سفارش طراحی سایت - با ضمانت بهترین قیمت

سفارش طراحی سایت چه کمکی به ما می‌کند؟ در واقع داشتن یک سایت برای کسب‌وکار ما چه اهمیتی می‌تواند داشته باشد؟ سفارش طراحی سایت و ورود با وادی خدمات آنلاین، یک سرمایه‌گذاری پرسود برای آیندۀ خودمان و کسب و کارمان خواهد بود. با رشد چشمگیر فناوری و اینترنت، داشتن سایت برای افراد و کسب‌وکارها دیگر یک انتخاب نیست بلکه نیاز ویژه و اولویت اول است.

چرا به رویال کد سفارش طراحی سایت بدهیم؟

ما در شرکت رویال کد از به‌روزترین مباحث و فناوری‌ها استفاده می‌کنیم تا خدمات طراحی و اجرای سایت‌های ما مطابق نیاز روز کاربران باشد.

استفاده از تکنولوژی vue.js

پشتیبانی لحظه ای

آموزش رایگان

گارانتی حسن انجام کار

سفارش طراحی سایت

سفارش طراحی سایت

قبل از ثبت سفارش طراحی سایت یک جلسه مشاوره مهمان ما باشید.

۰۳۴۹۱۰۱۱۲۱۰ تضمین کیفیت

فقط با چند کلیک ساده سایت خود را سفارش دهید

GET STARTED

0$

با تشکر از شما، ما به زودی با شما تماس خواهیم گرفت!

روش پیاده سازی سایت خود را انتخاب کنید

برای ادامه باید یک مورد را انتخاب کنید

انتخاب نوع قالب

برای ادامه باید یک مورد را انتخاب کنید

پایه
برای ادامه باید یک مورد را انتخاب کنید

قالب
برای ادامه باید یک مورد را انتخاب کنید

فروشگاهبرای ادامه باید یک مورد را انتخاب کنید

وبلاگ
برای ادامه باید یک مورد را انتخاب کنید

امکانات جانبی
برای ادامه باید یک مورد را انتخاب کنید

هزینه نهایی

قیمت تخمینی نهایی:

Summary

توضیحات اطلاعات تعداد قیمت
تخفیف:
مجموع
1

در بخش توسعۀ فرانت‌اند از تکنولوژی vuejs استفاده می‌کنیم. vuejs توسط APIهایی که برنامه‌نویسان رویال کد به وجود آورده‌اند، با بخش بک‌اند سایت مرتبط خواهد بود. به‌این‌ترتیب قسمت‌های گوناگون بک‌اند و فرانت‌اند به طور کامل از یکدیگر جداسازی می‌شوند و روی سرورهای مختلف قرار می‌گیرند. این روش روی سرعت سایت و انتقال از صفحه‌ای به صفحات دیگر نمایان می‌شود و بازدیدکنندگان سایت در زمانی کمتر از دو ثانیه می‌توانند به صفحات جدید بروند. سرعت بالای وب‌سایت از عوامل مؤثر در سئو و رتبه گیری سایت است. همچنین این فناوری از میزان دسترسی هکرها به اطلاعات سایت می‌کاهد.

2

از مهم ترین مزیت های شرکت رویال کد نسبت به بسیاری از شرکت ها، بدون واسطه بودن ما است. ما در رویال کد به طور مستقیم با کارفرما در ارتباط هستیم و تمامی فرایندهای طراحی و اجرای سایت مستقیم زیر نظر کارفرما انجام می گیرد تا جای هیچ نگرانی برای کیفیت و طراحی کار باقی نماند.

3

توانمندی برنامه نویسان ما در طراحی و اجرای کدنویسی های اختصاصی نیز سایتی کاملاً یونیک و منحصر به فرد را در اختیار شما قرار می دهد. سایت های اختصاصی کدنویسی شده توسط رویال کد، محدودیتی در طراحی و گسترده کردن امکانات ندارند؛ با توجه به نوع کاربرد شما می توانند بخش های انبارداری، حسابداری و ... را به سایت خود اضافه کنید. توسعه پذیری سایت های اختصاصی رویال کد نیز راه را برای گسترش کسب و کار شما کاملاً باز گذاشته است و جای هیچ نگرانی برای افزودن برنامه و امکانات جدید به سایتتان نخواهید داشت.

چگونه به رویال کد سفارش طراحی سایت بدهیم؟

1

برای سفارش طراحی سایت های گوناگون فروشگاهی، شخصی، حقوقی، هنری و هرآنچه مدنظر شما است، تنها کافی است از طریق یکی از راه‌های ارتباطی ما، با ما تماس بگیرید. شما به طور مستقیم با رویال کد در ارتباط خواهید بود.

2

پس از برقراری ارتباط، یک جلسه مشاوره طراحی سایت به صورت رایگان برای شما برنامه‌ریزی می‌شود تا تیم مشاوران ما در رویال کد بتوانند از نیاز و خواستۀ شما به‌خوبی مطلع شوند.

3

سرانجام تیم برنامه‌نویسی و طراحی وارد می‌شوند تا پروژۀ شما را به بهترین نحو به اجرا در بیاورند.
ما در شرکت رویال کد در تلاشیم تا بهترین خدمات حوزۀ وب را به مشتریان خود ارائه دهیم.

خدمات رویال کد در زمینه طراحی سایت

رویال کد چه خدماتی در سفارش طراحی سایت دارد؟

مشاورۀ رایگان

در نخستین قدم برای طراحی سایت، شما با مشاوران ما ارتباط خواهید داشت. در طی جلسات مشاوره، مشاوران ما به نیازها، اهداف و خواسته‌های شما به طور کامل آگاهی پیدا می‌کنند. این جلسۀ مشاوره سنگ بنای ادامۀ مسیر طراحی و اجرای سایت خواهد بود.

پس از اطلاع از آنچه در ذهن شما است، طی یک قرارداد رسمی مناسب‌ترین روش طراحی سایت، تعرفه و زمان اجرای پروژه مشخص می‌شود. این قرارداد مکتوب شده و در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

طراحی اولیۀ و ویرایش رایگان

سپس تیم طراحی و برنامه‌نویسان ما در رویال کد، تلاش می‌کنند تا با اطلاعاتی که از زمان مشاوره به دست آورده‌اند، طراحی اولیه از ظاهر سایت را برای شما آماده کنند.

طراحی رابط کاربری در نرم افزارهای adobe xd یا فیگما انجام می‌شود. در صورتی که طراحی نیاز به ویرایش داشته باشد تا سه بار به طور رایگان می‌توانید درخواست ویرایش دهید. پس از تأیید نهایی شما، فرانت اند سایت اجرا می‌شود.

طراحی سایت بر اساس نیاز مشتری

اگر سایت شما کدنویسی بود، برنامه‌نویسان ما قالبی که برای سایت تأیید کرده‌اید را کدنویسی می‌کنند. اما در صورتی که سایت شما باید بر پایۀ سیستم‌های مدیریت محتوا اجرا شود، ابتدا سیستم مدیریت محتوا وردپرس نصب می‌شود و سپس متناسب با طراحی رابط کاربری تأیید شده توسط شما، ظاهر سایت یا همان فرانت اند سایت را اجرا می‌شود.

برای اجرای بک‌اند سایت نیز در صورتی که سایت کدنویسی اختصاصی باشد، برنامه‌نویسان رویال کد، سیستم مدیریت محتوای سایت شما را آماده می‌کنند و در نهایت با قالب موردنظر هماهنگ می‌کنند. ما در رویال کد همواره به فکر راحتی مشتریان خود هستیم. به همین خاطر پس از طراحی قالب‌های اختصاصی در وردپرس، فایل استاتیک آن را در اختیار مشتری خود می‌گذاریم. پس اگر شما در آینده تصمیم گرفتید از وردپرس به یک سایت اختصاصی کوچ کنید، نیازی نیست هزینۀ کدنویسی فرانت اند و قالب را بپردازید. با رویال کد یک‌بار، باکیفیت هزینه می‌کنید.

تضمین امنیت و رفع باگ‌ها

پس از انجام تمامی مراحل و آماده‌شدن سایت، متخصص‌های امنیت و متخصص‌های سئوی رویال کد، سایت را بررسی می‌کنند تا تمامی ایرادها و باگ‌های سئو، امنیت و ... را پیدا و رفع کنند.

همچنین در این مرحله از خوب بودن تجربۀ کاربری هم اطمینان حاصل می‌کنند تا سایت بدون هیچ مشکلی آمادۀ ارائه بر بستر اینترنت باشد.

ارائۀ هاست و دامین

در نهایت پس از اینکه سایت آماده شد، نوبت می‌رسد به خرید هاست و تأیید دامین؛ تا سایت شما بتواند روی بستر اینترنت ارائه شود و شما بتوانید محتوای مدنظرتان را به مخاطب خود عرضه کنید.

پشتیبانی رایگان

ما در رویال کد همواره در کنار مشتریان خود هستیم. اجرای یک سایت پایان کار نیست؛ آغاز کار است. پس از انتخاب دامین و اجرای سایت روی هاست، پشتیبانان ما متناسب نیاز شما بین سه ماه تا یک سال از شما پشتیبانی می‌کنند تا هرگونه مشکل، ایراد، سؤال و ابهام شما در خصوص سایتتان را رفع کنند و شما با خیال راحت به ثمر رسیدن سایت را ببینید.

مراحل طراحی انواع سایت ها

1.تجزیه و تحلیل و برنامه‌ریزی برای طراحی سایت

این مرحله، مهم‌ترین و پایه‌ای‌ترین مرحله برای طراحی سایت است. اگر دقیق و درست اطلاعات موردنیاز جمع‌آوری و تحلیل شود، پایه‌ای قوی با کمترین میزان اشتباه برای طراحی سایت خواهیم داشت.

برای اینکه بتوانیم قالب مناسب سایت را انتخاب کنیم، باید اطلاعات موردنیاز، هدف از طراحی سایت، خواسته‌های مشتری و ... را جمع‌آوری کنیم. تیم مشاوره و طراحی سایت با تجزیه و تحلیل این داده‌ها می‌تواند بهترین و مناسب‌ترین قالب برای سایت را انتخاب کند و یک برنامه‌ریزی کاربردی داشته باشد.

2.طراحی یا انتخاب قالب مناسب (سایت فروشگاهی، آموزشی، شخصی و ...)

با توجه به کدنویسی شده بودن یا وردپرسی بودن سایت، قالب سایت انتخاب یا کدنویسی می‌شود. انتخاب یا ساخت قالب، باید مناسب با اهداف سایت و نیاز کاربران آیندۀ سایت باشد.

3.طراحی UI و UX

در این مرحله متخصصان UI و UX رویال کد، رابط کاربری یا User Interface (طرح‌ها، منوها، فرم‌ها، دکمه‌های فراخوان و ...) و طراحی تجربۀ کاربری یا User Experience (صفحات داستانی، تست عملکرد کاربر و تجربۀ آن، وایر فریم‌ها و ...) سایت را طراحی و اجرا می‌کنند.

4.همکاری با توسعه دهندگان، طراحان گرافیک، نویسندگان و ...

توسعه دهندگان و طراحان گرافیک، سایت را از نظر فنی و ظاهری آمادۀ استفاده می‌کنند. در تمام مراحل باید در نظر داشت که سایت‌ها برای رفع نیاز مخاطبان آینده ساخته می‌شوند پس باید متناسب نیاز آن‌ها طراحی و توسعه سایت انجام بگیرد.

انتخاب نویسندگان و تولیدکنندگان محتوا نیز باید به‌دقت صورت بگیرد؛ زیرا هر سایتی با محتوای یونیک و منحصربه‌فرد خود می‌تواند در موتورهای جستجو رتبه بگیرد و مخاطب جذب کند. به همین دلیل تولید محتوای اثربخش و کاربردی یکی از مهم‌ترین و حساس‌ترین مسائل در اجرای یک سایت خوب است.

5.تست سایت برای رفع ایرادها و استقرار آن

 مرحلۀ پایانی کار، تست فنی و بررسی داده‌های سایت است تا نقص‌ها و باگ‌های احتمالی رفع شود.

برای آنکه بدانیم سایت آماده شده تا چه اندازه می‌تواند اهداف مدنظر ما را محقق کند، نیاز داریم موشکافانه آن را بررسی کنیم تا ایرادهای آن را رفع و سایت را اجرا کنیم.

این‌ها، مراحل کلی در طراحی سایت‌های گوناگون است. فرقی نمی‌کند سایت شما کدنویسی اختصاصی داشته باشد یا وردپرس؛ این مراحل برای رسیدن به یک سایت درست و مناسب اجرا می‌شود.