نام پروژه: مگنی

جزئیات پروژه

 • آدرس وب‌سایت:

  https://magny.com.au/
 • نوع سایت:

  وردپرسی قالب اختصاصی
 • نوع کسب‌وکار:

  معرفی اپلیکیشن مهاجرت به استرالیا
 • زمان پیاده‌سازی:

  ۶۵ روز کاری
 • امکانات سایت:

  مگنی تمام امکانات مربوط به سایت فروشگاهی رو داره.

  جدول امکانات فروشگاه‌های اینترنتی
 • رنگ‌های سایت:

  #54ab8e

  #faecd7

مگنی

داستان پروژه مگنی:

مگنی وب‌سایتیه که برای معرفی اپلیکیشن طراحی شده و کارشون تو حوزه مهاجرت و زندگی در استرالیاست و مشتری عزیزمون از استرالیا طراحی سایتشون رو به رویال‌کد سپردن. (بله ما همچین مشتری‌های خارژی‌ای داریم?)
رنگ سازمانی این کسب‌وکار از قبل انتخاب شده بود. رنگشون سبز بود و حالا می‌خواستن با ترکیبی از همین رنگ، وب‌سایتشون طراحی بشه.
ما براساس تحقیقاتی که داشتیم، متوجه شدیم که مخاطب‌های این سایت افرادی هستن که در استرالیا زندگی می‌کنن و برای همین به احتمال زیاد کاربر سایت‌های خارجی مختلفی هستن.
پس نیاز بود که ما هم حرفه‌ای وارد عمل بشیم سایت مگنی رو جوری طراحی کنیم که به طراحی سایت‌های خارجی نزدیک‌تر باشه تا مخاطب‌ها بتونن باهاش ارتباط خوبی برقرار کنن.
از طرفی این سایت در تلاشه تا به افرادی که در استرالیا زندگی می‌کنن کمک کنه تا با بقیه ارتباط بسازن و احساس تنهایی نداشته باشن و برای همین در انتخاب رنگ تلاش کردیم از رنگ‌هایی استفاده کنیم که نشون‌دهنده امید، شور و نشاط باشن و از نظر روان‌شناسی حس مثبتی در مخاطب ایجاد کنن و از حس تنهایی و غربت دورش کنن.
مشتری ما درخواست کرده بود که سبک طراحی سایت به یکی از سایت‌های مورد علاقه‌شون نزدیک باشه. برای همین با ترکیب تحقیقات بازار و الگوی ارسالی توسط مشتری، یه طرح رابط کاربری خفن براشون طراحی شد و یه وب‌سایت خیلی شیک و صمیمی آماده کد زنی شد.
و بعد از طراحی، به مرحله اجرا رفت و سایت توسط برنامه‌نویس‌های حرفه‌ای رویال‌کد با قالب اختصاصی وردپرس پیاده‌سازی شد و بعد از تایید مشتری، تحویل داده شد.

به مشاوره نیاز دارین یا می‌خواین با خدمات و تعرفه‌های رویال‌کد بیشتر آشنا بشین؟