طراحی سایت هتل

امروزه با توجه پیشرفت تکنولوژی و تغییر سبک زندگی باعث شده است کاربران اینترنتی به‌صورت غیرحضوری اقدام به خرید اینترنتی بلیط هواپیما، اتوبوس، تور، رزرو هتل و… را با کمترین قیمت به‌صورت آنلاین انجام دهند و کسب‌وکارها باید مطابق تکنولوژی خدمات خود را بروز نمایند.

یکی از این نیازها که حائز اهمیت طراحی سایت هتل است که رویال کد این کار را برای شما به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهد و شما می‌توانید به‌راحتی: به معرفی هتل، رزرو اتاق، خدمات هتلداری، امکانات رفاهی هتل، لیست قیمت اتاق‌ها و… را به مشتریان خود ارائه نمایید.

طراحی سایت هتل

طراحی سایت هتل و اماکن اقامتی

طراحی سایت هتل، جهشی در درآمد هتل شما

۰۳۴۹۱۰۱۱۲۱۰ تضمین کیفیت
دلایلی که یک هتل نیاز به سایت دارد

بازاریابی و جلب مشتریان جدید

با توجه به اینکه کسب‌وکارها نیازمند بازاریابی و جلب مشتریان جدید هستند از این رو هتل‌ها و مراکز اقامتی باید به حجم بالای سفرهای سیاحتی و زیارتی و تجاری که اغلب به‌واسطه جستجوی آنلاین صورت می‌گیرد چارهٔ بی اندیشند و اگر سیستم بازاریابی و جلب مشتری سنتی و به‌صورت فیزیکی کماکان ادامه دارد باید بدون فوت وقت برای طراحی سایت هتل خود اقدام کنید تا سهم بیشتری از مشتریان را به سمت هتل خود سرازیر نمایید، برای این منظور کافی است که با پشتیبانی سایت رویال کد در تماس باشید تا با مشاوره اختصاصی به شما در کمترین زمان سایت خود را راه‌اندازی کنید و شما بتوانید سیستم رزرو آنلاین به میهمانان خود ارائه دهید.

بازاریابی و جلب مشتریان جدید

27سایت
با موفقیت طراحی شده است
10 همکار
عزیز در تیم رویال کد فعالیت دارد
27 مشتری
گرانقدر با رویال کد همکاری دارند
1 سایت
با موفقیت به فروش رسانده ایم

دلایلی که یک هتل نیاز به سایت دارد

تجارت الکترونیک و فروش اینترنتی

همان‌طور که در توضیحات بالا اشاره کردیم امروزه برای پابرجا ماندن کسب‌وکار نیاز به تجارت الکترونیک و فروش اینترنتی یک امر حیاتی محسوب می‌شود تا به بقای کسب‌وکار شما کمک شایانی شود و یکی از راه‌های ایجاد تجارت الکترونیک و فروش اینترنتی راه اندازی سایت هتل است و با طراحی سایت هتل شما می‌توانید دست واسطه‌هایی همچون آژانس‌های مسافرتی را کوتاه نمایید و بدون پرداخت هیچ‌گونه کمیسیونی، فروش بیشتر را با اطمینان سود بالا کسب کنید.

در واقع به‌صورت مستقیم با مشتریان خود در ارتباط باشید و از نظرات مشتریان در داخل وب‌سایت خود استفاده کنید تا کاربران جدید از کیفیت خدمات شما اطلاع یابند.

سوالی دارید ؟ منتظر صدایی گرم شما هستیم

برای مشاوره رایگان با شماره ۰۳۴۹۱۰۱۱۲۱۰ تماس بگیرید

دلایلی که یک هتل نیاز به سایت دارد

برندسازی اینترنتی

یکی از امکاناتی که باعث می‌شود مشتریان بیشتری به هتل شما مراجعه کنند داشتن برند معتبر در فضای اینترنت است و شما می‌توانید با استفاده از سیستم تبلیغات گوگل و بازاریابی اینترنتی، برند اینترنتی مدنظر خود را ایجاد کنید تا رونق کسب‌وکار شما بیشتر از هر زمانی شود که این کار را با پرداخت هزینه بسیار کم می‌توانید به سایت رویال کد بسپارید تا خدمات سئو و تبلیغات برند هتل شما را با بهترین کیفیت اجرا نماید.

برندسازی اینترنتی

دلایلی که یک هتل نیاز به سایت دارد

معرفی هتل و اطلاع رسانی های مناسبتی

با توجه به بالا بودن هزینه‌های تبلیغات بیلبورد و تلویزیونی و عدم بازار هدف درست در فضای فیزیکی یکی از راه‌های پایین آوردن هزینه‌های تبلیغاتی تلویزیونی و بیلبوردهای تبلیغاتی داشتن سایت هتل است که علاوه بر پایین آوردن هزینه‌های جانبی، می‌توانید انواع اطلاع‌رسانی‌های مناسبتی را با توجه به فصول مختلف و تعطیلات رسمی کشور داشته باشید و میهمانان از برنامه‌های آتی هتل شما آگاهی و اطلاعات کافی را به دست آورند.

بسیاری از آژانس‌های مسافرتی از طریق مجازی اقدام به جذب گردشگر و مسافر می‌نمایند و با توجه به جستجوهای آنلاین، با داشتن سایت هتل؛ شما می‌توانید اعتماد مدیران آژانس‌های مسافرتی را جلب کنید؛ چرا که میزان زمان ماندگاری مسافران را آژانس‌های مسافرتی تعیین می‌نمایند و شما با داشتن کاتالوگ‌های تبلیغاتی معرفی امکانات رفاهی همچون میزان اتاق‌ها، تعداد ظرفیت اتاق‌ها، لیست قیمت، ارائه تخفیفات مناسبتی و… را به مسافران و آژانس‌های مسافرتی ارائه دهید.

خدمات رویال کد در مورد طراحی سایت هتل

1)  مشاوره دقیق و اصولی

برای طراحی سایت هتل باید اطلاعات کاملی از هتل و اهداف مدنظر در اختیار شرکت طراحی سایت رویال کد قرار گیرد که طی مشاوره دقیق و اصولی تمام موضوعات و خواسته‌های کارفرما مورد بررسی قرار می‌گیرد و با توجه به خواسته و اهداف کارفرمایان بهترین و به‌صرفه‌ترین پلن اقتصادی به کارفرما ارائه داده می‌شود با توجه به وضعیت هتل و شرایط موجود بهترین فاکتورها در طراحی سایت هتل اعمال می‌شود و در نهایت هدف طراحی سایت رویال کد، بالاترین درجه رضایت مشتری خواهد بود.

2)  قیمت مناسب

با توجه به وجود شرکت‌های مختلف طراحی سایت، طبیعی است که قیمت‌های مختلفی از طرف شرکت‌های طراحی سایت ارائه می‌شود، اما شرکت طراحی سایت رویال کد این اطمینان را به شما می‌دهد که بهترین و به‌صرفه‌ترین قیمت طراحی سایت هتل را در بین تمام شرکت‌های موجود در حوزه طراحی سایت ارائه می‌دهد و حتی یک خدمت در سایت خود با عنوان طراحی سایت ارزان اضافه کرده و با بسنده کردن به کمترین سود، سعی در رضایت مشتریان خود خواهد داشت و شما با خواندن نظرات مشتریان ما در پایین صفحه به این مسئله پی خواهید برد و مزیت رقابتی دیگر شرکت ما، طراحی سایت هتل با توجه به میزان بودجه شما است.

3)  سئو و بهینه‌سازی وب‌سایت هتل

به جرات می‌توان گفت که یکی از مهم‌ترین قسمت‌های خدماتی شرکت طراحی سایت رویال کد، سئو و بهینه‌سازی سایت هتل است، چرا که باعث افزایش تعداد بازدیدکنندگان شما خواهد شد و سئو و بهینه‌سازی سایت باعث رونق کسب‌وکار شما بعد از تمام شدن کار طراحی سایت هتل خواهد بود، در واقع سئوی سایت به معنای زنده‌بودن کسب‌وکار شماست که این کار را شرکت طراحی سایت رویال کد با داشتن متخصصان سئو انجام می‌دهد و با انجام سرویس‌های تبلیغاتی گوگل و کمپین‌های تبلیغاتی از بازدیدکنندگان بیشتری برخوردار خواهید شد. البته شایان‌ذکر است که هزینه سرویس‌های تبلیغاتی گوگل رایگان نیست و در ازای اجرای سرویس‌های تبلیغاتی گوگل و کمپین‌های تبلیغاتی هزینهٔ آن جدا محاسبه خواهد شد.

4)  تضمین امنیت بالای سایت

یکی از مهم‌ترین قسمت‌های طراحی سایت تضمین امنیت بالای سایت است که تأمین امنیت سایت طراحی شده بر عهده ماست، به همین منظور شرکت برای تأمین امنیت سایت از افراد متخصص حوزه امنیت برای تأمین امنیت سایت شما استفاده می‌کند تا تمام راه‌های هک شدن سایت و باگ‌های احتمالی نفوذ در سایت برطرف شود و سایتی با امنیت کامل در اختیار داشته باشید و با خیال راحت بتوانید از خدمات آنلاین سایت هتل استفاده کنید.

طراحی سایت اماکن اقامتی

امکاناتی که در سایت هتل باید وجود داشته باشد

برای اینکه سایت هتل حداکثر بازدهی را برای هتل داشته باشد طبیعی است که یکسری امکانات ویژه ذیل را داشته باشد که به ترتیب عبارت‌اند:

 • از لحاظ گرافیکی دارای ظاهری زیبا و دلنشین باشد.
 • قابلیت رزرو آنلاین داشته باشد.
 • قابلیت نمایش اطلاعات اتاق‌ها و خدمات را داشته باشد.
 • دارای سیستم پرداخت آنلاین باشد.
 • دارای نماد الکترونیکی (اینماد) و عضویت در سایت سازماندهی باشد.
 • امکان عضو شدن کاربران را داشته باشد.
 • قابلیت معرفی هتل و تاریخچه مختصری از آن را داشته باشد.
 • امکان قابلیت نمایش قیمت اتاق‌ها بر اساس ظرفیت آنها وجود داشته باشد.
 • دارای قابلیت چندزبانه بودن باشد.
 • امکان گالری تصاویر و درج نظرات مشتریان را داشته باشد.
 • امکان نمایش منوی رستوران و اطلاعاتی مربوط به نوع غذا را داشته باشد.
 • طراحی بر حسب سئو و بهینه‌سازی‌شده باشد.

امکاناتی که رزرو آنلاین و مستقیم با طراحی سایت هتل در اختیار صاحبان کسب‌وکار قرار می‌دهد عبارت‌اند از:

در ادامه امکاناتی که رزرو آنلاین در اختیار شما قرار می‌دهد را برای شما عزیزان با جزئیات بیشتری توضیح می‌دهیم:

 • اولین امکانی که طراحی سایت هتل می‌تواند داشته باشد مجهز بودن به سیستم رزرو مستقیم است که باعث می‌شود مسافرین و میهمانان شما دسترسی به رزرو مستقیم داشته باشند و این امکان باعث حذف پرداخت حق کمیسیون به آژانس‌های مسافرتی می‌شود.
 • با ایجاد امکان رزرو آنلاین شما می‌توانید در کمترین زمان ممکن کارهای پذیرش مسافرین و میهمانان را انجام دهید و رضایت مسافرین و میهمانان خود را به بالاترین سطح ممکن ارتقا دهید، همچنین می‌توانید ارتباط مستقیم با مسافرین و میهمانان خود قبل و حین و بعد از اقامت داشته باشید و باعث برندسازی هتل خود در ارائه بهترین کیفیت و خدمات شوید.
 • با طراحی سایت هتل شما می‌توانید سیستم بازاریابی و رزرو و کنسلینگ اختصاصی خود را داشته باشید و قوانین مخصوص به خود را اجرا کنید.
 • با طراحی سایت هتل شما از هرگونه وابستگی به آژانس‌های مسافرتی بی‌نیاز خواهید شد و می‌توانید برای ارائه خدمات بهتر برنامه‌های اختصاصی خود را اعمال کنید.
 • با طراحی سایت هتل شما دسترسی راحت به اطلاعات مسافرین و میهمانان خود خواهید داشت و بیشتر با نیازها و سلایق آنها آشنا خواهید شد اطلاعاتی همچون نوع گوشی، کشور و شهر محل زندگی، سن، جنسیت و… دسترسی خواهید داشت و این اطلاعات برای چیدن استراتژی‌های مختص کسب‌وکار شما بسیار حائز اهمیت خواهد بود، چرا که آژانس‌های مسافرتی هیچ‌گونه اطلاعاتی از مسافرین و مهمانان خود در اختیار شما قرار نمی‌دهند و شما بعد از اتمام اقامت مسافرین، امکان دسترسی به آنها را نخواهید داشت.

اهمیت طراحی سایت هتل چند زبانه

امروزه به دلیل پتانسیل‌های بالقوهٔ که کشور ایران از لحاظ منابع تاریخی و گردشگری دارد امکان حضور توریست‌ها و افراد خارجی در کشورمان وجود دارد و یکی از گزینه‌هایی که در این شرایط مطرح می‌شود طراحی سایت هتل چندزبانه است که در کنار زبان فارسی، زبان‌های زنده دنیا همچون انگلیسی، فرانسوی و… وجود داشته باشد تا توریست‌ها به‌راحتی بتوانند از خدمات هتل شما آگاه شوند و بیشترین بهره‌وری را از لحاظ اقتصادی عاید شما نمایند که در صورت عدم وجود قابلیت چند زبانه بودن، شما سهم زیادی از بازار مشتریان هدف خود را از دست خواهید داد.

اما خبر خوب آن است که شما لازم نیست نگران این موضوع باشید شرکت طراحی سایت رویال کد این کار را برای شما انجام می‌دهد و شما می‌توانید از خدمات طراحی سایت هتل چند زبانه بهره‌مند شوید، کافی است که با کارشناسان ما در تماس باشید و مشاوره رایگان در این زمینه از کارشناسان ما دریافت کنید.

چرا رویال کد برای طراحی سایت هتل مناسب است؟

طراحی سایت هتل به‌صورت حرفه ‌ای

طراحی سایت هتل با توجه اهمیت بالایی که دارد باید به‌صورت حرفه‌ای طراحی شود به‌عنوان‌مثال هارمونی زیبایی بین رنگ منوها و گرافیک سایت وجود داشته باشد تا چشم کاربران را اذیت نکند که شرکت طراحی سایت رویال کد به این موضوع بسیار اهمیت می‌دهد و از ترکیب رنگ‌هایی در منو و گرافیک سایت استفاده می‌کند که برای مسافرین بسیار جذاب و خوشایند به نظر برسد.

پشتیبانی آنلاین

یکی از مزیت‌های رقابتی طراحی سایت رویال کد داشتن پشتیبانی آنلاین به‌صورت 24 ساعت شبانه‌روز در هفت روز هفته است که با توجه به نوع سایت از 3 تا 12 ماه پشتیبانی رایگان برخوردار می‌شوید تا در صورت بروز هرگونه مسئله در سریع‌ترین زمان ممکن به مسئله شما رسیدگی شده و تیم فنی آن را برطرف نماید.

طراحی سایت ریسپانسیو

طراحی سایت ریسپانسیو به این صورت است که سایت به نحوی طراحی می‌شود که هم قابلیت نمایش در سیستم دسکتاپ (کامپیوتر و لپ‌تاپ) و هم بر روی گوشی‌های هوشمند تمامی قسمت‌های سایت به‌خوبی بارگذاری شده و برای کاربران بدون هیچ نقصی نمایش داده شود، البته با پنل کاربری آسان مشتریان به‌راحتی می‌توانند از امکانات تعبیه شده در سایت استفاده کنند.

دارای برنامه معین درآمدزایی

به دلیل در اختیار داشتن متخصصان دیجیتال مارکتینگ شما به‌راحتی می‌توانید از متخصصان ما برنامه معین درآمدزایی دریافت نمایید و با استفاده از تجارب متخصصان دیجیتال مارکتینگ رویال کد در سریع‌ترین زمان ممکن به در آمد برسید.

تحویل سایت در سریع‌ترین زمان

با توجه به اینکه شرکت طراحی سایت رویال کد از تکنسین فنی در حوزه‌های مختلف برخوردار است شما به‌راحتی در کمترین زمان ممکن می‌توانید سایت خود را آماده تحویل بگیرید به‌سرعت وارد برنامه معین درآمدزایی خود شوید.

آموزش تمام قسمت‌های پنل مدیریت سایت

یکی دیگر از ویژگی‌های شاخص شرکت طراحی رویال کد آموزش استفاده از تمام قسمت‌های پنل مدیریت سایت است تا شما به‌راحتی از سایت خود نهایت استفاده را ببرید.

سایر خدمات رویال کد در زمینه طراحی سایت

بدون آگاهی هیچ وقت تصمیم نگیر

نقشه راه رویال کد

Mysql چیست و چه کاربردی دارد؟
مفاهیم اولیه

MySQL چیست و چه کاربردی دارد؟

Python چیست و چه کاربردی دارد؟
مفاهیم اولیه

آشنایی با زبان برنامه‌نویسی پایتون و کاربردهای آن

Hack چیست؟
مفاهیم اولیه

هک چیست؟