رضا ذوالعلی

رضا ذوالعلی

هنگامی که شما وارد دنیای بزرگ تکنولوژی و طراحی سایت می‌شوید درواقع احساس می‌کنید وارد جهانی پر از پیشرفت و پویایی شده‌اید.
اینکه بتوانی به قشرهای مختلف در حوزه‌های متفاوت کمک کنی و باعث ایجاد یک تجربهٔ شیرین و کارآمد در آن‌ها شوی، باعث می‌شود که احساس خوب و پیروزی در تو شکل گیرد که با هیچ چیزی در دنیا عوض شدنی نیست.
اینکه تو سرآغاز طلوعی برای فرد دیگری باشی، حس خرسندی و امید را در تو ایجاد می‌کند.

  • موقعیت در رویال کد : مدیر و مؤسس
  • رسالت: هدایت اعضای تیم رویال کد در جهت ارائه بهترین خدمات به مشتریان
  • شماره داخلی :101

درباره

رضا ذوالعلی متولد 1378 و دانش‌آموختهٔ رشته مهندسی کامپیوتر است او از بچگی علاقهٔ بسیاری به کامپیوتر و تکنولوژی داشت و از همان ابتدا هدف آن تأسیس شرکتی بزرگ در زمینه کامپیوتر بود.

او شرکت خود را در سال 1398 در زمینه طراحی سایت تأسیس کرد و با تشکیل تیمی قوی در کنار خود، توانست جز بهترین شرکت‌های طراحی سایت در ایران به شمار رود.

تمام هدف آن این است که بتواند رضایت مشتری را به بهترین نحو، جلب کند؛ چراکه پایه و هدف آن، جلب رضایت مشتری است.

زیرا او عقیده دارد که با به‌دست‌آوردن رضایت مشتری است که شرکت رشد و ارتقا پیدا می‌کند که با همین اعتقاد نیز توانسته است شرکت خود را به‌عنوان یک برند طراحی سایت در دنیا تبدیل کند.

او سعی دارد به هم‌وطنان خود در زمینهٔ رشد دنیای کسب‌وکار اینترنتی کمک کند تا افراد بتوانند باتوجه‌به نیازهای خود، سایتی جذاب و کاربرپسند داشته باشند، او همچنین از اول همکاری خود با مشتریان تا آخر، همیشه در کنار آن‌ها است تا تجربه جذابی را برای مشتریان خود رقم زند.

بهترین پروژه

طراحی فروشگاه اینترنتی

سکرت تی وی

سکرت تی وی در حیطه تولید و ترجمه محتوای آموزشی و مستند مرتبط با حوزه های موفقیت فعالیت می کند. سخنرانی معروف ترین مربیان موفقیت به همراه فیلم های منتشر شده توسط این افراد، توسط این سایت به زبان فارسی برگردانده شده و در دسترس علاقه مندان قرار داده شده است.

  • #منتخب رویال کد
طراحی سایت سکرت تی وی

مهارت ها

مهارت های شغلی

وردپرس ٪

html و css ٪

js و jquery ٪

سئو ٪

مهارت فردی

انتقاد پذیری٪

حل مسئله ٪

رهبری ٪

فداکاری ٪

نمونه کار ها

طراحی سایت ماهان لیبل

ماهان لیبل

mahanlabel.com

طراحی سایت سکرت تی وی

سکرت تی وی

secret-tv.com