تپسی یا اسنپ

رویال کد > تپسی یا اسنپ
اسنپ یا تپسی | تپسی یا اسنپ | رویال کد

رضا ذوالعلی

مرداد 20, 1399

دیروز تصمیم داشتم به محل کارم برم و طبق عادت سمت ماشین خودم رفتم که با آن مسافت بین خانه ام تا دفتر کارم را طی کنم اما متاسفانه ماشین من با مشکل رو به رو شده بود و من هم عجله داشتم اولین اقدامی کردم روی در خانه ام را نگاه انداختم تا شماره آژانس پیدا کنم و درخواست ماشین کنم که متاسفانه همه ماشین های آژانس مسافر داشتند 🙁  چون منزل بنده در حاشیه شهر است هیچ وسیله حمل و نقل عمومی در کار نبود و من در فکر فرو رفتم که همسرم بهم گفت چرا از تپسی یا اسنپ استفاده نمی کنی و من طبق تجربه گذشته ای که داشتم گفتم متاسفانه هنوز تپسی یا اسنپ در منطقه ما فعالیت ندارند  ، اما همسرم پیشنهاد کرده یک بار امتحان کنم و منم پیشنهادش را رد نکردم ، در کمال ناباوری در عرض سی ثانیه ماشین پیدا شد و انگار به من دنیا را داده اند چون مدیر شرکت خیلی از دستم عصبی بود و اگر ده دقیقه دیرتر به محل کار می رفتم به احتمال زیاد من را اخراج می کرد .

به محض اینکه به شرکت رسیدم یک جرقه در ذهن من زده شده و من تصمیم گرفتم در رابطه با دو شرکت اسنپ و تپسی یک مقاله بنویسیم و سعی کنم تجربه شخصی خودم و اعضای شرکتمون رو در این رابطه بنویسم ، به همین دلیل به سرعت کاغذ و قلم رو برداشتم و به سراغ بچه های شرکت رفتم و از تک تکشون در رابطه با اسنپ و تپسی سوال پرسیدم ، هر کدام یک نظری داشته اند و یکی از ویژگی های این دو شرکت براشون مهم بود ، نظرات دوستان کمک زیادی به نوشتن این مقاله کرد و منم تصمیم دارم هم در رابطه با این دو شرکت توضیحاتی طبق تحقیقاتم بدم هم در رابطه با نمونه های خارجی این ایده و نحوه شکل گیری این ایده صحبت کنم

کسب و کار های اینترنتی بسیار محبوب شده اند. یک مدل از این کسب و کار های آنلاین درخواست آنلاین آژانس است . بله اینترنت همیشه به شما کمک می کند همانطور که به من کمک کرد که اخراج نشم 🙂 . چهار برند تپسی ، اسنپ ، کارپینو و اژانسی معروفترین سرویس های درخواست آژانس آنلاین هستند.

شاید براتون جالب باشه بدانید که چگونه تپسی یا اسنپ حمل و نقل درون شهری را اینترنتی کردند !

آری اخیراً همه ما علاقه داریم که در خانه وسایل مورد نیاز خود را دریافت کنیم و وقت کمتری صرف خرید و سفارش های حضوری کنیم. به همین دلیل یکی از ایده های گسترش اینترنت همین موضوع روانشناسی است. با اینکه این مورد مزایای بی شمار و فرصت های بی شماری ایجاد می کند تا هم کار ها برای مردم راحت تر شود هم افرادی مانند مدیران اسنپ و تپسی به درآمد های نجومی برسند.

اینکه افراد به راحتی بتوانند از خانه و یا مکان های دیگر در شرایط فوری مانند شرایط من به راحتی به یک آژانس مطمئن و امن دسترسی داشته باشند از اهمیت خاص و فوق العاده ای برخوردار است. اما معایبی هم دارد. این موضوع روی حمل و نقل عمومی هم تأثیر گذاشته است و مردم دیگر کمتر از حمل و نقل عمومی استفاده می کنند . همین موضوع باعث شده است تا درامد افراد زیادی مانند رانندگان تاکسی ها کاهش یابد .

ایده ی جهانی آژانس‌های آنلاین از شرکت اوبر آمریکایی بود. این شرکت بسیار موفق با پیاده سازی این ایده ی موفق فرصت هایی را در کشورهای دیگر از جمله ایران به وجود آورد. این ایده طی مدت بسیار کوتاهی مورد استقبال قرار گرفت. و مردم توانستند از رفاه و امکانات بیشتری برخوردار شوند.

کپی برداری اسنپ و tap30 از اوبر

در اوبر روش هایی برای شناسایی مشتری های خاص وجود دارد که در زیر به شرح آن می پردازیم  :

 1. شناسایی تلفن های متعدد که مربوط به یک مشتری خاص است
 2. مانیتور کردن کاربرانی که به صورت مداوم این اپلیکیشن را باز و بسته و به اصطلاح چک می کنند.
 3. بررسی پروفایل مشتری در شبکه های اجتماعی

که این دسته موارد به تحلیل رفتار مشتریان باز می گردد و نقش مهمی در تأمین امنیت مسافران و رانندگان نیز دارد.
در ایران میان 2 شرکت خدمات رسان در زمینه حمل و نقل شهری به نام های تپسی و اسنپ رقابت فوق العاده ای وجود دارد. دو شرکت اسنپ و تپسی در زمینه درخواست تاکسی آنلاین فعالیت دارند. هر دو شرکت تپسی و اسنپ کار خود را به خوبی انجام می دهند.
شما به راحتی می توانید با نصب اپلیکیشن دو شرکت اسنپ و تپسی بر روی گوشی های هوشمند خود از خدمات این دو شرکت استفاده کنید.

شاید برای شما جالب باشد بدانید که کدام یکی از دو نرم افزار تپسی و اسنپ برای اولین بار اقدام به پیاده سازی این ایده در ایران کرد؟

اسنپ (snapp) برای اولین بار در ایران این ایده را پیاده سازی کرد و به سرعت تعداد نصب بالایی در تلفن های هوشمند پیدا کرد و پس از آن نرم افزار تپسی پا به عرصه رقابت و خدمت رسانی گذاشت.

اپلیکیشن تپسی یا اسنپ

اگر بخواهیم در خصوص ظاهر دو اپلیکیشن اسنپ یا تپسی صحبت کنیم باید بگوییم از لحاظ ظاهری شبیه به هم هستند.

به مواردی که در زیر به شرح آنها می پردازیم توجه نمایید :

 1.  سیستم ثبت نام در هر دو اپلیکیشن تپسی یا اسنپ به یک صورت است اما اگر شما بخواهید با نرم افزار اسنپ به حساب کاربری خود وارد شوید امکان اینکه شما بتوانید با حساب کاربری gmail خود لاگین نمایید نیز وجود دارد.
 2.  پس از اینکه شما در اسنپ وارد شوید نقشه شهری که در آن ساکن هستید به نمایش در می آید . ایکون سمت راست پایین محل فعلی شما را بر روی نقشه نمایش می دهد . پس از اینکه مقصد را انتخاب نمایید هزینه سفر برای شما نمایان می شود . همچنین اگر خودروی اسنپ در نزدیکی محل مورد نظر شما قرار داشته باشد سفر شما زودتر انجام می شود. ضمناً پس از درخواست تایید شما این درخواست برای راننده نیز ارسال خواهد شد و اگر راننده نیز درخواست شما را تایید کند اطلاعات تاکسی نظیر نام و نام خانوادگی ، تماس و … در دسترس شما قرار خواهد گرفت. و در نقشه نیز فاصله تاکسی با مکان شما نیز به نمایش در خواهد آمد.
 3.  در تپسی شما می توانید به واسطه پیامک ثبت نام نمایید . پس از لاگین در تپسی روند سفارش تاکسی شبیه به اسنپ عمل خواهد کرد و اعلانی برای شما خواهد آمد که اطلاعات راننده نظیر نام و نام خانوادگی و شماره تماس در آن وجود دارد.
 4.  پرداخت آنلاین و پرداخت نقدی در هر دو سیستم وجود دارد
 5. در اسنپ به دلیلی قدیمی تر بودن تعداد خودروهای بیشتری در تمامی شهر ها وجود دارد
 6. در تپسی هزینه های کمی متفاوت تر از اسنپ هست . به اصطلاح کمی ارزانتر هست در برخی مسیر ها . خودرو ها با کیفیت تر هستند.
 7. امکان نمایش ترافیک لحظه ای نیز وجود دارد.
 8. در اسنپ رانندگان استخدام شرکت نیستند و همچنین اگر در اسنپ یک آژانس درخواست نمایید آنها می توانند درخواست شما را رد کنند
 9. در اسنپ سن قانونی 18 سال معیار مهمی است . به ‌طوری که اگر سن قانونی شخص به 18 نرسیده باشد و در اسنپ اقدام به ایجاد حساب کاربری کرده باشد و اگر اسنپ از این موضوع آگاه شود حساب او را مسدود خواهد نمود.
 10. در اسنپ فقط می توان یک حساب کاربری ساخت و یک فرد نمی تواند همزمان 2 حساب کاربری داشته باشد.
 11.  یکی از مواردی که توجه همه مسافران را به خود جلب کرده است این است که گاهی برخی از تاکسی های درون شهری با اینکه ظرفیت 4 نفر را دارند اما 6 الی 5 نفر هم سوار می کنند . و خوشبختانه یا متاسفانه قانونی در اسنپ وجود دارد که رانندگان باید 4 نفر مسافر سوار نمایند و در این شرایط ظرفیت تکمیل است.همچنین سوار کردن سگ و کالا در خودرو ممنوع است.
 12.  مسافرانی که از اسنپ درخواست تاکسی می کنند طبق قوانین امکان همراه داشتن کالاهایی نظیر مواد مخدر ، مواد منفجره و مشروبات الکلی و … نخواهند داشت.
 13.  در تپسی اگر شما اولین سفر خود را انجام دهید تا میزان سقف 7 هزار تومان رایگان خواهد بود که ممکن در آینده این ایده دچار تغییراتی بشود.
 14.  امتیازدهی به رانندگان در تپسی و اسنپ وجود دارد. چنانچه شما در پایان سفر از رانندگان تپ سی یا اسنپ رضایت داشته باشید می توانید به آنها امتیاز بدهید. چنانچه شما عددی کمتر از 8 یا 5 ستاره به آنها بدهید علت آن را باید متذکر بشوید. جالب است بدانید معمولاً رانندگانی امکان ادامه فعالیت خواهند داشت که امتیاز بالای 8 بگیرند.
 15.  در تپسی امنیت بسیار مهم است. اگر شما از سرویس تپسی استفاده کنید می توانید اطلاعاتی که برای شما ارسال خواهد شد را با دیگر افراد مانند دوستانتان ، اقوام و خانواده و… به اشتراک بگذارید . با این کار اطمینان همه افراد نسبت به مسیر و نوع خودرو بیشتر خواهد شد.
  در تپ سی دو نوع سرویس وجود دارد : سرویس تپسی دربستی و سرویس لاین به صورت چند مسافری .همچنین در تپسی سه سرویس اقتصادی ، پرو و پرایم نیز وجود دارد. اگر در تپسی سرویس چند مقصدی را نیز انتخاب کنید این امکان را دارید که تمام سفر های خود را با یک درخواست انجام دهید.
 16. در تپسی امکان تعیین زمان انتظار نیز وجود دارد به این صورت که می توانید در حین سفر توقف داشته باشید و به انجام کار های کوتاه خود بپردازید و سپس مجدداً سفرتان را ادامه دهید.

 

آیا با این استقبال گسترده برایتان سؤال شده است که تاریخچه تپسی یا اسنپ به چه صورت بوده ؟

اسنپ یا snapp

اسنپ چگونه آغاز به کارکرده است ؟

اسنپ فعالیت خود را در سال 1392 آغاز کرد . مالکیت آن متعلق به گروه اینترنتی ایران است گروه اینترنتی ایران در سال 1393 تأسیس شد و استارت آپ های بامیلو ، زود فود ، پین تاپین را اداره می کندجالب است بدانید شرکت ایرانسل نیز از سهامداران این گروه است. مدیر ارشد اجرایی اسنپ شهرام شاهکار است و به گفته ایشان

این تاکسی آنلاین با رکورد یک میلیون سفر موفق روزانه ، هفتمین استارت آپ حوزه حمل و نقل آنلاین در دنیا است

این سرویس هم اکنون در تهران ، کرج ، اطفهان ، شیراز ، مشهد ، قم ، تبریز ، اهواز ، بابل ، ارومیه ، کرمان ، یزد و اردبیل و تقریبا تمام استان های کشور فعال است.و این موضوع برای رفاه حال شهروندان مناسب است.

اسنپ هفتمین سرویس تاکسی آنلاین در جهان و اولین در خاورمیانه است

مهم ترین ویژگی های اسنپ

 • بهره گیری از تعداد بسیار زیاد خودروها در تمامی نقاط شهر
 • ورود توسط حساب کاربری گوگل بدون نیاز به ثبت نام جداگانه
 • عدم قطعی سرویس ها و سرعت بالاتر نسبت به تپ سی
 • قدیمی‌تر بودن

تپسی یا tap30

تپسی چگونه آغاز به کارکرده است ؟

تپسی این نرم افزارِ درخواست تاکسی آنلاین از خرداد ماه 1395 فعالیت خود را به صورت رسمی در تهران آغاز نمود.
شرکت پیشگامان فن آوری و دانش آرامیس برندی تحت عنوان تپسی معرفی کردند. موسسان این شرکت سه دانش آموخته هستند. مدیریت و سرمایه گذاری تپسی کاملا ایرانی است. بنیان گذاران تپسی آقایان میلاد منشی پور ، حمید مهینی و هومن دمیرچی می باشند.
در مقابل نرم افزار تپسی نیز امکان خدمات رسانی به شهر های تهران ، کرج ، مشهد و اصفهان و تقریبا تمام استان های کشور را قرار داده است . در تپسی مسافران می توانند پس از ارسال درخواست خود در صورت عوض شدن نظر یا هر دلیل دیگری درخواست خود را بدون اینکه جریمه بشوند یا از حساب کاربری آنها هزینه کم شود درخواست خود را لغو نمایند.

مهم‌ترین ویژگی های تپ سی:

 • خودروهای با کیفیت‌تر
 • نشان دادن ترافیک لحظه‌ای خیابان‌ها
 • هزینه پایین تر نسبت به اسنپ در برخی مسیرها
 • اولین سفر شما تا سقف ۱۵ هزار تومان رایگان خواهد بود

اگر بخواهیم در خصوص محبوبیت این دو اپلیکیشن تپسی و اسنپ بیشتر شرح دهیم می توانیم به نکات زیر اشاره کنیم:

 1.  اسنپ اپلیکیشی فارسی و دارای رابط کاربری ساده است.
 2. رانندگان اسنپ با اخلاق و منظم هستند.
 3.  اسنپ بیش از سی هزار راننده در سراسر ایران دارد .
 4.  در اسنپ احترام به مشتری مهم ترین قانون است.
 5.  مشخص بودن قیمت و هزینه سفر در ابتدای سفارش
 6.  امکان رد یابی تاکسی در طول مسیر به واسطه نقشه
 7.  خالی حرکت نکردن تاکسی ها در مسیر برگشت . به‌طوری که که تاکسی ها می توانند در مسیر برگشت نیز درخواست های دیگری را بپذیرند.اینکه امکان بازگشت به مسیر ثابت برای رانندگان حذف شده است ، سبب می شود تا راننده بتواند از همان منطقه مسافر دیگری را بپذیرد و به این صورت تعداد سفر های یک راننده می تواند افزایش یابد . این روند نیز در کاهش طبیعی قیمت های نیز تأثیر دارد.
 8. امکان انجام کار پاره وقت برای هر قشری از مردم نیز وجود دارد. اغلب در وبلاگ اسنپ رانندگان معرفی می شوند و شما می توانید به آن وبلاگ مراجعه کنید تا از اطلاعات رانندگان آگاه شوید مزیت معرفی رانندگان در وبلاگ به صورتی است که اطمینان شما را بیشتر جلب می کند اگر رانندگان را بشناسید شما دیگر دچار سردرگمی نخواهید بود.
 9. تپسی نیز قیمت های متعادل و مقرون به صرفه ای دارد.
 10. تپسی اپلیکیشنی فارسی با رابط کاربری ساده و راحت است.
 11.  در تپسی کیفیت خدمات نسبت به آژانس‌ها در سیستم های سنتی بسیار بالاتر و متعادل تر است به‌طوری که 95% افرادی که قبلا در تپسی سفارش خود را ثبت کرده اند و از این خدمات استفاده کرده اند برای بار دوم و سوم نیز از همان خدمات استفاده کرده و باز هم سفارش داده اند.
 12.  امنیت در تپسی به خوبی لحاظ شده است. مسافران قبل از ثبت درخواست می توانند تصویر چهره راننده ، تصویر خودرو و پلاک آن را مشاهده کنند ، و سپس اقدام به ثبت درخواست خود نمایند. گفتن این نکته حایز اهمیت است که تپسی هم مانند اسنپ به خوبی امنیت را برای مسافران تأمین می کند ، اگر مسافران راننده ، خودرو و پلاک آن را از قبل بدانند نه تنها سر درگمی کمتری خواهند داشت بلکه امکان اشتباه شدن خودرو ها نیز این بین خواهد رفت.

در کل می توان علت موفقیت درخواست تاکسی آنلاین را راضی نگه داشتن مشتری و راضی نگه داشتن راننده بیان کرد و اکثریت مردم با توجه به مخالفت هایی که در برخی مواقع وجود دارد با ادامه روند فعالیت تاکسی آنلاین موافق هستند.

رقبای جدید تپسی یا اسنپ

 • شرکت چیتکس
 • شرکت دینگ
 • شرکت قونقا
 • شرکت رهسپار
 • شرکت کارپینو
 • شرکت کاروانرو
 • شرکت همپاشو
 • برند ماکسیم
 • برند لیبره تاکسی

آمار اسنپ

شاید برای شما هم جالب باشد که بخواهید آماری از مسافران اسنپ داشته باشید.

اکثر جا به جایی ها در منطقه پرترافیک مرکز شهر و شمال شهر وجود دارد. بنابراین اسنپ در این مناطق بیشتر سرویس دهی می کنند. لذا در مناطقی مانند جنوب شهر که از ترافیک کاسته می شود به همان میزان هم از رانندگان اسنپ کاسته می شود. به اصطلاح اسنپ سعی دارد در میزان ترافیک حمل و نقل شهری در مناطق مختلف یک تعادل برقرار نماید تا از کیفیت خدمات حمل و نقل شهری کاسته نشود.
اما در خصوص تاکسی های تپسی نیز باید ذکر کنیم که این تاکسی ها محدودیتی در سفرهایشان ندارند حتی اگر مسیرشان در ناحیه های اطراف تهران نیز باشد و چنانچه طرح ترافیکی وجود داشته باشد برخی از خودرو ها دچار محدودیت می شوند و اما شرکت تپسی این موضوع را به خوبی سامان دهی کرده است و خود رانندگان نیز این موارد را رعایت می کنند.

در پاسخ به این سؤال که تپسی و اسنپ  چه تفاوتی با یکدیگر دارند باید بگوییم که تپسی و اسنپ تا به حال دارای یک استراتژی شبیه به هم در حوزه حمل و نقل شهری داشته اند اما با توجه به مواردی که در بالا ذکر شد ممکن است در آینده ای نه چندان دور این دو اپلیکیشن  در استراتژی ها و الگوریتم های خود تفاوت هایی ایجاد نمایند.
اما 2 اپلیکیشن تپسی یا اسنپ به دلیل مقرون به صرفه بودن هزینه ها باعث شده اند از ترافیک شهر و استفاده از خودروهای تک سرنشین کاسته شده است که این خود قدمی در جهت کاهش آلودگی هوا است.

کرایه تپسی بیشتره یا اسنپ

پاسخ سوال “کرایه تپسی بیشتره یا اسنپ ؟” کاملا بستگی به لوکیشن شما دارد ، به عنوان مثال ممکن شما در منطقی باشید که تعداد رانندگان تپسی نسبت به اسنپ کمتر است یا بالعکس در اینجور مواقع قطعا کرایه شرکتی کمتری است که رانندگان بیشتری در آن منطقه دارد . اما طبق تجربه شخصی خودم بیش 80 درصد مواقع کرایه تپسی کمتر از اسنپ است ، به نظر شما کرایه کدام یک کمتر است ؟ اسنپ یا تپسی ؟

درخواست تاکسی اسنپ با تلفن

یکی از متداول ترین سوالاتی که کاربران از ما می پرسند این است که ” آیا میشه با تماس تلفنی هم اسنپ گرفت ؟” اما متاسفانه باید بگم خدمتتون که خیر این امکان در اسنپ وجود ندارد و به همین دلیل کار برای نابینایان سخت است و باید همیشه از افراد دیگر درخواست ککند تا براشوندرخواست اسنپ بدهد ، اما تپسی به این موضوع فکر کرده است و تلفن 1630 را برای اینکار اختصاص داده است که باعث می شود کاربران احساس راحتی کنند ، همچنین بارها برای همه مون پیش اومده که اینترنتی نداشتیم و مجبور به دریافت آزانس شدیم اما با این موضوع دیگر مشکل برای همیشه حل می شود

سخن پایانی

در این مقاله شما اطلاعات جامعی در رابطه با تپسی یا اسنپ را مطالعه کردین و متوجه این موضوع شدید که تکنولوژی عضوی جدایی ناپذیر در زندگی روزمره هر انسانی است و در خیلی مواقع باعث آسانتر شدن و حتی حل خیلی مشکلات می شود و در پایان یک هدیه دیگر از اسنپ به شما تقدیم می کنم و از شما دعوت می کنم که نظر و تجربه خود را در رابطه با دو شرکت تپسی یا اسنپ با ما در بخش نظرات در میان بگذارید

دعوت به اسنپ | تپسی یا اسنپ

 

کد تخفیف تپسی

کلماتی که احتمالا با سرچ آن ها به سایت ما رسیده اید : تپسی یا اسنپ ، تپسی ، اسنپ یا تپسی ، اسنپ بهتر است یا تپسی ، اسنپ بهتره یا تپسی ، تپسی بهتره یا اسنپ ، اسنپ تپسی ، اسنپ و تپسی ، تفاوت اسنپ و تپسی برای راننده ، تپسی بهتر است یا اسنپ ، درامد تپسی بهتره یا اسنپ ، ظرفیت مسافر اسنپ ، مقایسه اسنپ و تپسی ، فرق اسنپ با تپسی ، اسنپ بهتره یا تپسی برای راننده ، تفاوت اسنپ و تپسی ، کرایه تپسی بیشتره یا اسنپ ، فرق تپسی با اسنپ ، هدیه یک میلیونی اسنپ ، ظرفیت اسنپ ، درخواست اسنپ با تلفن ، نظرات رانندگان اسنپ و تپسی ، برای راننده اسنپ بهتره یا تپسی ، تپسی برای اولین بار در کدام کشور معرفی شد ، هزینه هر دقیقه توقف اسنپ چقدر است

اگر این مقاله برایتان مفید بود با دوستانان به اشتراک بگذارید:
لینک مقاله کپی شد
پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

دیدگاه ها
 • donya گفت:

  مطلب خوبی بود اما من خودم به شخصه اسنپ رو بیشتر استفاده میکنم… چون تعداد ماشین هاش بیشتر هستش زودتر دردسترس قرار میگیره البته ناگفته نمونه خیلی مواقع کرایه تپسی از اسنپ کمتر هستش که مبلغش چشم گیر نیست…:)

 • mahsa گفت:

  اسنپ خیلی جالبه نحوه مدیریتش و سیاست هاش مرسی از توضیحات خوب و عالیتون

 • پگاه امیریان گفت:

  مطالبتون بسیار مفید بود و مورد استفاده قرار گرفت. موفق و پیروز باشید

 • مهیار تیموری گفت:

  چه اطلاعات جالب و عجیبی چقد ملت با اسنپ سفر کردن ، مم با اسنپ رفتم لامصب خعععلی خوبن ، از اون چیزای مدرنیته جهانه که بالخره یکیش با ایران اومده

 • ایلار گفت:

  من با هر جفتشون سفر کردم اما برای تپسی قیمت ها معمولا ارزون تره و سریع تر پیدا میشه راننده ها ، رقابت خیلی خوبی دارن 🙂

  • رضا ذوالعلی گفت:

   سلام
   از انتشار نظر شما ممنونیم و تجربه های مختلفی در این زمینه کاربران دارند اگر علاقه مند به نقد و بررسی کسب و کارها هستید #تاپتن ما را دنبال نمایید

 • صابری گفت:

  این شرکت ها دارن به نفع مسافرین و خودشون کار میکنن و این وسط برای راننده های بیچاره که مجبورن و کار نیست چیزی جز ضرر وجود نداره

 • محمد مشایخ گفت:

  تپسی درصد بیشتری به راننده هاش میده و کلا کلاس بالاتی داره ، هر چند هزینه کمی تری میگیره اما خدمات بهتری داره و احترام بیشتری نگه مدارن

 • جواد ابولاد گفت:

  سلام من راننده اسنپ هستم وتقها خیلی هزینه ای کمی به ما میرسه و نصبت به استحلاک ماشین کار کردن اصلا مقرون به صرفه نیست

  • رضا ذوالعلی گفت:

   سلام دوست عزیز
   از اینکه نظرتون اعلام کردین متشکرم
   اما هزینه سفر در خیلی از مسیر ها هم به نفع مسافر هم به نفع راننده است

 • ashkan گفت:

  باسلام‌ و خسته‌ نباشید‌‌…
  باید‌ بگم‌‌ که‌ اپلیکیشن‌‌‌ تپ سی‌‌ اصلا‌ خوب‌ نیست چون‌ فقط به نفع‌ مسافر کار‌ میکنه‌…و اصلا‌ ارزشی‌ برای‌ سفیران‌ خود‌ نمیزاره ….حتی با‌یک دقیقه‌ دیر‌‌کردن‌ حساب‌ کاربری‌ شما‌رو‌ مسدود‌ میکنه‌‌‌… مد‌نظر‌ رانندگان‌ تپ‌سی…

  • رضا ذوالعلی گفت:

   سلام
   از اینکه نظر خود را در رابطه با تپ سی در سایت ما منتشر کرده اید متشکریم هر شرکت سیاست های مخصوص به خود را دارد

 • akbar گفت:

  سلام به نظر من برای مرد ها خوبه ولی اگه بخوای زن و بچتو جایی بفرستی حتما با اژانس بفرستید که معتبره نه این اسنپ که اصلا امنیت نداره من دو بار از اسنپ استفاده کردم راننده دوم داغون بود بود اژانس اقلا یه ضمانتی داره راننده هاش کاربلد هستن مثل این راننده های اسنپ بی تجربه نیستن که گوشیو از دستشون بگیری بدون GPS هم تا سر کوچه نمیتونن برن..

  • رضا ذوالعلی گفت:

   سلام
   از اینکه تصمیم گرفتید تجربه ی خود را در وبسایت ما نتشر نمایید متشکریم
   اسنپ و تپ سی مواردی از جمله دریافت اطلاعات هویتی ، تعهد نامه ، دریافت سفته و سوء پیشینه را جهت افزایش امنیت سفر انجام داده اند

 • SADEG _DEG گفت:

  من چند روز آزمایشی برای تپسی کار کردم .. باورتون نمیشه ،هر چی در آوردم دادم جای بنزین …. متاسفانه اینجا راننده ها شدن برده و این وسط فقط مسافرا حالشو میبرن و سود ملیاردی تو جیب شرکتا میره …… 🙁

 • سیده مژگان احمدی گفت:

  سلام ، من از هرو سرویس استفاده کرده ام و هر دو مزیت های خاص خودشون رو دارند ، مثلا تپسی امکان درخواست به صورت تلفنی هم دارد اما اسنپ متاسفانه ، یا به عنوان مثال اسنپ خیلی سریع تر و راحت می توانید درخواست بدید و رانند سریع تر پیدا میشه اما تپسی در بعضی مناطق خیلی کم پیدا میشه ، در کل هر دو خوبن ، اما از نظر من امکانات تپسی بیشتره چون سرویس های مثل درخواست تلفنی داره ، سرویس لاین داره و ماشین های بهتری داره

  • رضا ذوالعلی گفت:

   سلام دوست عزیز
   از اینکه تجربه خودتون با ما به اشتراک گذاشتین ممنونم ، هر دو این سرویس خوب هستند و هر کسی براساس نیاز و تجربه خود نظر اعلام می کنند ، از شما ممنونم که مقاله ما را با نظر خود کامل تر کردید 🙂

 • فرهاد حسینی عسکری گفت:

  سلام ، اسنپ و تپسی جدیدا خیلی ضعیف شدن قدیم ها خیلی سریعتر پیدا میشد و هزینه هاش خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی مناسبتر بود و الان اصلا به صرفه نیست استفاده از این دو شرکت ، البته گاهی اوقات کار راه انداز هستند

  • رضا ذوالعلی گفت:

   سلام دوست عزیز
   از اینکه تجربه تون رو با ما به اشتراک گذاشتید ممنونم

  • نازنین مهرابی گفت:

   سلام سخن شما در رابطه با من صحیح نیست ، چون برای من هم هزینه مقرون به صرفه داره هم خدمات سریع و فوق العاده خوبی اسنپ داره ، تنها مشکلش اینه یک کم دیر راننده پیاده میشه که جدیدا خیلی بهتر شده

  • اراد جوادی گفت:

   سلام ، نظر شما واقا تخریب کنند و غیر واقعی است ، درسته ممکنه مشکلاتی داشته باشه و بضی مناطق ضعیف باشه اما اینجوری که شما می گید نیست و واقعا جدیدا خوب شده ، لطفا با تجربه و تحقیق بیشتر نظر بزارین و برندی را خراب نکنید لطفاااااااااااا

 • صابر جباری نسب گفت:

  سلام من یکی از رانندگان تپسی هستم تپسی نسبت به اسنپ خیلی خیلی بهتره من قبلاً اسنپ کار می‌کردم اما اصلا متاسفانه اسنپ خیلی ارزون بود و اصلا برای من به صرفه نبود اما پس از اینکه اومدم توی تپسی واقعیت من دارم به صورت ۱۰ ساعت داخل تپسی کار می‌کنم و خرج زندگی من از همین طریق در میارم بازم از شما ممنونم که دوتا شرکت بررسی کردین و نکات ویژگی های هر کدام را به ما گفتین

  • رضا ذوالعلی گفت:

   سلام از اینکه نظر خود را در رابطه با این شرکت برای ما منتشر کردید ممنونم و بسیار خوشحالم که شما توانستید از طریق این دو شرکت به درآمدهای برسید که بتواند خرج زندگی خود و خانواده خود را بدهید بازم اگر سوالی در مورد این دو تا شرکت داشتید در خدمتتون هستیم و اگر تجربه دیگری نیز در همین زمینه داشتید برای ما اعلام کنید خوشحال میشیم

 • سالار محسنی گفت:

  اسنپ نسبت به تپسی خیلی بهتره ، هم سریع تر ماشین پیدا میشه هم تخفیف های دوره ای بیشتری داره و خدمات اسنپ به طور کل بیشتر و بهتر است

 • سودابه شعبانی گفت:

  سلام تجربه فوق العاده عالی بود مطالعه مقاله شما در زمینه بررسی دو شرکت اسنپ و تپسی ، به نظر من تپسی جدیدا خیلی بهتر شده

  • رضا ذوالعلی گفت:

   سلام خانم شعبانی از شما متشکرم که مقاله تپسی یا اسنپ را مطالعه کردین و نظر خود را اعلام ، اگر تجربه در استفاده ای از خدمات این دو شرکت دارید بسیار خوشحال می شیم با ما به اشتراک بگذارید

 • زهرا بابایی گفت:

  اسنپ چندین بار منو مثل شما از اخراج شدن نجات داد یادمه سه ماه پیش بود باید صبح زود ساعت ۶ صبح می رفتم به محل کارم (من ماشین ندارم متاسفانه) سوار اتوبوس شدم که به مرکز شهر برم که از شانس من اتوبوس خراب شد ، ساعت ۵:۲۲ دقیقه صبح تاکسی گیر نمیاد ، که یاد اسنپ افتادم درخواست دادم ۴ دقیقه بعد برام اسنپ پیدا شد از خوشحالی بال در اورده بودم 🙂

 • مجید نقی زاده گفت:

  سلام خانم علی زاده و جناب ذوالعلی امیدوارم همیشه در کار خود موفق باشید ، از شما بابت انتشار این مقاله کامل که شامل تجربه شما هم هست متشکرم ، من متاسفانه تجربه خوبی مانند شما در استفاده از این سرویس ها نداشتم و یک بار من وسایل همراهم در ماشین های اسنپ جا گذاشتم و دیگر نتوانستم آن اسنپ را پیدا کنم

  • رضا ذوالعلی گفت:

   سلام دوست عزیز ، از شما بابت انرژِ مثبتی که دادید متشکرم ، نوشتن مقاله اسنپ یا تپسی وظیفه ما بود ، از بابت اتفاقی که برایتان افتاده است واقعا متاسفم و امیدوارم اسنپ از این رسانه پیغام شما را ببنید و پیگیر حل مشکل شود

 • حدیث مولایی گفت:

  جالب بود
  من شخصا اسنپ میپسندم و از اسنپ استفاده میکنم

 • دانیال رضایی گفت:

  سلامن هیچوقت فکر نمیکردم اسنپ هفتمین توی دنیا باشه و اولین توی خاورمیانه

 • فرنیا گفت:

  خیلی خوب بود ممنون

 • جهان گفت:

  اسنپ قیمتش بالاتر هست و تپسی پایین تر من بخاطر دردسرس تر بودنن اسننپ رو میپسندم

 • مینا زهرابی گفت:

  سلام ، اسنپ و تپسی سرویس های خوبی هستند ، اما از نظر من تپسی بهتره چون به صورت اختصاصی در زمینه تاکسی آنلاین فعالیت دارد اما اسنپ از وقتی که وارد حوزه های گوناگون شد کیفیت کارش کاهش پیدا کرد ، مخصوصا بخش پشتیبانی اسنپ خیلی ضیعف شده ، دقیقا دیروز درخواست اسنپ دادم ، راننده مسیر را کامل اشتباه رفت و در نهایت به من بی احترامی کرده و رفت و من فقط می توانستم امتیاز کمتری بدم و هیچکار دیگری نتوانستم بکنم ، به پشتیبانی هم زنگ زدم نفر ۴۲ بودم که کلا منصرف شدم بیش ۷۵ دقیقه منظر موندم که رسیدم به نفر ۲۲

 • رویا عسکری گفت:

  اسنپ خیلی بهتر از تپسی و خودم بیشتر از اسنپ استفاده میکنم

 • نگین انجم شعاع گفت:

  جالب بود من شخصا اسنپ میپسندم واستفاده. میکنم

 • فریبا خلیجی گفت:

  سلام اسنپ با راننده رفتار خوبی ندارند و من به همین دلیل در تپسی ثبت نام کردم

 • نیلی گفت:

  سلام تپسی درخواست های زیادی ندارد

 • فاطیما گفت:

  اسنپ اولین در خاورمیانه است و هفتمین ان در دنیا عالیه

 • ترلان گفت:

  سلام اسنپ خیلی بهتره هم تعداد ماشینهاش و هم زود رسیدن

 • مهدی بازرگان گفت:

  سلام مهم تر از همه چی امنیت و اعتماد است

 • ثریا گفت:

  اسنپ در دسترس تر است

 • یلدا گفت:

  قیمت های تپسی پایین تر است

 • کیانفر گفت:

  اسنپ خوبه اما تپسی خیلی بهتره

 • لیلی گفت:

  سلام تپسی حساب منو مسدود کرده و پس از چندبار تلاش موفق به برگرداندن حساب نشدم

 • علی گفت:

  سلام برخورد توهین آمیز اسنپ واقعا تاسف بر انگیزه

 • alirezaalipoor گفت:

  سلام ممنون از مقاله خوبتون یک اشتباهی کردم و این بوده که اسنپ رو حذف کردم و از تپسی استفاده کردم و قتی این کارو کردم تپسی زد حالشو زد چجوری
  اینجوری که گوشیم به خواطر اپلیکیشن هنگ کرد و این از گوشی
  وقتی سرویس گرفتم گفت ۱۵دقیقه دیگه میرسه ۱ ساعت طول کشید امد در صورتی که اسنپ دقیقا سر موقع میرسید
  و من وقتی از اسنپ استفاده میکردم هیچ وقت موبایلم هنگ نمیکرد و من تپسی رو حذف کردم گوشیم خوب شد چرا حذف کردم
  برای اینکه بردم درستش کنم گفت یک برنامه ویروسی روی گوشی جدیدا نصب شده و من جدیدا فقط تپسی نصب کرده بودم و حذف کردم و خوب شد و به جاش همون اسنپ رو نصب کردم و الان هم خیلی راضی هستم

 • مسلم امینی گفت:

  اینکه اسنپ محدودیت سنی گذاشته و نمیذاره افراد زیر ۱۸ سال به تنهایی سوار بشن یا حساب کاربری داشته باشن، از خیلی جهات خوبه و البته یک سری معایب هم داره.

  حقیقتا اگر اسنپ و حتی خود تپسی بتونن توی انتخاب رانندگانشون حساسیت بیشتری خرج بدن، دیگه نیازی به اعمال همچین محدودیتی نیست. به شخصه شرایط رو درک میکنم، اما واقعا بازه سنی ۱۵ الی ۱۸ سال اینجا دچار مشکل میشن. در سنی هستن که توانایی تشخیص و درک مسائل رو دارند و از خودشون هم میتونند دفاع کنند. بنابراین گذاشتن محدودیت برای این بازه سنی توسط اسنپ یکمی نیاز به بازنگری داره.

  البته که خود من فقط اسنپ استفاده میکنم و راضی هم هستم. فکر میکنم تا الان ۴ بار از تپسی هم استفاده کردم که هر ۴ بار واقعا راضی بودم و جالبه بدونید که تپسی انگار ماشین های مدل بالاتری نسبت به اسنپ داره ( این تجربه شخصی بنده هست )

  در کل، تفاوت آنچنانی بین اسنپ و تپسی نیست و هر دو دارن خوب میرن جلو

 • ساسان گفت:

  سلام از مقاله خوبتون ممنونم.
  واقعا تا به حال یه همچین مقایسه قدرتمندی بین اسنپ و تپسی ندیده بودم.

  شخصا تپسی رو ترجیح میدم. به دو دلیل مهم:
  یک اینکه کیفیت ماشین هاش واقعا بهتره و مثل اینکه سیاست های خوبی رو واسه انتخاب راننده هاشون اتخاذ کردن.
  و دوم اینکه قیمت های تپسی در مقایسه با اسنپ یکم مناسب تر هست که البته باید ببینیم در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

  البته اینم بگم که توی بعضی مسیر ها، تپسی یه قیمت هایی رو میزنه که برق از کله آدم میپره. من هم اسنپ رو دارم و هم تپسی رو و معمولا قبل از ثبت درخواست، قیمت هاشون رو مقایسه میکنم.

 • سارا بهرامی گفت:

  بین تپسی و اسنپ واقعا انتخاب کردن سخته به شخصه واسه من و نمیتونم با قطعیت بگم که کدومشون بهتره. از هردوشون نقاط قوت و ضعف زیادی دیدم و همینم باعث شده که نتونم فرقی بذارم بینشون.

  بنظرم هرکدوم یه سری نقاط قوت خاص خودشون رو دارن و از اونور یه سری نقاط ضعف مختص به خودشون رو هم دارن که همه اینا در کنار هم باعث شده که به اینجا برسن و اینهمه مشهور بشن.

  به غیر از اسنپ و تپسی، یکی دو بار تبلیغ ماکسیم رو هم دیدم. بنظر میرسه ماکسیم هم شرکت خوبی باشه و فکر میکنم اگر همینطور ادامه بدن، به زودی بتونن تبدیل به یه رقیب خوب واسه تپسی و اسنپ بشن!

 • خلیلی گفت:

  انتخاب بین تپسی و اسنپ واقعا کار سختیه. آخه هردوشون خوبن و طی این چند سال اخیر درصد بالایی از رضایت مشتری رو به خودشون اختصاص دادن. گردش مالی این دو شرکت و به خصوص اسنپ رو هم که بررسی میکنی متوجه میشی که چقدر طرفدار داره و مردم خواهان تاکسی اینترنتی هستن.

  کلا خدمات تاکسی آنلاین یه چیز خیلی نو و باحال بود توی ایران و میشه گفت که یکی از بهترین الگوبرداری های تاریخ توسط متخصصین کشورمون بود. همیشه گفتم و بازم میگم که الگوبرداری چیز اصلا بدی نیست و اتفاقا خیلی هم خوبه. چیزی که خوب نیست، کپی برداریه. این دو با هم فرق میکنن خیلی!

 • حمیرا رزاق پور گفت:

  من بین اسنپ و تپسی، اسنپ رو ترجیح میدم. کاری به اخبار و شایعاتی که از اینور و اونور در مورد این دو شرکت به گوش میرسه ندارم، در کل اسنپ رو خیلی بیشتر میپسندم و فکر میکنم خدماتشون خیلی بهتر و متفاوت تر از تپسی هستش.

  مخصوصا اینکه الان به غیر از تاکسی آنلاین، اسنپ داره خدمات رستوران و مواد غذایی هم ارائه میده و بنظرم اسنپ فود یه شاهکار هستش توی ایران. کمتر اپلیکیشنی رو دیدم مثل اسنپ فود که علاوه بر کیفیت بالا، پشتیبانی خوبی هم داشته باشه!

 • امیر عابدی گفت:

  راستش من تفاوتی بین تپسی و اسنپ نمیبینم. هردوشون یه سری مزایا و معایب خاص خودشون رو دارن و در این شکی نیست. اما وقتی میای و به طور تخصصی بررسی میکنی، میبینی که یه جا اسنپ بهتر عمل کرده و یه جا تپسی!

  یه جایی که اسنپ ضعف داره، تپسی اون ضعف رو پوشش داده و یه جایی که تپسی ضعف داره، اسنپ اون رو پوشش داده. برای همین من میگم این دو شرکت در یک سطح هستند.