نام پروژه: مزون فرشته الهیه

جزئیات پروژه

 • آدرس وب‌سایت:

  https://fereshtehmezonofelahieh.com/
 • نوع سایت:

  وردپرسی قالب اختصاصی
 • نوع کسب‌وکار:

  فروش و اجاره لباس عروس و لباس شب
 • زمان پیاده‌سازی:

  30 روز کاری
 • امکانات سایت:

  مزون فرشته الهیه یک سایت فروشگاهیه که با قالب آماده وردپرس و طرح رابط کاربری نیمه اختصاصی طراحی شده که تمام امکانات مربوط به یک سایت فروشگاهی رو داره.

  جدول امکانات فروشگاه‌های اینترنتی
 • رنگ‌های سایت:

  #dcae48

  #f4f9f9

مزون فرشته الهیه

داستان پروژه مزون فرشته الهیه:

مزون فرشته الهیه، سایتی برای فروش لباس عروس، لباس مجلسی و اکسسوری‌هایی مثل تاج و شنل عروسه.
از اون‌جایی که شب عروسی برای خانم‌ها، شب خاص و به یاد موندنی‌ایه، دوست دارن لباسشون هم لباس زیبا و خاصی باشه و برای همین در انتخاب و خریدش به‌شدت حساسیت به خرج می‌دن.
ما بعد از صحبت با مشتری عزیزمون و  براساس تحقیقات بازاری که انجام دادیم، متوجه شدیم اگر می‌خوایم خانم‌های جوان رو تو سایت مزون فرشته تحت تاثیر قرار بدیم، لازمه از رنگ‌هایی استفاده کنیم که شیک، لاکچری و خاص بودن رو نشون بدن و البته تداعی کننده مراسم عروسی باشن. برای همین به‌عنوان رنگ‌های اصلی، طلایی و سفید رو انتخاب کردیم و از رنگ سبز_آبی هم به‌عنوان رنگ فرعی در طراحی این سایت استفاده کردیم تا مخاطب به محض وارد شدن به سایت، حس‌وحال یک مراسم عروسی لاکچری رو دریافت کنه.
ما همیشه معتقدیم که رنگ‌ها تاثیر زیادی روی تصمیم‌گیری مخاطب دارن و برای همین تو انتخابشون سخت‌گیریم.
بعد از این مرحله، طرح رابط کاربری صفحه اصلی و صفحه درباره ما طراحی شد و بعد از تایید توسط مشتری به تیم فنی منتقل شد و با استفاده از وردپرس قالب آماده به اجرا در اومد.
این سایت تمام امکانات مورد نیاز یک فروشگاه اینترنتی‌ رو در اختیار مشتری ما قرار داده و در حال حاضر یک کانال مهم بازاریابی برای این مزونه و البته پشتیبانی رویال‌کد هم همیشه حواسش هست که اگه مشکلی تو فرایند باشه، سریع برای مشتری حلش کنه.

به مشاوره نیاز دارین یا می‌خواین با خدمات و تعرفه‌های رویال‌کد بیشتر آشنا بشین؟