ماهان لیبل

ماهان لیبل در زمینه تولید انواع لیبل، کاغذ حرارتی و ریبون در سایز و جنس های متنوع فعالیت کرده و خدمات مرتبط را ارائه می دهد. همینطور تمام تجهیزات مرتبط با چاپ و فراخوانی بارکد، توسط این شرکت تامین می شود. دفتر مرکزی این شرکت در تهران و در فلکه دوم صادقیه مستقر بوده و همچنین دارای یک نمایندگی در شهر کرمان واقع در جهاد 11 می باشد.
شرکت رویال کد خدمات مرتبط با ساخت وبسایت این شرکت اعم از طراحی و سئو را عهده دار بوده و توسط قالب آماده فلت سام، با کیفیت ترین سایت را برای این کسب و کار اینترنتی به وجود آورده است. علی رغم آنکه سایت ماهان لیبل توسط قالب آماده بوجود آمده، اما از نظر کیفیت و کارایی با نمونه های بالاتر از خود تفاوتی نمی کند.
مشاهده وبسایت این شرکت و مقایسه آن با نمونه های مشابه، دلیلی محکم بر کیفیت بالای این وبسایت می باشد؛ زیرا که تمام اصول ساخت وبسایت با کارایی بالا روی وبسایت ماهان لیبل اعمال گردیده است.
رویال کد با توجه به قواعد گوگل و اصول ساخت سایت شرکتی و  ساخت سایت فروشگاهی، قالب آماده فلت سام را بهینه سازی کرده و در وبسایت این شرکت اعمال نموده است.

ماهان لیبل
مجید نظری مدیر مجموعه ماهان لیبل مجید نظری

رویال کد بهترین شرکت طراحی سایت هست که من باهاشون آشنا شدم زمانی که طراحی سایت خودمو به دست رویال کد سپردم بنا به دلایلی توانایی تامین بودجه چندانی رو برای ساخت سایت نداشتم و برای هر شرکتی که درخواست طراحی می فرستادم مبالغ نجومی رو از من می خواستن که واقعا در توانم نبود. به خصوص زمانی که نرخ دلار در حال نوسان بود و ما مجبور بودیم با احتیاط هزینه کنیم چون واقعا نمیدونستیم در آینده ممکن هست با چه چالش هایی روبرو بشیم.

من که خودم نا امید بودم و حتی تو فکر این بودم که برم طراحی سایت یاد بگیرم اما مگه می شد. نه  وقت شو داشتم نه حوصله شو. تا اینکه از طرف یکی از دوستام با رویال کد آشنا شدم به من گفتن با توجه به بودجه تون میتونن وبسایت براتون بسازن. دفتر مرکزی شون تو کرمان بود و ما هنوز دفتر کرمان خودمون و تاسیس نکرده بودیم اول فکر کردم شاید نتونن با تهران همکاری کنن اما به هر حال باهاشون تماس گرفتم و شرایط مو گفتم.

اونا با دقت به حرفام گوش کردن و در نهایت طراحی سایت با قالب فلت سام و به من پیشنهاد کردن. دیدم که با توجه به بودجه و نوع کارم این بهترین پیشنهاده و قبول کردم. خدا رو شکر که میبینم سایتم هیچ چیزی از سایت رده بالا کم نداره. برنامه نویسی طراحی حتی تو سئو هم کمکم کردن که فکر نکنم با توجه به شرایط مالی ام کسی قبول می کرد این همه کار برام بکنه. تا الان هم هیچ مشکلی با سایتم نداشتم و کاملا نیازهای من و برطرف کرده. ممنونم از تیم رویال کد

#faa61a
#2e3192
html
css
wordpress
js