرف نماید؛ بنابراین، باید طراحی آن به نحوی صورت می پذیرفت که مخاطب با نگاه به صفحه اصلی آن با هدف شکل گیری وبسایت آگاهی پیدا می کرد. از همین رو، طراحان خبره رویال کد با توجه به هدف شکل گیری سایت، اقدام به طراحی سایت وردپرسی با قالب اختصاصی برای سایت نمودند. خوشبختانه کاربران بسیاری با جستجو در اینترنت و مشاهده وبسایت مگنی با کاربرد آن آشنا شده و نیازهای خود را در آن برطرف می کنند.

مگنی
فرهاد کاظمی مدیر مجموعه مگنی فرهاد کاظمی

مشکلی که ایرانیان داخل استرالیا داشتن این بود که نمی توانستند با هم ارتباط بگیرند و به خاطر فاصله زیاد استرالیا با ایران نمی شد خیلی زیاد به ایران سفر کنند به خاطر همین یه جورایی حس غربت و دلتنگی همیشه در مهاجرای ایرانی وجود داشت.

از طرف دیگه استرالیا مهاجرپذیره است و مردم ایران هم خیلی به این کشور سفر می کنند اما خب هیچ آشنایی با این کشور ندارند و در بدو ورود دچار سردرگمی می شوند تا قبل از تاسیس سایت مگنی شنیده بودیم که ایرانیان مقیم کانادا کارهای زیادی رو برای برگزاری جشن ها و فستیوال های ایرانی داخل شهرهای مختلف کانادا انجام دادند.

ما به این فکر افتادیم که همین کار رو هم داخل استرالیا انجام بدهیم. برای این کار اول باید دنبال یه راهی می بودیم که ایرانی های عزیز همدیگه رو پیدا کنند بعد در کنار هم مراسم سنتی ایرانی را برگزار کنیم و اطلاعات لازم رو هم به کسانی که بار اول میخوان به این کشور سفر کنند بدهیم.

اول تو فکر این بودیم که به یه شرکت استرالیایی سفارش طراحی سایت بدهیم. اما بعد فهمیدیم شدنی نیست چون سایت ما برای ایرانی هاست و باید با زبان فارسی همخونی داشته باشه. آشنایی با رویال کد اتفاق خوبی برای ما بود آن ها ما رو درک می کردند دوری ما از آن ها باعث نمی شد که کم کاری کنند. الان سایت مگنی مهم ترین راه ارتباطی مردم ایران با همدیگر داخل استرالیاست و باعث شده که مردم استرالیا هم با فرهنگ ایرانی بیشتر آشنا شوند ازشون مچکریم.

#37c38b
#2a3443
html
css
wordpress
js