طراحی سایت وکالت

شما باید به بهترین شکل ممکن پاسخگوی موکلان و کاربران خود باشید و مهم‌ترین کاری که در مرحله اول باید انجام دهید، طراحی سایت وکالت است.

با این کار نه‌تنها اشخاصی که به شما رجوع می‌کنند راضی خواهند بود، بلکه می‌توانید به‌آسانی بسیاری از امور را، با سرعت بیشتری پیش ببرید.

وب‌سایت حقوقی ساده‌ترین و مطمئن‌ترین راه برای پیشرفت فعالیت‌های شما به‌عنوان یک وکیل است.

اگر سایت وکالت نداشته باشید، موکلان شما مجبور خواهند بود، بابت هر مسئله کوچکی با شما تماس بگیرند و شما نیز در صورت افزایش تعداد مراجعه‌کنندگان، به‌سختی قادر خواهید بود آنها را مدیریت کنید.

طراحی سایت وکالت

طراحی سایت وکیل

طراحی سایت حقوقی با بهترین کیفیت و قیمت

۰۳۴۹۱۰۱۱۲۱۰ مشاوره کاملا رایگان
شرکت طراحی سایت وکالت

چرا باید در انتخاب شرکت طراحی سایت دقت کنید

طراحی سایت وکالت در مقایسه با طراحی فروشگاه اینترنتی بسیار پیچیده‌تر است؛ زیرا که ارائه‌دهنده خدمات خاص به افرادی است که دچار مشکلات جدی در زندگی خود شده‌اند.

به همین دلیل، ساخت این‌گونه سایت‌ها مهارت‌های خاصی را نیاز دارد.

اگر تصمیم گرفته‌اید، اقدام به ثبت سفارش طراحی سایت کنید، باید مسئولیت این کار را برعهده شرکتی بگذارید که تجربه کاری در این زمینه را داشته باشد.

چرا باید در انتخاب شرکت طراحی سایت دقت کنید

27سایت
با موفقیت طراحی شده است
10 همکار
عزیز در تیم رویال کد فعالیت دارد
27 مشتری
گرانقدر با رویال کد همکاری دارند
1 سایت
با موفقیت به فروش رسانده ایم

طراحی سایت وکالت، برگ برنده شما

وکلا به سایت حقوقی احتیاج دارند

بعضی‌ها تصور می‌کنند، طراحی سایت مختص به افرادی است که کالا می‌فروشند. درحالی‌که این تصور کاملاً اشتباه است.

شما حتی در صورت وکیل بودن، باید وب‌سایت وکالت داشته باشید. شما تنها در بستر اینترنت قادر خواهید بود که خودتان را به‌درستی معرفی کنید.

اگر مایل هستید، به‌عنوان یک وکیل با آرامش بیشتری امور حقوقی مردم را پیش ببرید، اولین قدم را برای این کار، محکم بردارید.

در غیر این صورت نمی‌توانید هم پای سایر وکلای مطرح کشور حرکت کنید و در انتها به انزوا کشیده خواهید شد.

سوالی دارید ؟ منتظر صدایی گرم شما هستیم

برای مشاوره رایگان با شماره ۰۳۴۹۱۰۱۱۲۱۰ تماس بگیرید

رویال کد: بهترین شرکت طراحی سایت وکالت

چرا شما باید رویال کد را برای طراحی سایت وکالت خود انتخاب کنید؟

رویال کد خدمات متنوعی را در زمینه طراحی انواع وب‌سایت‌های فروشگاهی و حقوقی ارائه می‌دهد که متناسب با هر بودجه‌ای است. ما بین مشتریان خود هیچ تفاوتی قائل نمی‌شویم و حتی اگر بخواهید سفارش طراحی ارزان‌ترین نوع وب‌سایت را هم داشته باشید، بهترین خدمات را در کوتاه‌ترین زمان ممکن خدمت شما ارائه خواهیم کرد.
در حقیقت هدف ما در تیم طراحی سایت رویال کد برآورده کردن تمام نیازهای شما است. ما منافع کسب‌وکار شما را بر منافع خود ترجیح می‌دهیم زیرا رمز موفقیت را در رضایت مشتریان عزیز خود می‌دانیم:

چرا شما باید رویال کد را برای طراحی سایت وکالت خود انتخاب کنید؟

8 دلیل اصلی که شما را مجبور به انتخاب رویال کد می کند!

تمام اطلاعات لازم را جمع‌آوری می‌کنیم

رویال کد در دو مرحله اقدام به بررسی نیازها و خواسته‌های شما می‌کند؛ در مرحله اول تیم مشاورین ما، جلسات مشاوره طراحی سایت را جهت جمع‌آوری اطلاعات موردنیاز از سوی شما برگزار می‌کنند. در این جلسات، ما بادقت به حرف‌های شما گوش فرا خواهیم داد و اطلاعات لازم را در مورد نوع فعالیت شما به دست می‌آوریم.
در مرحله دوم نیز کارشناسان ما در مجموعه مدیریت رویال کد به ارزیابی اطلاعات جمع‌آوری‌شده می‌پردازند.

تیم طراحان تجربه و رابط کاربری

بعد از جمع‌آوری اطلاعات لازم از جانب شما، تیم طراحان تجربه کاربری و رابطه کاربری کار خود را آغاز می‌کنند. در این مرحله می‌بایست ساختمان اصلی وب‌سایت شما طراحی شود. این بخش نیز در دو مرحله صورت می‌پذیرد؛ در قدم اول ما یک طرح ابتدایی را برای تأیید برای شما ارسال می‌کنیم. شما هر تغییری را که مدنظر داشتید می‌توانید به ما بگویید. اگر در مورد طراحی صفحات، دکمه‌ها، رنگ‌های بکار رفته و موارد دیگر، ایده دیگری را در ذهن داشتید، ما موردتوجه قرار خواهیم داد و بر اساس اصول طراحی تجربه و رابطه کاربری، آنها را اعمال خواهیم کرد. بعد از آنکه بدنه اصلی وب‌سایت به تأیید نهایی شما رسید، نوبت به تیم برنامه‌نویسی رویال کد می‌رسد.

برنامه‌نویسی اصولی قالب و وب‌سایت

تیم برنامه‌نویسی در رویال کد به دو گروه توسعه دهندگان فرانت‌اند و توسعه دهندگان بک‌اند تقسیم می‌شوند. این دو گروه مستقل از یکدیگر فعالیت می‌کنند و توسط مدیر پروژه به یکدیگر متصل می‌شوند. برنامه‌نویسان فرانت‌اند ما، قالب‌های شما را کاملاً بر اساس اصول سئو و به شکل بهینه طراحی می‌کنند و به‌نوعی از پایه آن را باتوجه‌به الگوریتم‌های گوگل و اصول بهینه‌سازی وب‌سایت به وجود میاورند.

برنامه‌نویسی در این مرحله چنان با دقت انجام می‌شود که بازدیدکنندگان سایت در زمان کمتر از 2 ثانیه می‌توانند به صفحات مختلف سایت دسترسی داشته باشند. در نهایت نیز توسعه دهندگان بک‌اند، به کمک زبان PHP و فریم‌ورک معروف آن لاراول، سایت شما را کاملاً به شکل پویا در میاورند.

امنیت وب‌سایت‌ها برای ما مهم است

در رویال کد تیمی متخصص جهت تأمین امنیت وب‌سایت شما فعالیت می‌کنند. این گروه کاملاً با اصول فنی این حوزه آشنایی دارند و دسترسی هکرها را به سایت کاملاً قطع می‌کنند.

زمان شما برای ما با ارزش است

همان‌طور که در بالا خدمت شما عرض کردیم، مسئولیت‌ها در رویال کد کاملاً تقسیم‌بندی‌شده است. این کار باعث می‌شود که تمام امور مربوط به طراحی وب‌سایت با سرعت بیشتری انجام بپذیرد و کارایی افراد شاغل در هر بخش افزایش یابد؛ زیرا با تمرکز بیشتری می‌توانند فعالیت کنند.

دریافت آموزش‌های رایگان

بعد از اتمام طراحی سایت وکالت شما، رویال کد خود را ملزم به ارائه آموزش‌های لازم به شما می‌داند. شما با توجه به نوع وب‌سایتی که درخواست طراحی آن را داشته‌اید، جلسات آموزشی رایگان را دریافت خواهید کرد؛ در این جلسات شما در مورد نحوه عملکرد تمام قسمت‌های وب‌سایت به خوبی آموزش خواهید دید.

دریافت خدمات پشتیبانی رایگان

ما نام گروه پشتیبان خود را رویال پشتیبان گذاشته‌ایم؛ اعضای رویال پشتیبان 24 ساعته و 7 روز هفته در کنار شما خواهند بود و به هیچ وجه اجازه نمی‌دهند که کوچک‌ترین مشکلی در زمان کار کردن با وب‌سایت خود داشته باشید. خدمات پشتیبانی نیز در رویال کد کاملاً به شکل رایگان است و مدت زمان آن با توجه به نوع سفارش شما بین 3 تا 12 ماه خواهد بود.

تعهد کاری و پایبندی به اصول اخلاقی

رویال کد معتقد است تنها مجموعه‌ای موفق می‌شود که بر اصول اخلاقی متعهد باشد. اینکه آیا دانش برنامه‌نویسی دارید و یا خیر به هیچ وجه برای ما مهم نیست. ما تمام نکاتی را که باید در وب‌سایت شما پیاده شود، به دقت رعایت می‌کنیم و شما وب‌سایت بسیار با کیفیتی را از ما دریافت خواهید کرد. همچنین ما روی تحویل به موقع پروژه‌ها نیز تاکید داریم و شما وب‌سایت حقوقی خود را سر موعد مقرر تحویل خواهید گرفت.

اصولی که رویال کد خود را ملزم به رعایت آنها کرده است

کاری می‌کنیم مخاطبان در همان نگاه اول شیفته سایت شما شوند.

اولین چیزی که در هر وب‌سایت حقوقی دیده می‌شود، ظاهر سایت است. شما باید در همان صفحه اول مخاطب را مجذوب خود کنید.

رویال کد با دارابودن بهترین متخصصین حوزه تجربه و رابطه کاربری که شامل بهترین گرافیست‌ها می‌شوند، مخاطب را در همان لحظه نخست در سایت شما حفظ خواهند کرد. گروه طراحان تجربه و رابطه کاربری ما به خوبی می‌دانند که چطور احساس خوش‌آیندی را در مخاطبین شما به وجود بیاورند.

کاربران کم حوصله را کاملاً درک می‌کنیم!

نکته‌ای که باید همیشه به‌خاطر داشته باشید این است که تمام کاربران اینترنت انسان‌های عجولی هستند؛ بنابراین تنها 3 ثانیه زمان دارید که آنها را به وب‌سایت خود هدایت کنید. این 3 ثانیه از هنگامی‌که آنها روی عنوان سایت شما در گوگل کلیک می‌کنند، آغاز می‌شود.

توسعه دهندگان ما به خوبی از این موضوع آگاهی دارند و بامهارت خود در برنامه‌نویسی این مدت را به کمتر از سه ثانیه رسانده‌اند.

برای بررسی سرعت بارگذاری صفحات، بهترین مرجع سایت Google Page Speed است. ما امتیاز بالای 80 درصد و چراغ سبز گوگل را در وب‌سایت طراحی شده توسط رویال کد تضمین می‌کنیم.

همیشه در گوگل بهترین خواهید بود

مهم‌ترین عامل دیده‌شدن وب‌سایت شما، سئو مناسب آن است. بعد از طراحی ‌سایت حقوقی، این دومی قدمی است که باید برای پیشرفت خود در بستر اینترنت بردارید. سئو مناسب به عوامل بسیاری بستگی دارد و تنها محدود به محتوا نمی‌شود. شما باید کلمات کلیدی مناسب با حوزه کاری خود را بیابید، با قواعد کلمات کلیدی مَتا آشنایی داشته باشید و از اصول لینک‌سازی داخلی و خارجی آگاهی لازم را به دست بیاورید. انجام تمام این موارد بعلاوه موارد بی‌شمار دیگر، فقط توسط متخصصین سئو امکان‌پذیر است.

بکار گرفتن اصول سئو از همان آغاز برنامه‌نویسی شروع می‌شود.

همه مواردی که در سایت قرار داده می‌شود، باید مطابق با الگوریتم‌ها و قواعد گوگل باشد.

شرکت رویال کد توسط متخصصین سئو حرفه‌ای خود، گوگل را شیفته وب‌سایت شما خواهد کرد. ما تضمین می‌کنیم وب‌سایت شما هرگز از صفحه اول گوگل حذف نخواهد شد.

طراحی انواع مختلف سایت متناسب با بودجه شما

ما توان مالی مشتریان عزیز خود را در نظر گرفته‌ایم و متناسب با هر بودجه‌ای خدمات متنوعی در حوزه طراحی سایت وکالت ارائه می‌دهیم. از سویی دیگر، تمام وب‌سایت‌های طراحی شده توسط ما، دقیقاً مطابق با میل و خواسته شما به وجود می‌آیند و چیزی که برای ما اولویت اول است، منافع شما است.

تعهد اخلاقی و تحویل پروژه بر اساس زمان‌بندی اعلام شده

پایبندی به اصول اخلاقی اساس کار در رویال کد است؛ ما دقیقاً همان وب‌سایتی را تحویل شما خواهیم داد که به شما وعده داده بودیم. رویال کد کارایی و کیفیت بالای وب‌سایت طراحی شده توسط خودش را کاملاً ضمانت می‌کند.

زمان‌بندی تحویل پروژه از قبل برای شما مشخص می‌شود. مطمئن باشید به هیچ وجه دیرتر از موعد مقرر وب‌سایت خود را تحویل نخواهید گرفت.

مسائل امنیتی را در مورد وب‌سایت شما در نظر می‌گیریم

امنیت یکی از مهم‌ترین مواردی است که در طراحی هر نوع وب‌سایتی بخصوص سایت وکالت که اطلاعات حقوقی افراد در آنجا قرار دارد، باید موردتوجه قرار بگیرد. تیم حرفه‌ای ما در زمینه حفظ امنیت وب‌سایت، همه نکات لازم را در این مورد لحاظ کرده‌اند و شما از این بابت هیچ نگرانی نخواهید داشت.

امکاناتی را که رویال کد در وبسایت حقوقی شما قرار می‌دهد

در وبسایت مؤسسه حقوقی هرآنچه را که برای شما کارایی خواهد داشت، گنجانده می‌شود؛ قابلیت‌هایی که باید در وبسایت وکالت شما وجود داشته باشد، با توجه به نیازهای شما می‌توانند کاملاً به شکل اختصاصی طراحی شوند؛ اما در کل تمام وبسایت های حقوقی ساخته شده توسط رویال کد دارای این امکانات خواهند بود:

 • بخش‌هایی مجزا جهت ارائه خدمات مشاوره به‌صورت آنلاین در نظر گرفته خواهند شد.
 • صفحات به‌خصوصی را جهت معرفی و ذکر سوابق کاری برای شما طراحی خواهیم کرد.
 • قسمت‌های جداگانه‌ای را برای پرسش و پاسخ با کاربران و پاسخ به سؤالات متداول آنها در نظر خواهیم گرفت.
 • صفحه‌ای را مخصوص دعاوی کیفری ایجاد خواهیم کرد.
 • پنل مدیریتی در سایت حقوقی شما به نحوی طراحی می‌شود که کار کردن با آن بسیار ساده خواهد بود.
 • طراحی یک صفحه مشخص برای تنظیم قراردادهای خارجی و داخلی روی وبسایت شما انجام خواهد شد.
 • قسمت جداگانه‌ای را مرتبط با دعاوی طلاق به وجود خواهیم آورد.
 • در وبسایت خود قادر هستید خدمات وکالت آنلاین را ارائه دهید.
 • صفحه‌ای را نیز برای ارائه آخرین اخبار حقوقی برای شما طراحی می‌کنیم.
 • کاربران شما به‌راحتی قادر خواهند بود به‌صورت آنلاین از شما وقت مشاوره حقوقی دریافت کنند.
 • قسمتی را جهت عضویت موکلان به وجود می‌آوریم.
 • کاربران خود را بر اساس سطح‌بندی‌های مشخص می‌توانید گروه‌بندی کنید.
 • بدون هیچ مشکلی موکلان شما از روند پیشرفت پرونده‌های خود به‌صورت آنلاین آگاه خواهند شد.
 • قسمتی را در وبسایت شما برای محاسبه دقیق مهریه، ارثیه و دیه طراحی می‌کنیم.
 • می‌توانید مقالات خود را در قسمتی مجزا به شکل دسته‌بندی‌های مشخص منتشر کنید.
 • خدمات سئو و دیجیتال مارکتینگ مرتبط با نوع فعالیت خودتان در اختیار شما قرار می‌دهیم.
 • طراحی قالب‌های کاملاً سفارشی‌سازی شده متناسب با نوع فعالیت و سلیقه شما.
 • دریافت وب‌سایت‌های که از لحاظ امنیتی هیچ مشکلی نخواهند داشت.
 • از خدمات مشاوره و آموزش‌های رایگان رویال کد بهره‌مند می‌شوید.
 • دریافت پروژه‌ها را باکیفیت بالا و سر موعد مقرر تضمین می‌کنیم.

سایر خدمات رویال کد در زمینه طراحی سایت

بدون آگاهی هیچ وقت تصمیم نگیر

نقشه راه رویال کد

Mysql چیست و چه کاربردی دارد؟
مفاهیم اولیه

MySQL چیست و چه کاربردی دارد؟

Python چیست و چه کاربردی دارد؟
مفاهیم اولیه

آشنایی با زبان برنامه‌نویسی پایتون و کاربردهای آن

Hack چیست؟
مفاهیم اولیه

هک چیست؟