ماهان لیبل

ماهان لیبل در زمینه تولید انواع لیبل، کاغذ حرارتی و ریبون در سایز و جنس‌های متنوع فعالیت کرده و خدمات مرتبط را ارائه می‌دهد. همین‌طور تمام تجهیزات مرتبط با چاپ و فراخوانی بارکد، توسط این شرکت تأمین می‌شود. دفتر مرکزی این شرکت در تهران و در فلکه دوم صادقیه مستقر بوده و همچنین دارای یک نمایندگی در شهر کرمان واقع در جهاد 11 است.

شرکت رویال کد خدمات مرتبط با طراحی وب‌سایت این شرکت اعم از طراحی و سئو را عهده‌دار بوده و توسط قالب آماده فلت سام، باکیفیت‌ترین سایت را برای این کسب‌وکار اینترنتی به وجود آورده است. علی‌رغم آنکه سایت ماهان لیبل توسط قالب آماده به وجود آمده، اما از نظر کیفیت و کارایی با نمونه‌های بالاتر از خود تفاوتی نمی‌کند.

مشاهده وب‌سایت این شرکت و مقایسه آن با نمونه‌های مشابه، دلیلی محکم بر کیفیت بالای این وب‌سایت، است؛ زیرا که تمام اصول ساخت وب‌سایت با کارایی بالا، بر روی وب‌سایت ماهان لیبل اعمال گردیده است.

رویال کد باتوجه‌به قواعد گوگل و اصول ساخت سایت شرکتی و ساخت سایت فروشگاهی، قالب آماده فلت سام را بهینه‌سازی کرده و در وب‌سایت این شرکت اعمال نموده است.

ماهان لیبل
مجید نظری مدیر مجموعه ماهان لیبل مجید نظری

رویال کد بهترین شرکت طراحی سایت هست که من باهاشون آشنا شدم زمانی که طراحی سایت خودمو به دست رویال کد سپردم بنا به دلایلی توانایی تامین بودجه چندانی را برای ساخت سایت نداشتم و برای هر شرکتی که درخواست طراحی می‌فرستادم مبالغ نجومی را از من می‌خواستند که واقعا در توانم نبود. به خصوص زمانی که نرخ دلار در حال نوسان بود و ما مجبور بودیم با احتیاط هزینه کنیم چون واقعا نمیدانستیم در آینده ممکن هست با چه چالش هایی روبرو بشیم.

من که خودم نا امید بودم و حتی تو فکر این بودم که برم طراحی سایت یاد بگیرم اما مگه می‌شد؟ نه وقت شو داشتم نه حوصله شو. تا اینکه از طرف یکی از دوستام با رویال کد آشنا شدم به من گفتند با توجه به بودجه تون می‌توانند وبسایت براتون بسازند. دفتر مرکزی شون تو کرمان بود و ما هنوز دفتر کرمان خودمون را تاسیس نکرده بودیم اول فکر کردم شاید نتوانند با تهران همکاری کنند اما به هر حال باهاشون تماس گرفتم و شرایط مو گفتم.

اونا با دقت به حرفام گوش کردند و در نهایت طراحی سایت با قالب فلت سام و به من پیشنهاد کردند. دیدم که با توجه به بودجه و نوع کارم این بهترین پیشنهاده است و قبول کردم. خداروشکر که میبینم سایتم هیچ چیزی از سایت رده بالا کم نداره. برنامه نویسی طراحی حتی تو سئو هم کمکم کردن که فکر نکنم با توجه به شرایط مالی ام کسی قبول می‌کرد این همه کار برام انجام دهد. تا الان هم هیچ مشکلی با سایتم نداشتم و کاملا نیازهای من را به‌طور کامل برطرف کرده. ممنونم از تیم قوی رویال کد

#faa61a
#2e3192
html
css
wordpress
js